Status Instagrama – Aktualne awarie i usterki

Aplikacja Instagram jak każda inna czasem miewa awarie. Warto sprawdzać Status Instagram aby być na bieżąco z aktualnymi awariami Instagrama. Użytkownicy Instagrama są już przyzwyczajeni, że co jakiś czas aplikacja nie działa w pełni poprawnie. Jest to sprawa ciągłego rozwoju oraz dostosowywania pod konkretne urządzenia. Instagram jest dostępny na iOS, Androida oraz jako strona, więc przy sprawdzaniu problemu zerknij na jego źródło.

01:0002:0003:0004:0005:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:00

Mapa zgłoszeń

Czasami problemy z Instagramem mogą występować tylko w określonych lokalizacjach. Warto sprawdzić dokładne położenie problemu, szczególnie przed ważnym wyjazdem do innego miasta. Sprawdź mapę problemów Instagrama

Najczęstsze usterki

Użytkownicy Instagram często informują o problemach na Instagramie w sieci. Bywa, że opisywany przez kilka osób problem z Instagramem jest powtarzalny co jakiś czas. Warto sprawdzić najczęstsze problemy z Instagramem poniżej.

Zgłoszenie usterki

Jeżeli natrafiłeś na usterkę serwisu Instagram to warto ją zgłosić. Podzielenie się usterką z innymi pozwoli przygotować się na taką sytuację i uniknąć paniki. Zaraz po opisaniu usterki poniżej warto zgłosić awarie do Instagrama.

Partner

Dlaczego Instagram nie działa?

Instagram od 2012 roku jest formalnie w rękach Facebooka. O wsparcie programistyczne więc nie trzeba się raczej martwić bo aplikacja jest cały czas rozbudowywana. Nieustannie ktoś czuwa nad działaniem Instagram ponieważ jest to kolejne miejsce z reklamami na których Facebook zarabia. Jednak nawet mimo chęci utrzymania 100% sprawności to czasem zdarzają się awarie, które ciężko przewidzieć. Instagram posiada własne centra hostingowe i sam odpowiada za swoją infrastrukturę. Powodem awarii może być błąd ludzki lub niewytrzymanie presji przez jeden z podzespołów serwerowych. Ale dlaczego Instagram nie działa właśnie mi?

Instagram ma zdecentralizowaną infrastrukturę serwerową. Oznacza to, że centra hostingowe są rozmieszczone na całym świecie i mają wydzielone strefy działania. Dlatego często może być, że komuś z Polski może coś nie działać na Instagramie a kogoś z innego kraju problem może nie dotyczyć.

Awaria Instagrama – co robić?

Awaria na Instagramie może być spowodowana wieloma czynnikami. Zazwyczaj do problemów dochodzi gdy wchodzi aktualizacja aplikacji i wtedy są dwie drogi do wystąpienia awarii. Może być tak, że nowa aktualizacja Instagrama jest trefna i posiada niewykryty przez zaplecze deweloperów błąd lub stara wersja aplikacji przestaje z jakiegoś powodu współpracować. W obu przypadkach powinniśmy odinstalować i zainstalować Instagrama ponownie. Zazwyczaj to pomaga większości użytkowników.

Jeśli awaria Instagrama jest bardziej złośliwa i niespodziewana to z pewnością dostaniemy o tym informacje. Instagram przy większych wpadkach technicznych dzieli się aktualnym postępem w naprawianiu błędów i informuje o następnych krokach na swoim twitterowym koncie. Sam twitter w Polsce nie jest zbyt popularny więc dla tych którzy nie wiedzą dlaczego instagram nie działa stworzyliśmy sekcje statusu Instagrama w Instabaza.


Najczęstsze problemy z Instagramem

Mimo wyspecjalizowanego zaplecza programistów w Instagramie oraz Facebooku często pojawiają się powtarzające się problemy. Co jakiś czas użytkownicy ponawiają swoje komentarze, narzekając na problemy, które już kiedyś ich dotknęły.

