Status Instagrama – Aktualne awarie i usterki

Aplikacja Instagram jak każda inna czasem miewa awarie. Warto sprawdzać Status Instagram aby być na bieżąco z aktualnymi awariami Instagrama. Użytkownicy Instagrama są już przyzwyczajeni, że co jakiś czas aplikacja nie działa w pełni poprawnie. Jest to sprawa ciągłego rozwoju oraz dostosowywania pod konkretne urządzenia. Instagram jest dostępny na iOS, Androida oraz jako strona, więc przy sprawdzaniu problemu zerknij na jego źródło.

22:0023:0000:0001:0002:0003:0004:0005:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:00

Mapa zgłoszeń

Czasami problemy z Instagramem mogą występować tylko w określonych lokalizacjach. Warto sprawdzić dokładne położenie problemu, szczególnie przed ważnym wyjazdem do innego miasta. Sprawdź mapę problemów Instagrama

Najczęstsze usterki

Użytkownicy Instagram często informują o problemach na Instagramie w sieci. Bywa, że opisywany przez kilka osób problem z Instagramem jest powtarzalny co jakiś czas. Warto sprawdzić najczęstsze problemy z Instagramem poniżej.

Zgłoszenie usterki

Jeżeli natrafiłeś na usterkę serwisu Instagram to warto ją zgłosić. Podzielenie się usterką z innymi pozwoli przygotować się na taką sytuację i uniknąć paniki. Zaraz po opisaniu usterki poniżej warto zgłosić awarie do Instagrama.

Parner

Dlaczego Instagram nie działa?

Instagram od 2012 roku jest formalnie w rękach Facebooka. O wsparcie programistyczne więc nie trzeba się raczej martwić bo aplikacja jest cały czas rozbudowywana. Nieustannie ktoś czuwa nad działaniem Instagram ponieważ jest to kolejne miejsce z reklamami na których Facebook zarabia. Jednak nawet mimo chęci utrzymania 100% sprawności to czasem zdarzają się awarie, które ciężko przewidzieć. Instagram posiada własne centra hostingowe i sam odpowiada za swoją infrastrukturę. Powodem awarii może być błąd ludzki lub niewytrzymanie presji przez jeden z podzespołów serwerowych. Ale dlaczego Instagram nie działa właśnie mi?

Instagram ma zdecentralizowaną infrastrukturę serwerową. Oznacza to, że centra hostingowe są rozmieszczone na całym świecie i mają wydzielone strefy działania. Dlatego często może być, że komuś z Polski może coś nie działać na Instagramie a kogoś z innego kraju problem może nie dotyczyć.

Awaria Instagrama – co robić?

Awaria na Instagramie może być spowodowana wieloma czynnikami. Zazwyczaj do problemów dochodzi gdy wchodzi aktualizacja aplikacji i wtedy są dwie drogi do wystąpienia awarii. Może być tak, że nowa aktualizacja Instagrama jest trefna i posiada niewykryty przez zaplecze deweloperów błąd lub stara wersja aplikacji przestaje z jakiegoś powodu współpracować. W obu przypadkach powinniśmy odinstalować i zainstalować Instagrama ponownie. Zazwyczaj to pomaga większości użytkowników.

Jeśli awaria Instagrama jest bardziej złośliwa i niespodziewana to z pewnością dostaniemy o tym informacje. Instagram przy większych wpadkach technicznych dzieli się aktualnym postępem w naprawianiu błędów i informuje o następnych krokach na swoim twitterowym koncie. Sam twitter w Polsce nie jest zbyt popularny więc dla tych którzy nie wiedzą dlaczego instagram nie działa stworzyliśmy sekcje statusu Instagrama w Instabaza.


Najczęstsze problemy z Instagramem

Mimo wyspecjalizowanego zaplecza programistów w Instagramie oraz Facebooku często pojawiają się powtarzające się problemy. Co jakiś czas użytkownicy ponawiają swoje komentarze, narzekając na problemy, które już kiedyś ich dotknęły.

