Kupowanie obserwujących

Czy kupowanie obserwujących jest opłacalne?

Kupowanie obserwujących na Instagramie, to bez wątpienia najtańszy i najszybszy trik stosowany przez początkujących użytkowników, którzy chcą być popularni lub przez firmy, które chcą pozyskać nowych konsumentów. Jest to jedna z wielu praktykowanych metod na promowanie swojego konta oraz wzrost zasięgów.

W obecnych czasach za, naprawdę, niewielką ilość pieniędzy możemy zakupić setki followersów. Często jednak przed zakupem takiej usługi, mamy w głowie masę pytań, na które samemu ciężko jest znaleźć odpowiedź. Wiele źródeł często wprowadza błąd lub są niedokładni w swoich artykułach, co często powoduje rezygnację z tego zakupu.

Partner

Warto jednak zastanowić się czy takie rozwiązanie, po pierwsze, jest opłacalne, a po drugie czy ta praktyka rzeczywiście działa i czy przynosi ze sobą zamierzone rezultaty.

W tym artykule dokładnie przeanalizujemy wady oraz zalety kupna obserwujących na Instagramie oraz napiszemy wszystko to, co powinieneś wiedzieć przed ich kupnem.

Sprawdź opinie strony na której chcesz kupić obserwujących

Zdecydowana większość sklepów Internetowych ma na swojej stronie zakładkę pod tytułem „Opinie”, co się na niej znajduje? Jak sama nazwa świadczy, są to opinie osób, dla których kupowanie obserwujących to chleb powszedni i są zadowolone lub nie z usług danego portalu. Oprócz ilości gwiazdek możemy tam również przeczytać ich uzasadnienie – komentarze.

 

Dlaczego opinie są takie ważne? Na ich podstawie możemy dowiedzieć się jakie doświadczenia z daną stroną mieli inni użytkownicy, a co za tym idzie – sami ocenić, czy to co dany serwis nam oferuje jest zgodne z prawdą oraz czy nie zostaniemy oszukani.

 

Strona powinna mieć dużo opinii, ponieważ dzięki temu wiemy, że ludzie z tego korzystają. Dodatkowo bierz pod lupę każdą, jedną opinię. Dobrą czy jest ona napisana przez prawdziwego użytkownika, złą czy jest ona uzasadniona, a może przesadzona.

 

Pamiętaj jednak, aby nie sprawdzać opinii wyłącznie na tej stronie. Wyszukaj dodatkowych informacji o danym portalu na forach lub grupach ogólnodostępnych. Im więcej przeczytasz na ten temat, tym podjęcie decyzji będzie prostsze.

 
cena za obserwacje na instagramie

Oferty kupna obserwujących oraz ich ceny

 

Po sprawdzeniu opinii strony, możemy przejść do kolejnego etapu, jakim jest sprawdzenie ofert oraz ich cen. Zanim jednak zaczniesz – zastanów się jaki budżet chciałbyś lub możesz przeznaczyć na ten cel oraz co w tym miałoby się zawierać. Kiedy wszystko przeanalizujesz możesz zacząć przeglądać.

 

Co powinna zawierać oferta? Przede wszystkim liczbę obserwujących jaką zawiera cena. Warto, po skończonej kampanii sprawdzić kupowanie obserwujących dało nam zamierzone i zgodne z umową efekty. Jeśli nie, skontaktuj się ze stroną, gdzie kupiłeś obserwujących – każdemu zdarzają się błędy w systemie.

 

Dodatkowo upewnij się czy Twoja oferta zawiera gwarancję, jeśli tak koniecznie przeczytaj, jak ona działa.

 

Dobrym pomysłem jest także przejrzenie ofert dodatkowych lub bonusów, które możesz dodać do swojego zamówienia, na przykład: obserwacje z realnych kont czy stopniowe dodawanie obserwacji.

 

Sprawdź również co musisz podać przy składaniu zamówienia – link do profilu lub jego nazwa. Nie kupuj obserwatorów na stronie gdzie musisz podawać swoje prywatne dane lub hasła, w 99% przypadkach skończy się to oszustwem.

 
regulamin zakupu obserwacji

Zanim kupisz obserwatorów dokładnie przeczytaj regulamin

 

Regulamin posiada 95% sklepów nie tylko tych stacjonarnych, ale również internetowych. Jest on informacją dla klienta, na jakich warunkach kupuje dany produkt lub usługę. Zawiera on najważniejsze informacje dotyczące zwrotów, wysyłki.

Kupowanie obserwujących też powinno tam być dokładnie opisane, na czym polega, jak szybko wszystko się wydarzy i tym podobne.

 

Niestety, jednak zdecydowana większość klientów nie zapoznaje się z nim, a to działa tylko na ich niekorzyść. Często przeraża nas jego długość lub zawarte w nim trudne słowa. Dlaczego jednak warto przeczytać regulamin przed złożeniem zamówienia?

 

Regulamin to gwarancja dla sklepu, że zgadzasz się na oferowane przez nich warunki. W momencie, w którym Twoje zamówienie zostało złożone, nie ma już odwrotu i nic nie możesz zdziałać, nawet jeśli warunki zwrotu lub dostawy Ci nie odpowiadają.

 
anonimowy zakup lajków

Kupuj obserwatorów anonimowo

 

Mimo, że w Internecie nikt nie jest anonimowy, to także nikt nie ma prawa do naruszania naszej strefy prywatności jak i komfortu. Podczas składania zamówienia oraz po dokładnym przeczytaniu regulaminu, warto jeszcze zwrócić uwagę na to, czy nasz zakup jest w pełni anonimowy. Dlaczego jest to aż tak ważne?

