Szybkie lajki na Instagramie 10 Metod

Czy szybkie lajki w 2021 są możliwe?

Technologia z każdym dniem idzie coraz bardziej do przodu. Każde media społecznościowe rozwijają się, co widać po nowych aktualizacjach, które mają na celu usprawnić ich funkcjonowanie. Jednak nie ułatwia to w zdobywaniu szybkich lajków. Z tego powodu użytkownicy Instagrama często mają problem z polubieniami pod ich zdjęciami. Dlaczego?

Najczęściej jest to spowodowane tym, że nie wiedzą jak poprawnie korzystać z tej aplikacji, aby inne osoby zobaczyły ich profil. Myślą, że dodawanie zdjęć wystarczy, ale nie jest to prawda. W takim razie co robić, aby nasz profil na Instagramie przyciągał uwagę większej ilości użytkowników?

Partner

Szybkie lajki w 2021 są możliwe pod warunkiem, że zaciekawimy czymś naszych odbiorców oraz będziemy z nimi w stałym kontakcie, o czym wiele osób często zapomina.

W tym artykule przedstawimy Ci 10 prostych metod na szybkie lajki w 2021. Uwierz nam, to nie jest, wcale, trudne.

aktywność na swoim profilu Instagram

Szybkie lajki to aktywność na swoim profilu

W podniesieniu zasięgów, a co za tym idzie obserwatorów niezbędna jest aktywność na Instagramie. Jednak co kryje się za słowem „aktywność”?

Jest to przede wszystkim regularne dodawanie nowych zdjęć na swój profil. Staraj się robić zdjęcia nowych miejsc lub momentów, które są dla Ciebie wyjątkowe. Jeśli jednak nie masz możliwości zrobienia takich zdjęć, zrób selfie lub dodaj stare zdjęcie, którego nie dodałeś wcześniej, a Twoim zdaniem nadaje się, aby je dodać.

Aktywność to także dodawanie relacji z tego co aktualnie dzieje się w naszym życiu. Czym różnią się relacje od zwykłych zdjęć? Relacje nie muszą być idealne, a to co przedstawiają nie jest warte uwiecznienia na naszym profilu. Jeśli na swoim profilu dodawałeś relacje, które chciałbyś uwiecznić na stałe, stwórz „wyróżnioną relację” – tam one nie przepadną.

Ostatnią wartą uwagi aktywnością na Instagramie jest lajkowanie oraz komentowanie postów użytkowników, których obserwujemy. W ten sposób zwiększamy swoje szanse na to, że oni również odwiedzą nasz profil.

popularne hasztagi Instagram

Szybkie lajki a popularne hasztagi

Odpowiednie hasztagi na Instagramie umożliwiają automatyczne podbicie ilość polubień, dodatkowo post jest widoczny dla osób, które szukają zdjęć z tym właśnie tagiem. Odpowiedni dobór hasztagów adekwatny do Twojej niszy odbiorców jest podstawą, w rozwijaniu swojego profilu.

Jakich tagów używać? Dla początkujących w Instagramie, polecamy używanie mało popularnych tagów – im popularniejszy hasztag, tym więcej zdjęć publikowanych przez innych użytkowników. Dlatego nie rzucaj się od początku na głęboką wodę i nie dodawaj popularnych hasztagów, takich jak: #love, #instagood czy #cute.

Ile najlepiej tagów dodać? Hasztagów nie może być ani za mało, ani za dużo. Optymalność oraz rozsądek to podstawa. Najlepiej dodać od 7 do 10 tagów. Wtedy zwiększamy swoją szansę na to, że nasze zdjęcie dotrze do większej ilości osób.

Jednak to, to dopiero połowa sukcesu. Najważniejszą kwestią w dodawaniu hasztagów jest to, aby dodać takie, które będą pasować. O co z tym chodzi? Do zdjęcia z drugą połówką – #couple, #mis – nie dodasz takich samych tagów, jak do zdjęcia rodzinnego obiadu -#familytime.

ciekawe opisy na Instagramie

Zadbaj o ciekawe opisy

Opis, oprócz dobrze dobranych hasztagów musi zawierać również ciekawy tekst. Dołóż wszelkich starań, aby był on niesztampowy i przyciągał uwagę. Jak to zrobić?

Dodawaj emotikony, zastąp nimi słowa, na przykład, zamiast napisać „pies”, dodaj emotkę pieska 🐶. Nie będzie to trudne do rozszyfrowania dla Twoich odbiorców, a z pewnością urozmaici cały opis. Dodatkowo dzięki emotikonom możesz przedstawić swój nastrój, który towarzyszył Ci podczas robienia zdjęcia.