Poniżej zebraliśmy najczęstsze problemy z Instagramem jakie udało nam się napotkać oraz otrzymać w formie zapytań. Mamy nadzieje, że żaden z nich was nie dotknął. Jeśli jednak mieliście jakiś z poniższych problemów to poznacie sprawdzone rozwiązanie.

Zdjęcia na Instagramie się nie ładują

Jednym z najczęstszych problemów na Instagramie to nieładujące się zdjęcia. Tak jak wspominaliśmy Instagram ma zdecentralizowaną sieć serwerów a dodatkowo wyodrębnione serwery na zdjęcia i filmy oraz osobno, na pliki witryny i skrypty.

Takie rozwiązanie pozwala uniknąć awarii globalnej – czyli aplikacji i mediów. Sami przyznacie, że o wiele lepiej stracić na chwile dostęp do zdjęć aniżeli do całego Instagrama. W przypadku nieładowania się zdjęć warto też sprawdzić nasze łącze internetowe. Jeśli u nas wszystko gra to niestety musimy poczekać aż serwer instagrama zostanie postawiony na nogi.

Problem z dodaniem InstaStory

Wsród licznych i częstych aktualizacji Instagrama jakie ostatnimi czasy możemy obserwować zdarzają się takie, które oprócz wprowadzenia nowych funkcji psują też coś co działało świetnie. Tak bywało i z InstaStory. W przypadku wielu aktualizacji np. wprowadzających IG TV przestawało działać InstaStory.

Powodem awarii jak się później dowiadywaliśmy było zawirowanie między skryptami. Jednak czasem może to być także niezwykłe obciążenie serwerowych dysków, które nie ogarniają liczby przesyłanych stories – na przykład w przypadku masowych wydarzeń i przesyłania stories w jednym momencie przez miliony osób.

Nie można polubić postu innych użytkowników

Wiele osób zgłasza coraz częściej problem z polubieniem postów innych użytkowników. Dzieje się tak gdy polubimy już kilkanaście postów i chcemy polubić kolejne. Od 2018 na Instagramie weszły przeróżne algorytmy, które próbują ułatwić pracę administracji Instagrama.

W przypadku tego problemu, najczęściej chodzi o za szybkie rozdawanie polubień innym. Instagram coraz bardziej walczy z masowymi polubieniami oraz z tworzeniem sztucznych kont i tym zwiększania sobie polubieni. Rozwiązaniem jest tutaj chwila cierpliwości. Z doświadczenia po odczekaniu około 240 sekund już powinno być okej.

Aplikacja Instagrama niespodziewanie się wyłączyła

Problem niespodziewanie wyłączającej się aplikacji Instagram i nie tylko może być bardzo znajomy osobom z telefonem na Androidzie. Niestety ale wielu deweloperów ma problem z dobrą optymalizacją swoich aplikacji na telefonach z Androidem. Niespodziewane wyłączenie się Instagrama jest spowodowane tym, że deweloperzy Instagrama muszą dostosować go pod wiele wersji Androida oraz wiele urządzeń, które z nim współpracują.

Użytkownicy iOS raczej nie znają tego problemu bo w przypadku urządzeń Apple deweloperzy mają tak naprawdę za zadanie zoptymalizować swoje apki tylko pod kilka urządzań z jednym, dobrze działającym oprogramowaniem. Niestety ale nie ma za bardzo rozwiązania na wyłączanie się Instagrama na urządzeniach z Androidem. Prześmiewczo można powiedzieć, że rozwiązaniem jest kupno iPhona.

Nie można odświeżyć aktualnych postów na Instagramie

Odświeżanie aktualności to czynność, który każda osoba z Instagramem na swoim telefonie robi średnio kilka razy dziennie. Czasem mimo przeciągnięcia a aplikacji palca w dół na startowym ekranie nie jesteśmy w stanie ujrzeć nowych postów. Tak samo może być z nieładującymi się kolejnymi, nowymi InstaStories.