Poniżej zebraliśmy najczęstsze problemy z Instagramem jakie udało nam się napotkać oraz otrzymać w formie zapytań. Mamy nadzieje, że żaden z nich was nie dotknął. Jeśli jednak mieliście jakiś z poniższych problemów to poznacie sprawdzone rozwiązanie.

Zdjęcia na Instagramie się nie ładują

Jednym z najczęstszych problemów na Instagramie to nieładujące się zdjęcia. Tak jak wspominaliśmy Instagram ma zdecentralizowaną sieć serwerów a dodatkowo wyodrębnione serwery na zdjęcia i filmy oraz osobno, na pliki witryny i skrypty.

Takie rozwiązanie pozwala uniknąć awarii globalnej – czyli aplikacji i mediów. Sami przyznacie, że o wiele lepiej stracić na chwile dostęp do zdjęć aniżeli do całego Instagrama. W przypadku nieładowania się zdjęć warto też sprawdzić nasze łącze internetowe. Jeśli u nas wszystko gra to niestety musimy poczekać aż serwer instagrama zostanie postawiony na nogi.

Problem z dodaniem InstaStory

Wsród licznych i częstych aktualizacji Instagrama jakie ostatnimi czasy możemy obserwować zdarzają się takie, które oprócz wprowadzenia nowych funkcji psują też coś co działało świetnie. Tak bywało i z InstaStory. W przypadku wielu aktualizacji np. wprowadzających IG TV przestawało działać InstaStory.

Powodem awarii jak się później dowiadywaliśmy było zawirowanie między skryptami. Jednak czasem może to być także niezwykłe obciążenie serwerowych dysków, które nie ogarniają liczby przesyłanych stories – na przykład w przypadku masowych wydarzeń i przesyłania stories w jednym momencie przez miliony osób.

Nie można polubić postu innych użytkowników

Wiele osób zgłasza coraz częściej problem z polubieniem postów innych użytkowników. Dzieje się tak gdy polubimy już kilkanaście postów i chcemy polubić kolejne. Od 2018 na Instagramie weszły przeróżne algorytmy, które próbują ułatwić pracę administracji Instagrama.

W przypadku tego problemu, najczęściej chodzi o za szybkie rozdawanie polubień innym. Instagram coraz bardziej walczy z masowymi polubieniami oraz z tworzeniem sztucznych kont i tym zwiększania sobie polubieni. Rozwiązaniem jest tutaj chwila cierpliwości. Z doświadczenia po odczekaniu około 240 sekund już powinno być okej.

Aplikacja Instagrama niespodziewanie się wyłączyła

Problem niespodziewanie wyłączającej się aplikacji Instagram i nie tylko może być bardzo znajomy osobom z telefonem na Androidzie. Niestety ale wielu deweloperów ma problem z dobrą optymalizacją swoich aplikacji na telefonach z Androidem. Niespodziewane wyłączenie się Instagrama jest spowodowane tym, że deweloperzy Instagrama muszą dostosować go pod wiele wersji Androida oraz wiele urządzeń, które z nim współpracują.

Użytkownicy iOS raczej nie znają tego problemu bo w przypadku urządzeń Apple deweloperzy mają tak naprawdę za zadanie zoptymalizować swoje apki tylko pod kilka urządzań z jednym, dobrze działającym oprogramowaniem. Niestety ale nie ma za bardzo rozwiązania na wyłączanie się Instagrama na urządzeniach z Androidem. Prześmiewczo można powiedzieć, że rozwiązaniem jest kupno iPhona.

Nie można odświeżyć aktualnych postów na Instagramie

Odświeżanie aktualności to czynność, który każda osoba z Instagramem na swoim telefonie robi średnio kilka razy dziennie. Czasem mimo przeciągnięcia a aplikacji palca w dół na startowym ekranie nie jesteśmy w stanie ujrzeć nowych postów. Tak samo może być z nieładującymi się kolejnymi, nowymi InstaStories.

