Status Instagrama – Aktualne awarie i usterki

Aplikacja Instagram jak każda inna czasem miewa awarie. Warto sprawdzać Status Instagram aby być na bieżąco z aktualnymi awariami Instagrama. Użytkownicy Instagrama są już przyzwyczajeni, że co jakiś czas aplikacja nie działa w pełni poprawnie. Jest to sprawa ciągłego rozwoju oraz dostosowywania pod konkretne urządzenia. Instagram jest dostępny na iOS, Androida oraz jako strona, więc przy sprawdzaniu problemu zerknij na jego źródło.

17:0018:0019:0020:0021:0022:0023:0000:0001:0002:0003:0004:0005:0006:0007:00

Mapa zgłoszeń

Czasami problemy z Instagramem mogą występować tylko w określonych lokalizacjach. Warto sprawdzić dokładne położenie problemu, szczególnie przed ważnym wyjazdem do innego miasta. Sprawdź mapę problemów Instagrama

Najczęstsze usterki

Użytkownicy Instagram często informują o problemach na Instagramie w sieci. Bywa, że opisywany przez kilka osób problem z Instagramem jest powtarzalny co jakiś czas. Warto sprawdzić najczęstsze problemy z Instagramem poniżej.

Zgłoszenie usterki

Jeżeli natrafiłeś na usterkę serwisu Instagram to warto ją zgłosić. Podzielenie się usterką z innymi pozwoli przygotować się na taką sytuację i uniknąć paniki. Zaraz po opisaniu usterki poniżej warto zgłosić awarie do Instagrama.

Parner

Dlaczego Instagram nie działa?

Instagram od 2012 roku jest formalnie w rękach Facebooka. O wsparcie programistyczne więc nie trzeba się raczej martwić bo aplikacja jest cały czas rozbudowywana. Nieustannie ktoś czuwa nad działaniem Instagram ponieważ jest to kolejne miejsce z reklamami na których Facebook zarabia. Jednak nawet mimo chęci utrzymania 100% sprawności to czasem zdarzają się awarie, które ciężko przewidzieć. Instagram posiada własne centra hostingowe i sam odpowiada za swoją infrastrukturę. Powodem awarii może być błąd ludzki lub niewytrzymanie presji przez jeden z podzespołów serwerowych. Ale dlaczego Instagram nie działa właśnie mi?

Instagram ma zdecentralizowaną infrastrukturę serwerową. Oznacza to, że centra hostingowe są rozmieszczone na całym świecie i mają wydzielone strefy działania. Dlatego często może być, że komuś z Polski może coś nie działać na Instagramie a kogoś z innego kraju problem może nie dotyczyć.

Awaria Instagrama – co robić?

Awaria na Instagramie może być spowodowana wieloma czynnikami. Zazwyczaj do problemów dochodzi gdy wchodzi aktualizacja aplikacji i wtedy są dwie drogi do wystąpienia awarii. Może być tak, że nowa aktualizacja Instagrama jest trefna i posiada niewykryty przez zaplecze deweloperów błąd lub stara wersja aplikacji przestaje z jakiegoś powodu współpracować. W obu przypadkach powinniśmy odinstalować i zainstalować Instagrama ponownie. Zazwyczaj to pomaga większości użytkowników.

Jeśli awaria Instagrama jest bardziej złośliwa i niespodziewana to z pewnością dostaniemy o tym informacje. Instagram przy większych wpadkach technicznych dzieli się aktualnym postępem w naprawianiu błędów i informuje o następnych krokach na swoim twitterowym koncie. Sam twitter w Polsce nie jest zbyt popularny więc dla tych którzy nie wiedzą dlaczego instagram nie działa stworzyliśmy sekcje statusu Instagrama w Instabaza.


Najczęstsze problemy z Instagramem

Mimo wyspecjalizowanego zaplecza programistów w Instagramie oraz Facebooku często pojawiają się powtarzające się problemy. Co jakiś czas użytkownicy ponawiają swoje komentarze, narzekając na problemy, które już kiedyś ich dotknęły.

Poniżej zebraliśmy najczęstsze problemy z Instagramem jakie udało nam się napotkać oraz otrzymać w formie zapytań. Mamy nadzieje, że żaden z nich was nie dotknął. Jeśli jednak mieliście jakiś z poniższych problemów to poznacie sprawdzone rozwiązanie.