 

Naszej prywatności nikt, a tym bardziej sklep internetowy, nie powinien naruszać – tym bardziej jeśli chodzi o kupowanie obserwujących bo jest to dość śliski temat. Dane, które udostępniamy do wykonania usługi, jaką jest kupno obserwatorów, mogą być do wyglądu tylko i wyłącznie pracowników danego serwisu, aby wykonać nasze zlecenie.

 

Nazwa konta na Instagramie, e-mail czy numer telefonu nie mogą zostać przekazane dalej bez naszej, wyraźnej zgody, który możemy udzielić.

 
Płatność za kupowanie obserwujących

Typy płatności czyli przelewy BILK i karty płatnicze

 

Większość sklepów internetowych stara się, mieć jak najwięcej metod płatności. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – aby pozyskać klienta. Wiele wygodnych metod płatności, które obsługują każdy bank, a dodatkowo możliwość płacenia BLIK-iem lub innymi, szybkimi metodami płatności, na przykład Przelewy24, to jeden z największych atutów jaki mogą nam zaoferować strony internetowe.

 

Kiedy dana metoda płatności jest nam znana i nie mamy do niej żadnych zarzutów, wtedy bez wątpliwości wykonamy transakcję. Co jednak wtedy, gdy typ płatności jest nam nieznany, a strona tej metody jest w obcym dla nas języku?

 

Nie popadajmy w panikę. W dzisiejszych czasach na rynku rozwija się pełno nowych, często jeszcze lepszych metod płatności, których najzwyczajniej w świecie, mamy prawo nie znać. Jeśli więc natrafisz na stronę, gdzie nie znasz danej metody bankowości internetowej, poszukaj ich oficjalnej strony, którą, jeśli nie jest w języku polskim, możesz przetłumaczyć.

 

Drugim sposobem jest napisanie wiadomości do polskiej siedziby tego typu płatności i spytać czy dany sklep z nimi współpracuje. Jednak u większości sprzedawców kupowanie obserwujących możemy sfinalizować poprzez BLIK czy Przelewy24.

 
kierowanie się pozycjami google przy zakupie obserwacji

Czy sugerować się pozycjami stron na Google?

 

Zanim odpowiemy na to pytanie, powiedzmy sobie co to właściwie są te pozycje na Google. Otóż, kiedy w wyszukiwarkę wpiszemy „Jak kupić obserwujących na Instagramie?” wyświetli nam się pełno różnych stron. Każda z nich ma swoją pozycję: pierwszą, drugą, piętnastą i tak dalej. Strony z wyższymi pozycjami mają największe szanse na to, że użytkownicy Internetu wybiorą właśnie ich stronę. Im strona jest dalej niż na pierwszej stronie wyszukiwani, tym szanse maleją.

 

Pozycja na Google zależy od wielu różnych czynników, ale głównym jest wykupiona reklama. Co trzeba zrobić, żeby takową reklamę posiadać? Wystarczy ją tylko zakupić, a to oznacza, że taką reklamę może mieć każdy, bez względu na to jaka jest ta strona. Więc, co z tego wynika?

 

Pozycje na Google są ważne, ale tylko dla właścicieli stron, natomiast nie warto się nimi kierować przy wyborze strony, na której chcemy kupić obserwatorów.

 
wygląd strony gdzie można kupić obserwacje

Zwracaj uwagę na wygląd strony na która oferuje kupowanie obserwujących

 

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, wiedzą o tym również twórcy stron, portali i tym podobne. Estetyczna i przejrzysta strona, która wygląda profesjonalnie wzbudza większe zaufanie wśród konsumentów, niż zaniedbana, staromodna strona, która wygląda tak jakby nikt już z niej nie korzystał.

 

Jest to jedyny czynnik, wpływający na zakup obserwatorów, na który samoistnie zwracamy uwagę, a co za tym idzie jest on naprawdę bardzo ważny. Strona internetowa ma na celu przykuć naszą uwagę do takiego stopnia, żebyśmy spędzili tam chwilę dłużej, a następnie coś na niej kupili.

 

Aby osiągnąć swój cel, programiści strony dokładają do tego wszelkich starań. Na stronach często możemy zobaczyć slider z bestselerami danego sklepu, na przykład „1000 obserwujących na Instagramie za jedyne 49,99zł”. Kolejnym patentem jest popup na próbę wyjścia. Jak to działa? Kiedy chcemy wyjść z danej strony wyświetla nam się informacja o kodzie rabatowym, który właśnie otrzymaliśmy.

 

Takie z pozoru banalne rzeczy sprawiają, że strona wygląda profesjonalnie, a konsumenci są bardziej ufni.

 
aktywne prowadzenie bloga

Blog – dodatkowa forma rozwijania strony internetowej

 

Blog to kolejna podstrona, oprócz regulaminu, na którą warto zajrzeć. W ten sposób możemy zobaczyć aktywność twórców strony oraz ich zaangażowanie. Oczywiście nie musisz czytać wszystkich wpisów jeden po drugim, ale warto jest zerknąć chociaż na jeden.

 

Zwróć uwagę na to, kiedy został dodany ostatni post, czy jest napisany w prosty i zrozumiały sposób oraz jakim języku jest napisany – i nie chodzi tu oczywiście o język polski, a o język kulturalny i czytelny.

 

Blog jest również świetną opcją do sprawdzenia tego, jak dana strona się promuje czy stawia na same płatne reklamy, a może wręcz przeciwnie i angażuje się na każdy możliwy sposób.

 

To już wszystkie porady jak bezpiecznie i szybko kupić obserwatorów na Instagramie. Kupowanie obserwujących już nie powinno wam przysparzać problemów. Koniecznie dajcie znać w komentarzu czy podobają Wam się takie poradnikowe wpisy oraz czy z nich korzystacie.

4.3/5 - (28 votes)
Partner

Zostaw komentarz