Zazwyczaj problem ten jest związany z naszym łączem internetowym lub korzystaniem z mocnego antywirusa. Nasze łącze internetowe powinno też być dość szybkie, tak więc przy korzystaniu z LTE w małych miejscowościach możemy mieć problem żeby odświeżyć aktualne posty na Instagramie. W przypadku korzystaniu z Antywirusa, warto wyłączyć go na chwilę ponieważ może on blokować treść na Instagramie.


Parner

Twój Instagram nie działa? Podziel się tym!

Jeśli Twój Instagram przestał działać lub zauważyłeś, że jedna z funkcji nie działa to koniecznie daj o tym znać. Dzielenie się informacjami o błędach i usterkach pozwoli innymi się uspokoić i przygotować na taką sytuację. Tworzymy wspierającą się społeczność Instagramową 🧡

636 komentarzy

 1. “nie można odświeżyć kanału” od trzech dni i czarny ekran. Przez stronę też nie mogę się zalogować.

 2. Coraz częściej to samo
  Nie ładują się posty. Nie można wysłać wiadomości. Nie odświeża się.

 3. kamiasia i ilovla
  Dość często mam ostatnio problem z aplikacją. Nie ładują się zdjęcia wiadomości nie przechodzą

 4. Problem z publikacją posta, pomimo zmiany połączenia nie finalizuje publikacji.

 5. Komunikat “Nie można odświeżyć kanału”, zniknęły wszystkie zdjęcia, stories, lista znajomych. Problem trwa od kilku dni i nie pomaga ponowna instalacja aplikacji.

 6. Hej, przy dodawaniu relacji dłuższej niż 1 kafelek nie ładują mi się pozostałe kafelki. Wyskakuje: nie można przesłać. Spróbuj ponownie.

 7. Czy wy też macie taki problem z relacjami jeżeli dodacie relacje to nie wyświetla wam osób kto ogląda wam relacje, a jeśli wejdą to słaba aktywność albo może widzą relacje ale nie wyświetla osób?

 8. Tak jak poprzednicy piszą. Błąd na stronie, prosi o weryfikację w aplikacji a aplikacja nie może odświeżyć kanału. Jak tylko zacznie działać usuwam konto

 9. Od wczoraj 24 października wyskakuje błąd przy logowaniu. Nie można się zalogować na aplikacje ani na stronie

 10. Problem z odświeżaniem się strony. Nie ładują się zdjęcia. Nic

 11. Nie można odświeżyć kanału. A w przeglądarce internetowej jest komunikat “potwierdź swoje informacje w aplikacji. Odnotowaliśmy nietypową aktywność na Twoim koncie. Potwierdź swoją tożsamość w aplikacji Instagram, aby odzyskać dostęp do swojego konta”

 12. Od 2 dni nie mogę zmienić zdjęcia profilowego na ig na żadnym z kont

 13. Witam. Nie mogę zmienić zdjęcia profilowego.

 14. Nie moge zmienic zdjecia profilowego

 15. Przy ustawieniu zdj profilowego od kilku dni jest problem, pojawia się komunikat że jest błąd…

 1. błąd podczas dodawania zdjęcia profilowego

 2. Nie mogę zmienić zdjęcia profilowego.Za każdym razem wyskakuje informacja że jest błąd.

 3. Witam nie moge sie żadnym sposobem zalogowac na swojego instagrama,od wczoraj wyskakuje błąd .

 4. Aplikacja chce żebym filmikiem potwierdziła swoją tożsamość, jednak po próbie wyskakuje biały ekran i nic nie można zrobić.