Zdjęcia na Instagramie się nie ładują

Jednym z najczęstszych problemów na Instagramie to nieładujące się zdjęcia. Tak jak wspominaliśmy Instagram ma zdecentralizowaną sieć serwerów a dodatkowo wyodrębnione serwery na zdjęcia i filmy oraz osobno, na pliki witryny i skrypty.

Takie rozwiązanie pozwala uniknąć awarii globalnej – czyli aplikacji i mediów. Sami przyznacie, że o wiele lepiej stracić na chwile dostęp do zdjęć aniżeli do całego Instagrama. W przypadku nieładowania się zdjęć warto też sprawdzić nasze łącze internetowe. Jeśli u nas wszystko gra to niestety musimy poczekać aż serwer instagrama zostanie postawiony na nogi.

Problem z dodaniem InstaStory

Wsród licznych i częstych aktualizacji Instagrama jakie ostatnimi czasy możemy obserwować zdarzają się takie, które oprócz wprowadzenia nowych funkcji psują też coś co działało świetnie. Tak bywało i z InstaStory. W przypadku wielu aktualizacji np. wprowadzających IG TV przestawało działać InstaStory.

Powodem awarii jak się później dowiadywaliśmy było zawirowanie między skryptami. Jednak czasem może to być także niezwykłe obciążenie serwerowych dysków, które nie ogarniają liczby przesyłanych stories – na przykład w przypadku masowych wydarzeń i przesyłania stories w jednym momencie przez miliony osób.

Nie można polubić postu innych użytkowników

Wiele osób zgłasza coraz częściej problem z polubieniem postów innych użytkowników. Dzieje się tak gdy polubimy już kilkanaście postów i chcemy polubić kolejne. Od 2018 na Instagramie weszły przeróżne algorytmy, które próbują ułatwić pracę administracji Instagrama.

W przypadku tego problemu, najczęściej chodzi o za szybkie rozdawanie polubień innym. Instagram coraz bardziej walczy z masowymi polubieniami oraz z tworzeniem sztucznych kont i tym zwiększania sobie polubieni. Rozwiązaniem jest tutaj chwila cierpliwości. Z doświadczenia po odczekaniu około 240 sekund już powinno być okej.

Aplikacja Instagrama niespodziewanie się wyłączyła

Problem niespodziewanie wyłączającej się aplikacji Instagram i nie tylko może być bardzo znajomy osobom z telefonem na Androidzie. Niestety ale wielu deweloperów ma problem z dobrą optymalizacją swoich aplikacji na telefonach z Androidem. Niespodziewane wyłączenie się Instagrama jest spowodowane tym, że deweloperzy Instagrama muszą dostosować go pod wiele wersji Androida oraz wiele urządzeń, które z nim współpracują.

Użytkownicy iOS raczej nie znają tego problemu bo w przypadku urządzeń Apple deweloperzy mają tak naprawdę za zadanie zoptymalizować swoje apki tylko pod kilka urządzań z jednym, dobrze działającym oprogramowaniem. Niestety ale nie ma za bardzo rozwiązania na wyłączanie się Instagrama na urządzeniach z Androidem. Prześmiewczo można powiedzieć, że rozwiązaniem jest kupno iPhona.

Nie można odświeżyć aktualnych postów na Instagramie

Odświeżanie aktualności to czynność, który każda osoba z Instagramem na swoim telefonie robi średnio kilka razy dziennie. Czasem mimo przeciągnięcia a aplikacji palca w dół na startowym ekranie nie jesteśmy w stanie ujrzeć nowych postów. Tak samo może być z nieładującymi się kolejnymi, nowymi InstaStories.

Zazwyczaj problem ten jest związany z naszym łączem internetowym lub korzystaniem z mocnego antywirusa. Nasze łącze internetowe powinno też być dość szybkie, tak więc przy korzystaniu z LTE w małych miejscowościach możemy mieć problem żeby odświeżyć aktualne posty na Instagramie. W przypadku korzystaniu z Antywirusa, warto wyłączyć go na chwilę ponieważ może on blokować treść na Instagramie.


Parner

Twój Instagram nie działa? Podziel się tym!