Zazwyczaj problem ten jest związany z naszym łączem internetowym lub korzystaniem z mocnego antywirusa. Nasze łącze internetowe powinno też być dość szybkie, tak więc przy korzystaniu z LTE w małych miejscowościach możemy mieć problem żeby odświeżyć aktualne posty na Instagramie. W przypadku korzystaniu z Antywirusa, warto wyłączyć go na chwilę ponieważ może on blokować treść na Instagramie.


Partner

Twój Instagram nie działa? Podziel się tym!

Jeśli Twój Instagram przestał działać lub zauważyłeś, że jedna z funkcji nie działa to koniecznie daj o tym znać. Dzielenie się informacjami o błędach i usterkach pozwoli innymi się uspokoić i przygotować na taką sytuację. Tworzymy wspierającą się społeczność Instagramową 🧡

1 943 komentarze

 1. Zniknęła możliwości remiksowania rolki- dlaczeg

  Your comment is awaiting moderation.
 2. Awaria stories – znikają wrzucone relacje.

 3. Nie można wgrywać stories a teraz już nic praktycznie nie mogę zrobic

 4. Wszystkie moje filtry zapisane usunięte nie dzialaja od paru dni

 5. Cześć, ja próbuję wchodzić na Instagrama ale nie chce ponieważ pisze błąd „Nie można wczytać strony” i „Coś poszło nie tak. Wystąpił błąd i nie można załadować strony.”, to jest do mnie frustrujące!

 6. OD RANA NIE MOZNA UDOSTĘPNIC RELACJI

 7. Brak stories obserwowanych,tylko moje, aktualizacja nic nie dała

 8. Brak możliwości dodania reels oraz stories. Resety nie pomogły.

 9. Nie mogę się zalogować w swoim telefonie przez aplikację. Przez aplikację na innym telefonie wszystko działa.

 10. „giną wiadomości i powiadomienie o tym, że wystąpił błąd cały czas. nie da się prawidłowo korzystać z aplikacij

 11. Wylogowało mnie z instagrama a każda próba zalogowania kończy się komunikatem „nastąpiło wylogowanie, zaloguj się ponownie” oraz „nie można odświeżyć kanału”.

 12. Nie pokazuje mi w ogóle statusów aktywności innych znajomych na instagramie czy są aktywni i kiedy byli

 13. W aplikacji od rana pojawia się komunikat nie można odświeżyć kanału. Próbowałam niż różne sposoby i nic nie dziala

 14. Nie da się zalogować do instagrama przez stronę www. Na telefonie jestem zalogowana mam połączone konta z Fb. Klikam logowanie przez fb nie widzi konta przekierowuje mnie do rejestracji po czym pisze że takie konto już jest. Nie przychodzą mejla z przypomnieniem hasła z resetem do hasła , nie przychodzą smsy , nic nie działa . Nie da się kompletnie logować na www. Konta napewnosa połączone bo na tel jak dodaje postanwskakuje też na fb .

 15. Nie widac od paru dni aktywnosci w wiadomosciach.

 1. Nie dochodza wiadomosci, pojawia sie komunikat ze nie mozna zaladowac poprzednich wiadomosci

 2. Nie można wysyłać wiadomości

 3. Nie da się wysłać wiadomości do drugiej osoby nawet po reinstallu aplikacji nadal występuje ten sam błąd

 4. Nie mogę dodać zdjęć które były zapisane na mojej karcie pamięci. Nie mogę dodać postów relacji ani utworzyć rolek. Jest to tylko możliwe za pomocą przycisku „udostępnij” bezpośrednio z galerii google lub galerii zdjęć. Nie działa to na Instagramie i na Threads. Na Facebooku nie ma z tym problemu. Pozdrawiam 🤗 Katarzyna.

 5. Czemu mi niekiedy sie wyswietla godzina wstawieni posta na gorze posta a niekiedy na dole, czy jest to jakis blad czy nie bo nie wiem

 6. Mam problem taki, ze wchodzę w aplikacje pokazuje mi 1 stronę ale nie przychodzi i mojego profilu

 7. Nie moge zalozyc konta na instagramie. Wyskakuje bład. Sprobuj ponownie.

 8. Nie mogę publikować reels

 9. Od wczorajszego wieczora nie mogę dodać reels

 10. instagram nie dziala jest problem z polaczeniem

 11. Nie działa prawidłowo wyświetla się biale tło, w okienkach pokazuje że jest mowa wiadomość a nie ma problem ok 2 tygodnie coraz gorzej niektóre reklamy też mie wgrywają die całe.