 5. Ku**a nie działaa odświeżenie strony i posty

 6. Nie mogę odświeżyć kanału, pojawia się zagmatwany opis do relacji ale nie można iść dalej.

 7. Nie można odświeżyć kanału. A w przeglądarce internetowej jest komunikat “potwierdź swoje informacje w aplikacji. Odnotowaliśmy nietypową aktywność na Twoim koncie. Potwierdź swoją tożsamość w aplikacji Instagram, aby odzyskać dostęp do swojego konta”.

 8. “nie można odświeżyć kanału”

 9. Nie mogę wstawić filmiku. Kiedy wreszcie Instagram będzie działał poprawnie. Co chwilę coś innego nie działa.

 10. Aktywność się nie ładuje

 11. Nie można dodać posta:( jest info ze problem z połączeniem mimo idealnego neta:(

 12. Nie mogę odświeżyć kanalu

 13. Jak chce wyszukać i dodać muzykę na instastory to pisze brak wyników.

 14. Instagram zmienia krótkie filmiki na format igtv. Brak możliwości ustawienia okładki. Pod filmikiem brak możliwości tłumaczenia tekstu pod postem jak jest napisany w innym języku

 15. Instagram zmienia krótkie filmiki na format igtv. I potem brak możliwości tłumaczenia tekstu pod postem jak jest napisany w innym języku

 1. Problem z ladowaniem instastory, wiekszosc obserwujacych nie widzi mojego instastory, probpem z dodaniem instastory

 2. Nie ładują się zdjęcia, dopiero po ponownym zainstalowaniu aplikacji wszystko jest ok, natomiast po zablokowaniu telefonu problem powraca.

 3. Nie mam na instastory możliwości wyszukania muzyki innej niż proponowane. Jak daje w wyszukaj to mam zawsze brak wyników. (dowolna muzyka pop).

 4. Przy dodawaniu posta – dodaje opis
  Po publikacji – cały opis znika

 5. Nie można dodać zdjęcia normalnej wielkości tylko mniejsza.

 6. Od kilku godzin nie dodają się stories – rano nie było z tym problemu, a teraz jest komunikat „uploading” i nic się nie dzieje

 7. Nie działa Instagram nie można dodać relacji na instagrama pisze spróbuj ponownie przepraszamy i nie można odświeżyć kanału

 8. Nie można odświeżyć strony ani dodać zdjecia

 9. Nie odświeża mi kanału, jest tylko ciemny ekran i mój awatar, nic nie mogę zrobić. Jak gdybym nie miała internetu, ale mam bo inne aplikacje działają.

 10. Nie mogę wejść w instagrama ciągle pisze “Nie można otświerzyć kanału”

 11. Nie dziala

 12. Nie mogę 3 dzień zalogować się na konto. Nie pomagają resety haseł,logowania na innych urządzeniach, dodam że konto istnieje.

 13. konto istnieje ale nie można się zalogować

 14. Od około dwóch godzin nie mogę zalogować się na swoim koncie na Instagramie cały czas pokazuje że jestem wylogowana i żeby zalogować się ponownie lub właściciel zmienił hasło hasło poprawne ale konto jakby nie istniało z innego konta próbuje wyszukać swoje i pokazuje że konto nie istnieje nie mam jak zweryfikować konta ,zgłoszenie pomocy też nie działa???
  Jak skontaktować się z insta i czy ktoś też ma podobny problem dziś?

 15. Nie mogę się zalogować przez Facebooka jak do tej pory to robiłam. Problem występuje w telefonie i na dwóch różnych komputerach (komunikat, że konto zablokowane z powodu nietypowych działań i prośba o weryfikację w aplikacji). Przez aplikację też nie mogę się zalogowac (pokazuje się biały ekran i informacja, że nie można odświeżyć kanału). Jak więc mam dokonać weryfikacji przez aplikację????? Zmiana hasła, czyszczenie pamięci, wyłączanie i włączenie telefonu oraz ponowne instalacje aplikacji nie pomagają.