Jeśli Twój Instagram przestał działać lub zauważyłeś, że jedna z funkcji nie działa to koniecznie daj o tym znać. Dzielenie się informacjami o błędach i usterkach pozwoli innymi się uspokoić i przygotować na taką sytuację. Tworzymy wspierającą się społeczność Instagramową 🧡

1 229 komentarzy

 1. Logując się na instagrama wyskakuje Błąd ” przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem” albo ” Wystąpił problem z zalogowaniem Cię na Instagramie. Spróbuj wkrótce”. Próbuje zalogować się od wczoraj na różnych witrynach i ciągle to samo.

  Your comment is awaiting moderation.
 2. Całkowicie zablokowane lajkowanie postów

  Your comment is awaiting moderation.
 3. Witam. Od wczoraj nie widzę postów i zdjęć innych użytkowników. Mam tylko białe pole. Nie mogę też dodawać relacji. Wiem, że nie tylko ja mam taki problem. Kiedy ta usterka zostanie usunięta??

 4. Brak możliwości
  Zalogowania na profil z.sikora

 5. Od samego rana instagram nie chodzi poprawnie nie otwierają się relacje nie ma dźwięku

 6. U mnie dosłownie nie działa nic. Jedyne co mogę zobaczyć to swoje zdjęcia. Reszta to biały ekran. Nie wyświetla mi zdjęć na głównej tablicy, nie mogę wejść w listę obs. Nawet zobaczyć kto polajkował mój post :(

 7. relację usuwają się po pół godzinie

 8. Nie mogę się zalogować przez Facebook na Instagram. Już od kilku dni

 9. Nie ładują mi się żadne zdjęcia, posty, relacje. Pomimo dobrego połączenia internetowego.

 10. Nie mogę się zalogować

 11. Nie wyświetlają się aktualności

 12. Żeby zobaczyć relacje użytkownika muszę od początku ją oglądać nawet jeśli story już widziałam, trzeba je przeklikać do niewidzianych story.

 13. Nie aktualizują się relacje.

 14. Hej

  Dodałam # pod postem (20) i jak w nie klikam już po opublikowaniu posta , w ostatnio dodanych nie widzę swojego postu.

  Zasięg z # to 74 osoby od 18

 15. K….instagram nie działa od kilku dni …

 1. Po obejrzeniu instastory obserwowanych osób wyświetlają się jako nieodczytane (znów do obejrzenia)

 2. Te same relacje mi się pokazują jak odświeży instagrama

 3. Pokazuje się komunikat – nie można odświeżyć kanału. Nie wczytuje obrazów.

 4. Straciłam dostęp do konta photowiwo, nie wyświetla się innym użytkownikom, nie mam dostępu do konta, próba logowania za pomocą linku nie powiodła się, nie dostałam informacji o zablokowaniu konta lub nieznanym logowaniu.

 5. Pojawiają się ciągle te same relacje znajomych, mimo obejrzenia ich, ciagle pokazują się jako „nowe”

 6. Witam zablokowało mi się insta story ciagle jak oglądam kogoś to najpierw lecą wszystkie relacje a pozniek jak ta osoba Doda coś jeszcze i wchodzę to znów muszę oglądać całe storis żeby zobaczyć co nowego dodała

 7. Muszę przejrzeć stare stories zanim dojdę do nowych. Nie wyświetlają mi się tylko nieprzeczytane, ale wszystkie.

 8. Nie można się zalogować

 9. Ciagle widzę stare relacje na instastory

 10. Insta story nie pokazuje kontynuacji, tam gdzie się skończyło oglądać, tylko od początku wszystkie story

 11. Dzisiaj zniknęła mi opcja dodawania rolek. Nie mogę też ich wyświetlać.

 12. Od wczoraj nie mogę się zalogować wyskakuje błąd sieci i komunikat spróbuj ponownie za chwilę…

 13. Nie ładują się nowe posty, czego bym nie próbowala zrobić, pokazuje się błąd…👎

 14. Relacja dla osoby bliskiej nawet po usunięciu znowu się pojawia. Trwa to już prawie tydzień.

 15. Witam od kilku dni nie mogę dodać relacji. Cały czas jest publikowanie. Ładuje się kilka godzin i nic. Usunąć publikowanej relacji nie mogę ponieważ caly czas się ładuje. Kilkurotnie już odistalizowalam aplikacje i zainstalizowalam, wyłączałam i włączyłam telefon i nic. W dodatku nie widzę najnowszych postów odrazu