 12. Instagram wogóle nie chce się załadować,, stoi w miejscu, jest tak od kilku dni. Czy można coś z tym zrobić?

 13. Aplikacja w ogóle się nie włącza – a support każe zgłosić problem właśnie przez aplikacje – dobry zart

 14. Dziś w mojej relacji osoby wchodzące widziały nie to co dodałam tylko jakaś inna zupełnie

 15. Mnie automatycznie wyrzuca z ig

 1. Nie dziala do wczoraj!

 2. Ciagle jest napisane brak internetu, nic się nie ładuje mimo ze internet działa i tylko Instagram nie działa

 3. Filmiki na story są fatalnej jakości, zamazane. Po krótkiej ankiecie dużo osób ma z tym problem. Tak się dzieje od około 4 dni.

 4. Nie mogę założyć nowego konta na Instagramie.

 5. Cześć. Założyłam nowe konto i od tego momentu instagram zaczął świrować, jedyne co widzę (na wszystkich urządzeniach), to, że strona jest niedostępna lub, że odświeżenie jest niemożliwe, wszystkie funkcje z poziomu nowego konta są nieaktywne, ekran odświeża się sam co sekundę. Odinstalowałam instagrama, wyczyściłam pamięć aplikacji, zainstalowałam ponownie i dalej ten sam błąd.

 6. Brak zdjęć w archiwum relacji. Jest tylko czarne tło i strzałka ładowania, nic nie można z tym zrobić czy już straciłam je na zawsze?

 7. Musze założyć nowe konto do zaliczenia na studiach. W momencue zatwierdzania rejestracji konta aplikacja wariuje i okienka latają po całym ekranie jak od wirusa. Jak resetuje aplikacje i wchodze na stare konto wszystko działa

 8. strona nie dziala – dostaję info strona nie jest teraz dostępna. może to być spowodowane błędem technicznym – reinstalacja nic nie daje….

 9. Nie mogę zatrzymać/ usunąć promocji posta.

 10. Nie przychodzi potwierdzający kod Sms

 11. Instagram usunął mi z postów ze zdjęciami oznaczenia osób oraz muzykę . Nie mogę otworzyć filmów z postów (nie rolki).

 12. Liczba followersow stanęła w miejscu, mimo ze wciąż zdobywam nowych obserwujących. Ktoś wie jak naprawić licznik?

 13. Witam, u mnie liczba followersów stanęła w miejscu, mimo że nowe osoby zaobserwowały, czy są jakieś problemy z „licznikiem”?

 14. Aplikacja mi się nie laduje

 15. Po zalogowaniu się wyświetla się czarny ekran gdzie nic nie mogę zrobić bo pokazuję się błąd

 1. Nie widzę wiadomości w aplikacji. Nie dostaje powiadomień o nowych wiadomościach. Nie wyświetlają się nowe wiadomości, ani te stare.

 2. Od jakiegoś czasu nie mogę sprawdzić statusu konta, a mam wrażenie, że mam zgłoszony jakiś post bo mam drastycznie zmniejszone zasięgi. Pisałam kilka razy do działu pomocy i nie otrzymałam odpowiedzi.

 3. Od trzech dni mam problem z czatem w aplikacji instagram nie widze wiadomości

 4. Od ponad tyg nadal nie mogę się zalogować , przychodzą mi linki na e-mail których strona nie wciąga i wyskakuje ciągła informacja spróbuj ponownie za kilka minut , SMS kody nie dochodzą , a jak doszły dwa razy to również strona ich nie wciąga .