 1. Katarzyna Pewnicka
  Katarzyna Pewnicka

  Nie moge odswierzyc kanału i nic nie moge zrobic na moim koncie

 2. Od wczoraj wieczora nie mogę zalogować się na swoje konto na instagramie. Wyskakuje komunikat “Błąd. Spróbuj ponownie za kilka minut.” Nie pomaga wyczyszczenie plików cookie, odinstalowanie i zainstalowanie aplikacji, logowanie za pomocą FB.. Po skontaktowaniu się z pracownikiem FB Businnes Support otrzymałam informację, że konto jest skonfigurowane poprawnie i aby z problemem kierować się bezpośrednio do IG. Czy ma ktoś jakikolwiek bezpośredni kontakt DO PRACOWNIKA (czat) ?

 3. Nie mogę się zalogować. Występuje błąd. Przez fb również brak dostępu!!

 4. Od paru godzin mam problem z kontem wcześniej wylogowywalo mnie przez cały dzień a od godz. 22:00 niemoge się zalogować na Instagrama bo wyskakuje błąd proszę odczekać kilka minut

 5. Po zalogowaniu na konto występuje komunikat nie mogę odświeżyć kanału i następuje wylogowanie zaloguj się ponownie.
  Tak jest od 16 godziny. Nie wiem co mam robić czy czekać.

 6. Po probie zalogowania wylogowuje mnie po 2 sekundach i tak w kolko

 7. Dokladnie taki sam problem, wylogowuje mnie przy każdej próbie zalogowania.

 8. Nie mogę się zalogować, gdy to robię poprzez Facebook to wyskakuje komunikat nie można odświeżyć kanału

 9. Wywala mnie z Instagrama. Po zalogowaniu przez aplikację od razu wyświetla się błąd “nie można znaleźć kanału” i występuje wylogowanie.

 10. Gdy chce się zalogować na swoje konto wyskakuje mi komunikat “nie można odświeżyć kanału” a następnie “nastąpiło wylogowanie”

 11. Aplikacja instagram nie działa.

 12. Nie mogę zalogować się na moje konto.

 13. Nie mogę się zalogować.

 14. Nie mogę się zalogować. Loguje się i odrazu wywala mnie do ekranu logowania.

 15. Nie mogę się zalogować, jak logując się przez Facebook to mnie wywala

 1. Nie mogę się zalogować, jak logując się przez Facebook to mnie wywala

 2. Gdy edytuje zdjęcie wyskakuje mi komunikat : wystąpił. błąd podczas obrabiania zdjęcia

 3. W ogóle nie ładują mi się relacje

 4. Wywala mnie cały czas z moich insta stories i czarny ekran

 5. Nie pisząc o wczorajszej awarii na skale globalną , od kilku tygodni gdy oglądam Instastory nie widzę ile u góry jest kafelek/filmików ma dane konto, które doda Instastory , oraz nie przewijają mi się same po kolei tylko lecą jakby w pętli. Muszę sama ręcznie kliknąć żeby przejść do kolejnego kafelka. Nie ukrywam że to dość uciążliwe. Wcześniej miałam normalnie, że te filmiki same przechodziły do przodu i nie musiałam klikać palcem na ekran .
  Proszę o jakąś informacje zwrotną czy mi się coś zepsuło czy teraz tak będzie ?
  Pozdrawiam Paulina

 6. Mam problem z giftami są one w dziwnych ramkach.

 7. Nie ładuje stron.

 8. Nie można odświeżyć kanału

 9. Nie mogę się zalogować na IG i Whatsup

 10. Nic się nie ładuje

 11. Nie działa Mi Instagram, Facebook, i nawet momentami przeglądarka…

 12. Nie działa od 4 godzin

 13. Nie można odświeżyć kanalu

 14. Nie mogę się zalogować

 15. Nie można odświeżyć kanału.. Nie działa cały dzień

 1. Instagram nie działa, nie ładuje się w ogóle i nie da się wysłać wiadomości

 2. Nic nie działa

 3. “Nie można odświeżyć kanału” nic nie działa

 4. Nie działa nic ani Facebook ani Instagram

 5. Mi to samoPołączenie sieciowe działa bez zarzutu, jednak ciągle wyświetla się komunikat “Nie można odświeżyć kanału”. Nic nie można dodać, nic nie można przejrzeć.