 1. Dostałam blokadę na obserwowanie do dnia 11.06. 2022 roku czyli tego co jest teraz. Jest już godzina 00:23 czyli właśnie sobota 11 czerwca, blokada powinna być już zniesiona a jeszcze nie jest. O co chodzi? Dodam że to moja 1-wsza blokada i od razu czasowa i to dość długa.

 2. Nie można odświeżyć

 3. Brak aktualizacji feed. Bug własnego profilu (wyczyszczony).

 4. Moje konto instagramowe, prawie w ogole nie dziala na polączeniu wi-fi, troche lepiej na danych komórkowych, reel nie dzialaja w ogole. Zglaszalam ten problem juz kilka razy I nic sie nie zmienilo. Czy ktos moze to naprawic ???

 5. Nie działa mi interfejs użytkownika 👍 Jak go resetuje to wraca do starej wersji 🙃
  I mam coś takiego jak jest lista bliskich znajomych to wyświetla mi się 1. ktoś miał taki podobny problem, albo autor tegoż bloga może ? 🤷‍♀️

 6. „Wystąpił nieznany błąd sieci” przy logowaniu.

 7. Proszę podać przyczynę zawieszenia konta na Instagramie.Nie złamałam żadnych zasad.
  Pojawia się info ,podaj nr telefonu,wpisuję go a komunikat mówi,że to nieprawidłowy nr.
  Proszę uprzejmie o odwieszenie konta.
  Dorota Bączkowska

 8. Od 4 dni nie mogę zalogować się na swoje konto. Cały czas wyskakuje błąd i żeby spróbować za kilka minut.

 9. Nie można odświeżyć kanału od dwóch dni. Przeinstalowanie nie pomogło

 10. Witam pokazuje mi od wczoraj komunikat
  Błąd odczekaj pare minut nim sprubujesz ponownie czy to samo przejdzie?

 11. WYLOGOWAŁO MNIE Z KONTA I NIE MOGE SIE PONOWNIE ZALOGOWAĆ

 12. Cały czas wulogowuwuje mnie z ig.

 13. Gdy wchodzę na instagrama ładuje mi totalnie stare posty, a gdy odświeżę pokazują mi się propozycje osób, które mógłbym obserwować i nie ma żadnych postów ani relacji

 14. Wiadomości prywatne są czarnym tłem nie można och odczytac

 15. Witam. Nie działają mi filtry na instagramie. Wyskakuje czarny obraz z komunikatem „nie obsługuje na twoim urządzeniu” czy to wasza usterka czy coś się dzieje z moim kontem lub telefonem ?

 1. Mam czarne wiadomości na których nie widać co jest napisane, mimo że mam biały motyw

 2. Witam, chcę zgłosić problem z działaniem aplikacji Instagram. Od wczoraj wszystkie wiadomości DM (zarówno stare, jak i nowe, które przychodzą) są czarne – nie da się odczytać tekstu wiadomości.

 3. W dm wiadomości są czarne, nie można ich odczytać

 4. Od wczoraj wszystkie wiadomości na instagramie pojawiają się w grubych ramkach, przez co krótkie wiadomości wyglądają jakby były zamalowane na czarno.

 5. Zamiast wiadomości widzę czarne pola .

 6. błąd podczas logowania, brak możliwości zalogowania

 7. Nie można się zalogować – „brak połączenia z instagramem”

 8. Problem z zalogowaniem

 9. w wczoraj normalnie działał a teraz nie działa bo nie moge sie zalogowac na moje konta.

 10. Nie mogę się zalogować, przez cały czas wyskakuje mi, abym poczekała kilka minut. Chciałam stworzyć nowe konto, ale to samo :/

 11. Nie mogę się zalogować do Instagramu.caly czas pisze spróbuj ponownie

 12. Nie mogę się zalogować

 13. Problem z logowaniem. Wyskakuje komunikat o treści „Błąd, odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie „.