 5. Od wczoraj wieczora zniknely mi wszystkie wiadomości nawet te które pisze teraz znikają
  Na dwóch innych kontach po przelaczeniu wszystko jest na moim prywatnym nie ma nic

 6. Od wczoraj nie mogę dodawać Muzyki do relacji. Mam tylko propozycje od Instagrama a żadnych swoich wyszukać nie mogę. Jak oglądam inne relacje z muzyką to wyskakuje że ten utwór jest obecnie niedostępny. Nie mogę zalogować się na innym urządzeniu. O co chodzi ?

 7. Problem z chatem nie ładuje wiadomości, wiadomości nie dochodzą

 8. Nie działa skrzynka. Zniknęły wszystkie wiadomości. Nie można odczytać tych przychodzących.

 9. Nie mogę się zalogować. Weryfikacja przez email przebiega prawidłowo, kod na numer telefonu nie dochodzi.

 10. Po zalogowaniu się nic nie mogę zrobić na koncie. Wszędzie czarne to gdzie po chwili wyskakuje błąd

 11. Nie widzę wiadomości w aplikacji. Nie dostaje powiadomień o nowych wiadomościach. Nie wyświetlają się nowe wiadomości, ani te stare.

 12. Od tygodnia nie mogę się zalogować , ciągła informacja spróbuj ponownie za kilka minut , teraz przychodzi mi info użyj linku lub kodu do logowania , które nie dochodzą mi 🤷🏻‍♀️

 13. Od dwóch dni nie mogę oglądać story, załadować zdjęć. Mam czarny ekran. Odinstalowanie i zainstalowanie na nowo nie przynosi efektów.

 14. Od rana nie moge oglądać stories od kilku osob

 15. Od kilku dni nie mogę dodać relacji, ani zdjec
  Czarny ekran i strzałka

 1. Nie mogę zobaczyć w pełni opisu pod zdjęciem, bądź zdjęciem kogoś innego. Gdy klikam 'więcej’ nie chce się załadować. Również czasami nie mogę dać lajka.

 2. Piąty dzień nie mogę się zalogować , ciągła informacja spróbuj ponownie za kilka minut

 3. Brak możliwości zalogowania na konto. Ciągły komunikat spróbuj za parę minut.

 4. Brak możliwości zalogowania, od 3 dni ciągły komunikat spróbuj za kilka minut

 5. Nie mogę nigdzie otworzyć adresu url profilu znajomych. Co mogę z tym zrobić?

 6. Nie można się zalogować , ciagle powiadomienie spróbuj później

 7. Nie mogę się zalogować , ciągła i formacja ,, spróbuj za 3 minuty ”

 8. Nie mogę zalogować się na konto

 9. Nie mogę się zalogować. Po podaniu prawidłowego hasła otrzymuję komunikat, że hasło jest nieprawidłowe

 10. Nie mogę się zalogować na konto, wyskakuje komunikat „wystąpił nieoczekiwany błąd, spróbuj zalogować się ponownie”

 11. Instagram od wczoraj ma problem z załadowaniem języka polskiego, mozna wlączyć tylko po angielsku i nie ładuje postów, zdjęć itp.

 12. nie przychodzi mi kod weryfikacyjny sms

 13. Stworzylam nowe konto i nie moge nic edytowac bo pokazuje ze jest problem techniczny

 14. Witam, u mnie z kontem na Instagramie jest problem, a dokładnie skrzynka odbiorcza z wiadomościami długo się ładuje i tak samo zasięgi spadły na relacji i na postach dodaanych

 15. Zniknęły lajki pod zdjeciami na ig. Nic nie działa.
  Bana nia ma

 1. Od tygodnia podczas nagrywania filmików Instagram sam przybliża obraz, bądź jak się trochę chce samemu przybliżyć, to z automatu leci najwieksze przybliżenie i nie da się oddalić

 2. Problem podczas nagrywania z oddalaniem i przybliżaniem aparatu

 3. Problem z przybliżaniem i oddalaniem aparatu podczas nagrywania relacji. Wczoraj ten problem wystąpiła

 4. Jak wchodzę w swoje konto to nie widzę swojej relacji co się DZIEJE

 5. https://imgur.com/a/VHtgThA , po wyczyszczeniu pamięci podręcznej jest normalna strona i jak się zaloguje na moje konto to takie coś wyskakuje

 6. Od niedzieli 23.07 problem z publikacją postu przez Bussines… niby pomyślnie zakończone dodawanie postu,ale na insta nic się nie wyświetla. Naprawcie to!! Please

 7. Od dwóch tygodni nie mogę wrzucić stories – wrzucam i widze, ze insta ich nie ładuje – kółeczko się kręci i nic z tego nie wynika, stories nie wchodzą! Wkurza mnie to szalenie!!!