 6. Nie można załadować tresci

 7. Nie ładuje się story od kilku godzin

 8. Nie mogę się zalogować

 9. Nie ładuje się nic po odinstalowaniu błąd przy logowaniu

 10. Nie odswieza sie, nie moge wejsc w konwersacje, i pokazuje mi brak internetu mimo ze jestem polaczona tak samo na messengerze

 11. Nie działa po odinstalowaniu nawet nie mogę się zalogować do aplikacji a przez stronę też nie działa

 12. It doesn’t load

 13. Ciągle wyświetla mi się ” Nie można odświeżyć kanału”. Po aktualizacji wyrzuciło mnie całkiem z polskiego języka.

 14. Brak możliwości odświeżenia

 15. Nie działa instagram

 1. Nie działa

 2. Co się dzieje z instagramem, ktoś wie ile to potrwa ?

 3. nie moge sie zalogować

 4. Nie mogę się zalogować ani do instagrama ani do Facebook – wyskakuje błąd strony mimo odinstalowania i zainstalowania tych aplikacji ponownie.

 5. Połączenie sieciowe działa bez zarzutu, jednak ciągle wyświetla się komunikat “Nie można odświeżyć kanału”. Nic nie można dodać, nic nie można przejrzeć.

 6. Nie moge się zalogować na instagramie

 7. Nie mogę się zalogować do swojego konta. Wyskakuje komunikat błąd sieci

 8. Awaria insta

 9. Nie da się odświeżyć kanału 😬

 10. Instagram się nie odświeża ani nie mogę się zalogować ponownie

 11. Nie działa

 12. Nie moge otworzyc wiadomosci

 13. Brak możliwości odświeżenia kanału i wysylania wiadomsci

 14. Nie mige sie zalogować ani lafowac wiadomosci

 15. Nie działa mi ani instagram ani facebook jest ten error

 1. Ani Instagram, ani facebook ani messenger. Najpierw nie odświeżało mi strony, a teraz po aktualizacji w ogóle wyrzuciło mnie z polskiej wersji i nie mogę przejść dalej, ponoć to globalne :/

 2. Nie mogę wysłać wiadomość nie mogę odświeżyć strony nie mogę dodać zdj nic nie działa co jest grane

 3. Nie można odświeżyć kanału. Internet działa bez problemu

 4. Nie mogę zalogować się do aplikacji . Pojawia się komunikat nie znaleziono serwera .
  Internet działa bez zarzutu .

 5. po aktualizacji aplikacji Instagram, nie chce mi przetłumaczyć instagrama na język polski. Co mam zrobić?

 6. Wiadomości nie chciały się wysłać. Teraz nie można się zalogować. Nawet po odinstalowaniu i zainstalowaniu aplikacji na nowo

 7. nic nie działą :(

 8. Nie mogę się połączyć z nim na Androidzie

 9. Aplikacja nie działa, strona nie chce się załadować

 10. Nie odświeża się ani Instagram ani Facebook

 11. Nie otwiera się ani na telefonie ani w przeglądarce

 12. Nie można odświeżyć kanału

 13. Nie działa,kurwa zeobcie coś!!!

 14. Nie ładuje się

 15. Server Error 5xx

 1. Nie działa !!

 2. Nie mogę odświeżyć kanału,nie ładują się zdjęcia

 3. Nie mogę wejsc w zapisane, nie chce sie załadować aplikacja ani odświeżyć

 4. Nie można odświerzyć strony, sprawdzić wadomości, opublikować postu :((

 5. Nie mogę się zalogować, ani nic innego zrobić

 6. Nie działa ig ani fb o co chodzi ?

 7. Witam, jestem użytkownikiem konta Paipaja, niestety nie mam już dostępu do maila powiązanego z kontem, jednak to nie jest problemem. Wciąż wyskakuje mi komunikat, że nie można odświeżyć strony i nie dochodzą mi wiadomości. Czekam na ważną wiadomość od osoby, z którą nie mogę inaczej się skontaktować. Proszę o jak najszybszą interwencję.