 14. Nie można się zalogować na konto od dłuższego czasu. Ciągle wyskakuje błąd. Nie działa również logowanie przez Facebooka.

 15. Nie mogę zalogować się na drugie konto, przy wpisaniu loginu i hasła pojawia się komunikat o błędzie i żeby spróbować ponownie za kilka minut.
  Próba zalogowania się przez komputer też nic nie dała

 1. Hej mam problem nie mogę się zalogować na insta ani na laptopie ani na telefonie dostaje komunikat że mam sprawdzić połączenie z internetem i spróbować ponownie ale internet mi działa normalnie

 2. Nie mogę zalogować się na mój profil. Pojawia się komunikat ,że brak połączenia z internetem a połączenie jest

 3. Odinstalowałam i zainstalowałam instagrama bo pomimo powiadomienia nie miałam żadnych wiadomości od nikogo a było napisane że wiadomość jest a teraz nie mogę się zalogować nawet

 4. Witryna nie działa. Pokazuje „Połączenie z Instagramem nie powiodło się. Sprawdź, czy masz połączenie z Internetem, i spróbuj ponownie.” na różnych urządzeniach i w różnych sieciach internetowych.

 5. Nie mogę się zalogować. Ciagle wyskakuje awaria serwera!

 6. Nie mogę się zalogować.

 7. Witam. Zglaszam problem z promowaniem postu na moim koncie @apartamentynaszlaku 22.05 zglosilam jeden z postow do promowania na okres dwoch dni. Weryfikacja trwala 24 h- do niedzieli 23.05. Mimo iz faktycznie post byl promowany tylko 24 h ( bo pierwsze 24 h trwala weryfikacja) to promocja skonczyla sie 24.05 – od daty zgloszenia a nie od daty kiedy faktycznie post byl promowany. Promocja ustawiona na 2 dni de facto trwala 1 dzien. Prosze o info co teraz?

 8. Nie można nic dodać do relacji.

 9. Dzień dobry,
  Od pewnego czasu mam problemy z instagramem. Konkretnie chodzi o to, że komentuję zdjęcia znajomym i po chwili te komentarze same znikają. Dlaczego tak się dzieje?

 10. Problem ze stories – relacja jest niedostępna a jeszcze nie upłynęło 24h. Znajomi widzą a u mnier brak relacji.

 11. Nie dodaje na relacje filmów dłuższych niż 15 sekund (dodaje tylko jednoklatkowe)

 12. Od wczoraj nie odświeża się portal Instagram

 13. Nie działa dodawanie zdjęcia na Instagrama pisze ze nie można opublikować zdjęcia

 14. Posty wyglądają jak relacja, zmienił się ich wygląd. Czy da się to przywrócić do wcześniejszego stanu?

 15. Poprosił bym o w miarę szybkie rozwiązanie błędu bo mam zakład z ziomkiem do wygrania z góry dziękuję

 1. Od kilku miesięcy nie działa dodanie relacji gfilmowej. Działa dodanie tylko zdjęcia. Wyczyszczenie pamieci nic nie daje, reinstalacja również.

 2. Sandra goliska
  Sandra goliska

  Proszę o przesłanie linka zmiany chasła na [email protected] niemogę się zapomniałam chasła do swego konta sandra_golinska

 3. Sandra goliska
  Sandra goliska

  PROSZĘO O USUNIĘĆA MOJEGO konta trfale sandra_golinska

 4. Od kilku godzin mój Instagram nie wyświetla I nie ładuje postów innych użytkowników których obserwuję. Oraz nie odświeża strony głównej.

 5. Nie wyświetlają mi się nowe posty na tablicy.

 6. Nie widzę wszytskich relacji innych osób.

 7. W miejscu gdzie powinny być wyświetlone instastory osób które obserwuję nic się nie wyświetla widać tylko białe pole.

 8. Instagram nie pokazuje relacje znajomych jakbym obserwowała zero osób a obserwuje ponad 5000

 9. Nie mogę się połączyć z kontem , wyskakuje odczekaj kilka minut i tak ciągle przez juz dobre pol godziny

 10. Nie mozna odświezyc aplikacji wszystko zblokowane

 11. Aplikacja wyświetla tylko białe tło

 12. Od kilku dni nie mogę dostać się na Instagrama. Ciągle pokazuje ” nie można odświeżyć kanału” i pusta strona

 13. Cały czas informacja: nie można odświeżyć kanału.

 14. Zdjęcie się dodaje, natomiast opis i hasztagi już nie. Po kolejnych próbach, to samo.

 15. Nie działają wiadomości

 1. Nie działa mi dodawanie rolek…

 2. Nie mogę wejść w dm na instagramie, na drugim koncie bez problemu wszystko działa ale jak przełączam na moje osobiste konto nie mogę wejść w wiadomości mimo że przychodzą powiadomienia