Wchodź w interakcje ze swoimi obserwującymi. Zadaj im ciekawe pytanie, zapytaj co zrobiliby w Twojej sytuacji lub czy wolą zupę pomidorową, a może placki ziemniaczane.

Pamiętaj o interpunkcji! Przelej swoje emocje na klawiaturę telefonu i daj się ponieść. Pisz coś chwytliwego, co będzie się szybko i sprawnie czytać.

s4s na Instagramie

Reklamowanie się – jak zrobić to w darmowy sposób?

W tej kwestii masz duże pole do popisu. Swój profil na Instagramie możesz reklamować na każdym innym medium społecznościowym oraz na samym Instagramie. Jak to robić?

  • Instagram – lajkuj i komentuj posty osób, których nie obserwujesz, dzięki temu Twój profil zauważy większa liczba użytkowników, a to zwiększy Twoją szansę na nowych obserwatorów oraz polubienia. Informuj również w relacjach, swoich stałych obserwatorów, o dodaniu przez siebie nowego posta.
  • Facebook – zacznij od dodania nazwy swojego profilu do opisu na swoim koncie na Facebook-u. Poprzez ten zabieg każda osoba przeglądająca Twój profil, będzie mieć ułatwiony dostęp do Twojego Instagrama. Dodaj się na grupy, które mają na celu promowanie kont na Instagramie, bądź na nich aktywny/a.
  • Snapchat – mimo, że coraz mnie osób korzysta z tej aplikacji, nadal jest spora grupa osób, która wchodzi tam obejrzeć relacje swoich znajomych lub ulubionych celebrytów. Wykorzystaj to! Informuj o swoim nowym zdjęciu na Instagramie w swojej relacji.

kupowanie lajków

Szybkie lajki czyli kupowanie lajków

Nie ma co owijać w bawełnę – zakup lajków na Instagramie to najszybszy sposób, aby pod naszymi zdjęciami pojawiły się wysokie liczby, a nasze zasięgi wzrosły. Połączenie wszystkich naszych rad z tego artykułu oraz kupno lajków to mieszanka wybuchowa, która wszystkim spragnionym popularnego konta, da zamierzony efekt.

Wiele osób jednak rezygnuje z tego pomysłu, bojąc się oszustwa lub po prostu się wstydzą. Co trzeba zrobić przed zakupem lajków na Instagramie, aby nie zostać oszukanym? Przede wszystkim warto wspomnieć tu o wielu firmach, które te lajki oferują. Każda z nich na swojej stronie ma opinie klientów, które w każdej chwili możesz przejrzeć. Komentarze innych kupujących powinny być, w większości, pozytywne. Te negatywne natomiast bierz pod lupę i dokładnie analizuj. Kolejnym krokiem będzie analiza oferty i wybór najlepszej dla Ciebie. Warto przeczytać artykuł gdzie kupić lajki na Instagramie, który sprawdza i ocenia aż 8 firm dostępnych na rynku.

A co ze wstydem? Nie masz się czego wstydzić! Wiele celebrytów (nawet tych topowego rankingu Instagrama), a nawet Twoich znajomych korzysta z opcji kupna lajków. Nie mówią o tym, ponieważ chcą sprawiać pozory osób, które same do tego doszły, ale prosić o pomoc to przecież żadna hańba.

aplikacje do darmowych lajków

Pomocne aplikacje czyli kolejny darmowy sposób na szybkie lajki

Oprócz popularnych aplikacji do przerabiania zdjęć czy planowania postów, coraz bardziej zainteresowanie wzbudzają aplikacje, które zostały stworzone aby pomóc nam zdobyć szybkie lajki w dużych ilościach.

Aplikacje do zdobywania lajków za darmo są bardzo proste w działaniu. W większości takich aplikacji chodzi o zbieranie punktów, którymi potem zdobywasz nowe lajki od rzeczywistych użytkowników Instagrama. Rozważmy jednak każdy krok po kolei oraz zastanówmy się nad wadami oraz zaletami takiej możliwości.

Po ściągnięciu aplikacji na swój telefon, kolejnym krokiem jest rejestracja i tu pojawia się pierwszy haczyk – podanie danych do swojego konta na Instagramie. Ten krok wiąże się z możliwością utraty swojego konta, a co z tym związane, możemy go już nie odzyskać. Jeśli jednak zdecydujesz się na rejestracje, stajesz się użytkownikiem tej aplikacji. Co dalej?

Dokładnie to samo co na Instagramie – lajkujesz posty innych użytkowników aplikacji, a w ten sposób zbierasz punkty. Po zebraniu satysfakcjonującej Cię ilości, możesz wykorzystać je do tego, aby inni lajkowali Twoje zdjęcia. Instagram, po zainstalowaniu tej aplikacji, myśli, że wszystkie operacje przeprowadzane są bezpośrednio na nim.