 8. Gaśnie ekran telefonu lub przyciemnia się podczas oglądania rolek.

 9. Brak możliwości odświeżenia strony

 10. wyrzuca mnie od wczoraj z aplikacji po 1-2 sekundach, dziala tylko ze moge zobaczyc jak ktoś do mnie napisze jak klikne bezposrednio w powiadomienie o nowej wiadomości

 11. Od 6h ładuje się moja rolka i nic….

 12. Moja skrzynka odbiorcza w aplikacji wyzerowała się ze wszystkimi użytkownikami, a odczytane wiadomości po ponownym włączeniu aplikacji ukazują się jako nieodczytane.

 13. Problem z załadowaniem instalacji

 14. Od wczoraj nie mogę odświeżyć kanału, nic dodać ani przeglądać .
  Na nowym urządzeniu nie mogę się zalogować .

 15. Nie można zalogowac się do aplikacji

 1. nie mogę nikogo od już prawie 2 tygodni oznaczyć w poście

 2. Ciagle mi sie zacina apka i error….mam juz dosc

 3. Story się cały czas ładuje i nie chce się dodać

 4. Wszystkie obserwowane konta niby są prywatne i nie mogę ich obejrzeć

 5. nie da się Zalogowac

 6. Nie można dodać relacji

 7. Nie mogę się zalogować

 8. Wszystko jest wyczyszczone próbuję zgłosić błąd nie mogę.

 9. Zdjęcia przy dodawaniu rozciągają się mimo docięcia do kwadratu, nie da się dodać normalnie zdjęcia.

 10. Właśnie straciłem totalnie dostęp do konta… niech to naprawią jak najszybciej. Jedyny kontakt z ważna mi osoba mam na insta i co dupa ….

 11. Problem z odświeżeniem kanału i tweaz problem z zalogowaniem się.

 12. Instagram mi nie działa, odinstalowałem i zainstalowałem i z tego nic.

 13. Problemy z zalogowaniem

 14. Problem z logowaniem

 15. Nic się nie chce załadować

 1. Nie można odświeżyć kanalu

 2. Wiesza się.

 3. Wywala komunikat nie można odświeżyć kanału na obu kontach to samo (korzystam z aplikacji)

 4. 00:22
  •dI LTE68
  Strona nie jest teraz dostepna
  Moze to byé spowodowane btedem technicznym, nad którego rozwiazaniem pracujemy. Spróbui odswiezyé te strone.
  Odswiez

 5. Nie działa instagram

 6. Od kilku godzin nie laduja sie relacje innych i posty. Strasznie muli

 7. Zamiast zdjęcia w stories dodaje czarne tło

 8. Nie informuje osób o znacznikach

 9. Cały czas pokazuje komunikat
  Strona nie jest teraz dostępna odświeżam i nic

 10. Aplikacja nie działa mi na telefonie, nie dostaję powiadomień, i cały czas jak wchodzę na to pokazuje „Strona nie jest dostępna”

 11. Strona nie jest dostępna

 12. Strona nie jest teraz dostępna

 13. Nie chce wyslac mi sie kod potwierdzajacy na numer telefonu

 14. Mam problem z instagram które nie mogę mieć wyświetlania aktywność statystyki sprawia mi zgubić i nie pomoże mi aktualizować i śpróbowałem razy odinstalować ale tu nic nie pomoże zero a Poproszę pomóc o nową aktualizacją instagram musi mieć znaleźć wyświetlania instagram i szkoda mi czasu. Pozdrawiam i miłego dnia.

