Jak anonimowo zobaczyć-prywatne konto Instagram

Co to jest prywatne konto Instagram?

Instagram oferuje swoim użytkownikom wiele możliwości w ustawieniach swojego profilu. Od ustawienia wybranego przez siebie zdjęcia profilowego po ustawienie swojego konta jako prywatny. Jednak co to jest konto prywatne Instagram oraz co ono oznacza?

 

W koncie prywatnym cała zawartość naszego profilu (zdjęcia, filmy, relacje) będzie do wglądu tylko tych użytkowników, którzy zaobserwowali nas zanim ustawiliśmy konto prywatne oraz dla tych, którzy wyślą nam prośbę na obserwacje naszego profilu. Prośbę możemy zarówno zaakceptować jak i odrzucić.

Partner

Dla pozostałych nasze konto jest niedostępne, a gdy wejdą na nasz profil wyświetli im się (na miejscu postów) informacja o tym, że konto jest prywatne i jeśli chcą uzyskać do niego wgląd, muszą nacisnąć na przycisk „Obserwuj”. Po tym zabiegu automatycznie wysyła się do nas prośba o umożliwienie obserwacji.

 

Prośby o obserwację wyświetlają się tam, gdzie znajdują się wszystkie powiadomienia dotyczące naszego konta, takie jak lajki i komentarze.

 

Jak ustawić swoje konto na konto prywatne na Instagramie?

Jeśli pierwszy raz słyszysz o opcji konta prywatnego na Instagramie pewnie wydaje Ci się to zagmatwane i skomplikowane. Spokojnie, to wcale nie jest takie trudne, wręcz przeciwnie, jest to dziecinnie proste.

 

Aby ustawić swoje konto na konto prywatne, pierwszym krokiem będzie wejście w aplikację mobilną Instagram, którą w kilka chwil możesz pobrać na swój telefon komórkowy, bez znaczenia czy jesteś posiadaczem Android-a czy iOS-a.

 

Kiedy wejdziesz już w aplikacje, wejdź na swój profil, a następnie naciśnij na trzy poziome paski w prawym górnym rogu. Z paska, który Ci się wysunie, wybierz opcję „Ustawienia”. Przekieruje Cię to do dużej ilości przeróżnych zakładek, aby ustawić konto na prywatne kliknij „Prywatność”. Pierwszą pozycją tam będzie malutka kłódka z napisem „Konto prywatne” – kiedy naciśniesz na tę opcję Twoje konto stanie się prywatne.

 

Jakie są zalety a jakie wady konta prywatnego na Instagramie

Jakie są zalety a jakie wady konta prywatnego na Instagramie?

Opcja konta prywatnego jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie prywatność i chcą, aby ich posty czy relacje były oglądane przez wybrane przez nich grono użytkowników. Mimo tego, że coraz bardziej popularne staje się dzielnie swoim życiem nie tylko z najbliższymi, ale także obcymi, to jednak dalej jest grono osób, które szanuje sobie swoją prywatność.

 

Dodatkową zaletą konta prywatnego jest bezpieczeństwo, ponieważ nikt niechciany nie będzie oglądał naszych relacji.

 

Jakie są więc wady? Z prywatnym kontem ciężko będzie nam odnieść pożądany sukces na Instagramie. Ograniczona ilość obserwujących na Instagramie nie wpłynie pozytywnie na nasze zasięgi. Konta prywatne bardzo często odstraszają potencjalnych, nowych użytkowników do zaobserwowania profilu.

Jak anonimowo zobaczyć prywatne konto Instagram

Jak anonimowo zobaczyć prywatne konto Instagram?

To pytanie zadaje sobie wiele osób, które koniecznie musi sprawdzić coś na Instagramie innego użytkownika, ale ten, niestety, ma konto prywatne. Bardzo wiele osób w takich sytuacjach nie widzi wyjścia i po prostu się poddaje. Jednak czy na pewno nie ma żadnej możliwości, aby otrzymać wgląd do tego konta?

Odpuścimy sobie omawianie stron, które reklamują się, że można za ich pomocą zobaczyć prywatne konto na Instagramie a wszystko jest pięknie opisane łamaną polszczyzną lub sama domena strony to coś w stylu hakierzy.ru … Szkoda waszego czasu a końcowo pieniędzy.

 

Jeśli nie potrzebujesz obejrzeć danego profilu w tym momencie, świetnym sposobem na to jak anonimowo zobaczyć prywatne konto na Instagramie jest, założenie nowego, tak zwanego „fejkowego” konta. Na czym to polega? Do swojego obecnego profilu mamy możliwość dodania kolejnego konta o zupełnie innej nazwie. Czyli najprościej mówiąc zakładamy konto, które ma wyglądać na profil zupełnie innej osoby.

 

Jeśli jednak chcemy to zrobić dobrze, a co najważniejsze, zostać zaakceptowani na profilu osoby, która ma konto prywatne, musimy zwrócić uwagę na kilka bardzo ważnych elementów.

 

Jak założyć „fejkowe” konto na Instagramie?

Najważniejszą zasadą jest – niech to konto wygląda realnie. Oprócz zmiany nazwy i zdjęć, często obcej nam osoby, reszta powinna wyglądać jak konto nasze czy naszej najlepszej przyjaciółki.

 

Po pierwsze, znajdź mało znaną osobę na Instagramie, najlepiej, aby nie była ona z Polski. Gdyby było inaczej jest duże prawdopodobieństwo, że nasza mała tajemnica może wyjść na jaw. Zrób zrzut ekranu kilku zdjęć takiej osoby, a następnie przytnij je w galerii. W ten sposób nikt nie znajdzie powiązań z osobą, od której mamy zdjęcia.

 

Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych oraz zadbanie o to, żeby nabyć obserwujących oraz lajki i komentarze pod zdjęciami.

 

Rada dla leniwych: obecnie w Internecie jest opcja kupna kont, które są stworzone właśnie do takich celów.

zobaczeniu prywatnego konta

Twoi znajomi mogą Ci pomóc w zobaczeniu prywatnego konta.

Ta opcja zadziała tylko wtedy, gdy osoba, którą chcemy sprawdzić nie zna naszych znajomych, a my na czas tej „akcji” przestaniemy się, wzajemnie obserwować na Instagramie.

 

Ale o co tak właściwie chodzi? Napisz do swoich znajomych z prośbą o zajrzenie na profil, który Cię interesuje. Kiedy dostaną zgodę na obserwację tej osoby, mogą zrobić zrzuty ekranu zdjęć, komentarzy czy nawet kto danej osobie lajkuje posty.

 

Dostępne są również darmowe aplikacje na telefon, które nagrywają ekran bez informowania o tym konta, które sprawdzamy. Aplikacja ta przydaje się do nagrywania relacji na Instagramie, ponieważ w przypadku zwykłego nagrywania pokażę się to jako zrzut ekranu.

4.4/5 - (59 votes)

 

Partner

Zostaw komentarz