Jest jeszcze jeden minus – aplikacja, w przeciwieństwie do kupna lajków na Instagramie – jest czasochłonna.

estetyczne i nietuzinkowe zdjęcia

Dodawaj estetyczne i nietuzinkowe zdjęcia

Od zdjęć wszystko się zaczyna, bo to przecież pod nimi zbieramy lajki. Dlatego to właśnie na nich musimy się skoncentrować. Zdjęcia powinny przyciągać uwagę innych użytkowników tak, aby przekonać ich do pozostawienia lajka oraz dalszego obserwowania naszego profilu.  Jak zrobić idealne zdjęcie?

  1. Fotografuj wszystko, co Twoim zdaniem jest ciekawe, warte uwagi i estetyczne.
  2. Rób kilka zdjęć tego samego ujęcia, aby potem wybrać najlepsze.
  3. Pamiętaj o selfie, zdjęciach z bliskimi i Twoimi pupilami.
  4. Używaj aplikacji do przerabiania zdjęć, pomogą Ci one w wydobyciu tego co na zdjęciu najlepsze
  5. Nie zapominaj o filtrach.
  6. I pamiętaj, uśmiech to podstawa nie tylko na zdjęciach, ale również podczas wykonywania ich. Niech to co robisz, sprawi Ci samą przyjemność.

Tagi na instagramie

Taguj i oznaczaj

Oznaczenia na zdjęciach nie zajmują dużo czasu, a dają niesamowity efekt, w postaci nowych obserwujących oraz lajków. Co możesz tagować na zdjęciach i dlaczego jest to aż tak ważne?

Na zdjęciach warto oznaczać tak naprawdę wszystko. Od przyjaciół, z którymi jest to zdjęcie po marki ubrań, które mamy na sobie lub markę samochodu, który znajduje się w tle. Dzięki temu urozmaicimy nasz profil, a dodatkowo możemy kogoś zainspirować do kupna naszej ulubionej koszulki z ostatniego zdjęcia.

Oznaczenia dodatkowo robią nam darmową promocje naszego konta na Instagramie. W jaki sposób? Kiedy na swoim zdjęciu oznaczymy daną markę bądź osobę, nasze zdjęcie automatycznie pojawia się na jego profilu w zakładce „oznaczone”, a co z tym związane, osoby, które na bieżąco śledzą ten profil zobaczą nasze zdjęcie. I oczywiście jeśli przyciągnie ono ich uwagę z pewnością odwiedzą nasz profil.

Jak więc widzisz, tagowanie wcale nie są praco ani czasochłonne, a ich efekty są po prostu zaskakujące.

Dodawaj lokalizacje do zdjęć i relacji

Dodawaj lokalizacje do zdjęć i relacji

Lokalizacja to kolejny punkt na naszej liście, który zajmie Ci dosłownie 10 sekund. Oznaczenie lokalizacji pozwala na łatwiejsze wyszukanie relacji bądź zdjęcia z danego obszaru. Dla przykładu, jeśli szukamy relacji z Santorini, wystarczy, że wpiszemy tę nazwę w wyszukiwarkę, a ona pokaże nam zdjęcia innych użytkowników z tamtego miejsca.

Jest to świetny sposób na promowanie swoich zdjęć na całym świecie. Użytkownicy Instagrama często przeglądają takie zdjęcia zanim wybiorą się w podróż, aby dowiedzieć się, gdzie można dobrze zjeść lub, który hotel polecają inni.

Kolejną zaletą dodawania lokalizacji na Instagramie jest to, że oprócz wypromowania swojego konta, możesz wypromować swoje miejsce pracy lub ulubioną kawiarnię.

aktualne trendy na Instagramie

Śledź aktualne trendy na Instagramie

Trendy zmieniają się bardzo często, dlatego warto być z nimi na bieżąco. Śledzenie ich wcale nie jest tak trudne, jak się wydaję, ale dla tych początkujących mamy krótki poradnik jak ich szukać i wprowadzać w życie.

Podstawowym krokiem w śledzeniu najnowszych trendów na Instagramie jest zaobserwowanie znanych blogerek oraz influencerek, które są powiązane ze światem mody. One są na bieżąco z każdym trendem makijażowym, stylowym oraz tym Instagramerskim. Dodatkowo są one najlepszą inspiracją do tego jakie zdjęcia robić i co wrzucać na swój profil.

Jeśli nie masz co ubrać do zdjęć, najwyższa pora zacząć czytać magazyny modowe, które opisują najgorętsze trendy każdego miesiąca, ale także podpowiadają czego unikać.

Trendy trendami, ale pamiętaj: nie bój się ryzykować i tworzyć własne trendy, które może akurat przyjmą się wśród Twoich obserwatorów i zdobędziesz szybkie lajki.

Zostaw komentarz