 3. Nie widzę wiadomości ani nie mogę napisac do nikogo- nie dochodzi SMS z weryfikacja konta.

 4. Zablokowali mi konto , nie chcacy podalam zal date urodzenia , konto mialam juz z 2 lata , jestem pelnoletnia. Weryfikacja wieku nie dziala ?

 5. Nie mogę wstawić opisu i hasztagów do zdjęcia

 6. Weryfikacja wieku nie dziala. Wszutko wypelniam a na koniec cos blokuje przeslanie. Moje konto zostalo zablokowane nie chcacy wpidalam nie prawidlowy wiek i mi zablokowali a weryfikacje nie dziala. Co robic?

 7. Nie można zalogować się na konto

 8. Witam. Od wczoraj podczas logowania pojawia się błąd odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie.Zniana hasła nic nie pomaga. Odinstalowanie sok też nie. Zmiana z wifi na sieć telefonii też nue

 9. Nie mogę się zalogować mimo poprawnego hasła

 10. Nie włącza się mimo powtórnej instalacji i resetowania telefonu

 11. Moje relacje dodają się do góry nogami , mam już ten problem drugi dzień .

 12. Nie mogę od tygodnia lajkować postów znajomych.
  Znika serduszko po kliknięciu.

 13. Nie mogę zalogować się na instagrama.

 14. Witam! Nagrywam relacje i instagram przerzuca mi je do góry nogami mimo że w odpowiedniej formie było wszystko nagrywane ….

 15. Relacje na stories ładują się do góry nogami. Po załadowaniu nagranej, odwróconej relacji jest tylko dźwięk.

 1. Wrzucone filmiki na instastory udostępniają się do góry nogami

 2. od paru dni nie umiem dodac posta na prywatne konto

 3. Wstawiłam dziś relacje. Póki co z 195 widzów widzę tylko 60. Nikt nie dochodzi do listy osób które obejrzały moją relację tylko liczba rośnie. Aktualizacja instagrama, całego telefonu, a nawet odinstalowanie i ponowna instalacja nie pomogły…

 4. Nie ma możliwości zalogowania, zdjecie i opis pojawia sie w języku rosyjskim.

 5. Od wczoraj nie mogę dodać zdjęć na instagramie bo przetwarzanie trwa w nieskończoność

 6. Czemu nie mogę zamieścić reklamy sponsorowanej ciagle jest weryfikacja nawet po 24 h

 7. Gdy wchodzę na aplikacje to od razu przerzuca mnie na czarny ekran. Czasami jest ładujące się kółko alebw większości prób czarno tło. Mam

 8. Jak włączam instagrama jest wszytko białe nie mogę sprawdzić relacji lub wrzucić postu i też nie mogę oglądać innych relacji ciągle pisze”nie można odświeżyć kanalu”

 9. Mam problem z Instagramem, chyba coś z odświeżaniem, nie mogę normalnie przeglądać Insta bo wjeżdża mi czarny ekran tak jakby miały ukazać się relacje albo jakbym wchodził na post przez powiadomienie i nic się nie ładuje. A po kilku razach wyskakuje biały komunikat o treści:
  {„message”:”checkpoint_required”,”checkpoint_url”:”https://i.instagram.com/privacy/checks/?privacy_flow=1\u0026next=instagram://checkpoint/dismiss”,”lock”: false,”flow_render_type”: 0, „status”: „fail”}
  Co to oznacza? Czy muszę reinstalować Instagrama?