 8. Dzisiaj instagram mompletnie nie wyświetla żadnych zdjęć, co sie dzieje ??????

 9. Nie ładuje się ani w telefonie ani przeglądarce

 10. Nie odświeża się Instagram ani Facebook.

 11. Nie da się zalogować, wiadomości się nie wysyłały

 12. nie można wysłać zdjęć w wiadomości prywatnej

 13. Nie mogę odbierać zdjęć wysyłanych przez znajomych wysyłanych w wiadomości prywatnej

 14. Witam. Od ok dwóch tygodni mam problem z udostepnianiem relacji. Publikuje się tylko pierwszy kafelek, kolejne 15 sekundowe klatki mają informacje: nie można przesłać. Spróbuj ponownie później.
  @magic_moment_elisse

 15. W zakładce gify przy dodawaniu relacji mam jakieś dziwne obrazki na białym tle… Są tragiczne…czy ktoś też tak ma?

 1. Nie da się dodać zdjęć na instagrama.

 2. Gdy próbuję przesłać zdjęcie wyskakuje mi komunikat: nastąpił błąd podczas obrabiania zdjęcia.

 3. Mam problem z instastory. Nie działa u mnie wyszukiwarka muzyki (nowa funkcja MUZYKA). Wpisuje tytuł piosenki i „Brak wyników”, znajoma wpisuje u siebie ten sam tytuł i wyszukuje u niej. Dodam, że telefon i aplikacja zaktualizowane. Telefon IPhone XR.

 4. Problem z wyświetlaniem zdjęć. Wyświetla się komunikat ” nie można odświeżyć kanału “

 5. Nie działa między innymi instagram, ale też facebook, olx. Na instagramie pokazują się stare relacje, wstawiając story nie da się nikogo oznaczyć, olx nie pokazuje wiadomości

 6. Aplikacja się zacina,

 7. Mam nowa aktualizacje a nie mam nowych funkcji na 1 z 2 kont. Ktoś coś?

 8. Od popołudnia aplikacja mobilna i strona nie działają. Error ocourred na zmianę z niemożliwością odświeżenia kanału.

 9. “nie moge odswierzyc kanalu” ani wysylac zadnych wiadomosci

 10. Instagram od rana nie działa. Resetowałem, wymazałem pamięć podręczna, odinstalowałem i zainstalowałem. Włączyłem i wyłączyłem telefon. Dalej pokazuje komunikat “nie można odświeżyć kanału”.

 11. Nie moge zalogować się na instagrama od wczoraj. Korzystając z aplikacji nagle wyskoczyło mi powiadomienie ze nie mogę odświeżyć kanału i aplikacja poprosiła o potwierdzenie zalogowaniem raz jeszcze. Próbując się zalogować mie przyszedł mi sms z kodem którego używam przy logowaniu a z czasem wpisując swoją nazwę użytkownika wyskakuje mi błąd

 12. Od trzech dni nic nie ma po włączeniu aplikacji tylko informacja : nie można odświeżyć kanału. Próbowałam odinstalować, wyczyścić dane. Nic

 13. Niestety nie mogę otworzyć Instagrama ponieważ cały czas mnie wywala

 14. Nie mogę się zalogować do konta, pokazuje mi ze ono nie istnieje, a kod weryfikacyjny na SMS nie przychodzi.

 15. Nie mogę w ogóle otworzyć Instagrama od wczoraj. Jakby się zawiesił przy logowaniu.

Zostaw komentarz