 15. Nie mogę zobaczyć kogo obserwuję ja i kogo obserwują innych.

 1. Zupełnie nie ładują mi się konwersacje. Nie pojawiają się bieżące wiadomości. Masakra, jest tak od ponad miesiąca i jest tylko coraz gorzej

 2. Po kliknięciu w link do profilu na instagramie wyskakuje komunikat ,, Coś poszło nie tak ,Wystąpił błąd i nie można załadować strony.

 3. Nie dochodzą sms z kodem do uwierzytelnienia dwuskładnikowego

 4. Instagram prosi o potwierdzenie numeru, twierdząc, że przyjdzie mi sms z kodem. Próbowałam na kilka numerów a kodu jak nie było tak nie ma

 5. Nie działa nic ,mogę się zalogować poprzez fb na swój Instagram ,ale moje konto jest wyczyszczone ,nie moge tam zrobić kompletnie nic

 6. Nie można odpisywać na wiadomości , i zacina się

 7. nie otrzymuje kodu sms, ktoś ma taki problem?

 8. Aplikacja się w ogóle nie włącza. Wyrzuca mnie od razu do ekranu głównego telefonu

 9. Nie działa aplikacja.

 10. Wyrzuca mnie z aplikacji. Po ponownym zaintalowaniu jej nie mogę się zalogować na profil. Na komputerze aplikacja działa bez problemu.

 11. Nic się nie ładuje, nie można załadować najnowszych zdjęcie i story

 12. Po otworzeniu się aplikacji mobilnej pokazuje komunikat, że strona nie wyświetla się poprawnie. Podobna sytuacja zdarzyła się podczas logowania z przeglądarki.

 13. Strona nie działa

 14. Relacja
  Na udostępnionej relacji nie ma możliwości reagowania ani komentowania.Oznaczone osoby nie mogą udostępnić relacji na swoim koncie

 15. Wywala z aplikacji po wejściu w wiadomości prywatne lub storki

 1. Nie da się zobaczyć „stories”, ani nowych zdjęć/ filmów od obserwowanych osób

 2. Nie mam ikony rolek, reinstalacja nie pomaga. Aktualizacji brak

 3. Wymyśliłam # na Instagramie ale niektóre osoby nie mogą go obserwować. Co może być przyczyną?

 4. Nie mogę się zalogować. Po wpisaniu hasła pojawia się komunikat odczekaj kilka minut i zaloguj się ponownie. Mimo ze minęło już pare godzin

 5. Nie mogę odtworzyć reelsow oraz filmików na stories. Pokazuje jakbym nie miala internetu. Na Facebooku z relacjami to samo 🥺

 6. Nie można utworzyć boomeranga

 7. Nie mogę się zalogować w aplikacji mobilnej Instagram . Wciąż wyskakuje „ strona nie jest teraz dostępna .spróbuj odświeżyć stronę. „
  Nie pomaga odświeżenie. W przeglądarce mogę bez problemy wejść na konto. Aplikacja jest zablokowana.

 8. Podczas robienia bomeranga na instastory, wyskakuje „wystąpił błąd, proszę spróbować później”

 9. Nie mogę zrobić rolki na Instagramie po przetwarzaniu cały czas wyskakuje błąd wystąpił błąd spróbuj ponownie

 10. Problem z logowaniem. Żadne uwierzytelnianie nie skutkuje. Stos błędów i wyrzuca.

 11. Nie mogę się zalogować do instagrama. Kody uwierzytalniające nie przychodzą sms

 12. Od rana mam problem z dodawaniem postów, instagram psuje jakość zdjęć do minimum.

 13. Po zalogowaniu przychodzi wiadomość „Potwierdź numer telefonu”, wskakuje poprawny numer. Potwierdzam i czekam na kod potwierdzający ale sms nie przychodzi.

 14. Nie widac stories, nie mogę odczytac wiadomości w prośbach, słabe zasięgi

 15. Nie pokazuje insta story znajomych, trzeba wejść przez profil. Moje story w ciągu 3 godzin widziały 3 osoby…

Zostaw komentarz