 10. W ogóle nie laduje mi się, strona jest cała biała.

 11. Nie odświeża się, jest biały ekran

 12. Po włączeniu aplikacji na telefonie, pojawia się komunikat o wiadomościach i niepowodzeniu i aplikacja działa wolniej

 13. Nie ładują mi się relacje w wyróżnionych rolkach :|

 14. nie mogę wejść na instagrama pokazuje mi białe tło z linkiem

 15. Instagram nie ładuje się i story nie dziala

 1. Nie mogę wejść w aplikacje instagram

 2. Nie widzę relacji na instagramie u jednej osoby, a twierdzi, że ich nie ukrywała i nie blokowała

 3. Nie wyświetla mi się aktywność w instastory. Wchodząc na storke nie pokazuje mi czy ktoś obejrzał ją i jaka ilość. A nie jednokrotnie wyświetla że nikt nie obejrzał mimo że znajomi wysyłają serduszka. Odinstalowanie aplikacji nie pomogło

 4. pokazuje mi ze 'nie odswiezono kanalu’, nic nie moge zrobic a gdy zaloguje sie na inne konto to mam wszystko. PTOSZE TO NAPRAWICKURWA

 5. Nie mogę odświeżyć kanału

 6. Brak zdjęć lub filmów
  Nie mogę dodać zdjęć z galerii na stories

 7. Nie mogę zalogować się na instagram. Jest napisane Błąd w nie udało nam się spełnić twojej prośby. Spróbuj ponownie za chwilę. I tak jest od wczoraj w wieczora od 22.

 8. Nie mogę dodać story ani zdjęcia na IG

 9. nie działa mi instagram, jak chve coś wstawić nna relacje to jest cały czas publikuje i nic tak przesz 10 minut tak samo jak i posty jest cały czas napisane 'przetwarzanie” i nic tak przez 10 minut, nic nie mogę tu zrobić, proszę o pomoc

 10. Otóż wycięło mi 176 obserwującym na Instagramie gdzie było wszystkie legitnie zdobyte ,jest szansa bym te obserwacje odzyskał czy muszę na nowo zbierać itp?

 11. Dzień dobry witam państwa pisze to w sprawie ig. ponieważ nie mogę wolę wstawiać postów ani relacji jak to naprawić?

  Ps. zdarzyło mi się to 2 raz

 12. Nie mogę opublikować zdjęcia

 13. Hej! Czy ktoś z Was ma problem na Instagramie z wyświetlaniem i odpowiadaniem na komentarze?

 14. Błąd z logowaniem nie widać w ogóle zdjęć i żadnych informacji

 15. Udostępniając relację na IG nie udostępnia mi się ona na FB tak jak dotychczas działało. Mimo połączenia kont i dobry h wszystkich ustawień.

 1. Nie mogę dodawać postów oraz stories

 2. Nie działa mi firmowy Instagram nie mogę dodać żadnego zdjęcia ani storis.

 3. Przy oddawaniu relacji dodaje mi tylko pierwszą klatkę, resztą ma problem 😫
  Nie jest to wynikiem ani telefonu bo mam świeżo nowy, nie jest też wynikiem braku pamięci 😵

 4. Zdjęcia do relacji dodają się do góry nogami

 5. Zdjęcia dodawane na story obracają się jak w lustrze

 6. Nie mogę dodać posta ani relacji

 7. problemy z relacjami na instagramie zdjęcia są jak w odbiciu lustrzanym

 8. Od miesiąca nie działa.

 9. Nie mogę dodać nowego posta. Pokazuje mi się komunikat „przetwarzanie”

 10. Wioletta Tomczak
  Wioletta Tomczak

  Witam. Kolejny raz nie moge wejsc na moje konto instagramu. Miesiac temu mialam taka sama sytuacje😡

 11. Nie da się wysyłać prywatnych wiadomości

 12. Nie mogę dodać postu a i relacji

 13. Nie moge od jakiegos czasu wstawiać żadnych postów ani relacij ponieważ jak kilikam dodaj pisze caly czas publikowanie i nie chcą się opublikować nie wiem co mam z tym zrobić potrzebuje pomocy

 14. Nie mogę wejść do skrzynki odbiorczej, cały czas się buforuje, łącze bez zarzutu.

 15. Net działa wszedzie na każdej aplikacji i w Chrome ale na insta nie mogę wysłać od 10 min żadnej wiadomości tak jakby net był wylaczony

Zostaw komentarz