100 Najpopularniejszych profili

Ranking Instagram 2020 👋

Chcemy wam zaprezentować ranking Instagram w którym, przedstawiamy 100 najpopularniejszych profili polskiego Instagrama. Na liście znajdziemy artystów, aktorów, gwiazdy sportu a także youtuberów. Dzisiejsze czasy pokazują, że każdy może zdobyć popularność na Instagramienie ważne z jakiego punktu startujemy. Wielu z poniższej listy łączy chęć spełniania marzeń i w brak hamulców w swoich działaniach. Czy znasz ich wszystkich?

Ranking Instagram i dobrze znana pierwsza pozycja ⚽️.

Światowej klasy gwiazda piłki nożnej, inwestor, mąż i ojciec – mowa oczywiście o Robercie Lewandowskim, dla którego stawanie na podium to chleb powszedni. Robert co chwile udowadnia, że to co robi ma sens i ogromny potencjał. Tak jest także w przypadku Instagrama. Znany RL9 swoją pozycją wręcz miażdży i przytłacza cały ranking Instagram. Prawie dwudziesto milionowy dobytek w postaci obserwujących na prawdę robi wrażenie. Fenomenu Roberta i powodu dlaczego ludzie go obserwują raczej nie trzeba obszernie opisywać. Jak na światowej klasy gwiazdę, Robert jest obserwowany przez ludzi nie tylko z Polski i Niemczech ale i z odległych krajów. Grając w Bayern Monachium oraz Borussi pokazał się w telewizorach i stronach sportowych na całym świecie.

Sportowa para otwiera Ranking Instagram – nic dziwnego 🥋.

Zaczynała od nauki karate już gdy miała 13 lat i przez silną wolę walki Ranking Instagram mieści ją na drugim miejscu. W tej sztuce walki osiągnęła wiele medali i sukcesów. Mimo, że już nie trenuje sztuk walki to ze sportem jest za pan brat. Od 2013 prowadzi bloga o tematyce pro zdrowotnej o nazwie “Healthy Plan by Ann” gdzie udziela wielu pomocnych porad wraz ze swoim zespołem. Obecnie jest współzałożycielką wielu projektów sportowych, głownie takich w, których celem jest poprawa swojej sylwetki poprzez przeróżne ćwiczenia. Dodatkowo Anna Lewandowska prowadzi markę zdrowych przekąsek o nazwie “Foods by Ann” – znajdziemy tam batoniki, masła orzechowe i wiele więcej. Oczywiście warto wspomnieć, że od 2013 jest żoną Roberta Lewandowskiego. Razem zawładnęli światem polskiego sportu i zdrowego trybu życia. Oby tak dalej!

Trzecie miejsce w Rankingu Instagram zajmuje … Pani PRAWNIK 🧐.

Pewnie nie spodziewaliście się, że Ranking Instagram zajmie prawnik. Veronica Bielik mimo, iż w swoim zawodzie obecnie nie pracuję bo jest influencerką na pełen etat, to wykształcenie prawnicze posiada. Jak sama podkreśla, nie planuje obecnie działać w zawodzie bo chce się w pełni skupić na rozwoju Instagrama. Profil Veroniki jest skoncentrowany głownie na lifestyle, podróże oraz treningi – można więc powiedzieć, że nie wiele wyróżnia się od innych. Mimo podobnej tematyki do innych profili, to właśnie Veronikę obserwuję niemal 3 miliony ludzi. Jak sama oznajmia w wielu miejscach – nigdy się spodziewała takiej popularności i jest w szoku.

Najlepszy polski goalkeeper czwarty w Rankingu Instagram 🧤.

Polski bramkarz, który swoją przygodę z piłką nożną rozpoczął już jako nastolatek. Pasję i zapał do gry na bramce możliwe, że przekazał mu tata – Maciej Szczęsny, były reprezentant polski. Jego talent szybko został zauważony przez scoutów Legii Warszawa skąd później trafił do Arsenalu Londyn w 2006 roku. Obecnie chroni bramkę Juventusu gdzie przeszedł z AS Roma w sezonie 2017/2018. Prywatnie Wojtek jest ojcem małego Liama i mężem Mariny Łuczenko – obecnie rozwijającej karierę w branży muzycznej pod pseudonimem “Marina”. Światowej klasy bramkach zgromadził na swoim instagramie niemal 3 miliony obserwujących, dzięki czemu ranking instagram plasuje go na czwartej pozycji.

Ten, który stworzył nie możliwe na piątej pozycji w rankingu 🤩.

Friz – czyli Karol Wiśniewski, działa w sieci już od 2010 roku. Pierwsze większe sukcesy przyszły jednak na przełomie 2017/2018 gdzie powstała inicjatywa stworzenia projektu “EKIPA” w, którym on i początkowo kilku przyjaciół postanowiło nagrywać wspólnie filmiki na YouTube z kategorii lifestyle/śmieszne. W trakcie pandemii wyleciał z EKIPĄ do Stanów Zjednoczonych gdzie zostali uziemieni na 3 miesiące, lecz jak sam mówi, nie żałuje bo spędził tam piękne chwile. Mimo iż, jego widownia to w większości ludzie poniżej 18 lat to on sam bardzo dojrzale podchodzi do życia. Ogłosił już, że projekt EKIPA będzie wchodził na giełdę aby każdy kto ich zna mógł sobie kupić akcję EKIPY.

Ten, który też chciał to stworzyć, ale…ale jest tuż za tym któremu się to udało – miejsce szóste 🤫.

Stuu, PolskiPingwin – z tych pseudonimów możecie kojarzyć Stuarta Burton. Działalność w internecie rozpoczął jeszcze gdy mieszkał w Anglii z której pochodzi. Od 2011 do teraz udało mu się osiągnąć wielką popularność – wśród młodzieży ciężko znaleźć osoby, które go nie kojarzą. Od 2017 roku prowadzi bloga modowego, gdzie pokazuje się w ciekawych kreacjach. W 2018 zauważył, że zbudowanie domu gdzie mieszka kilka YouTuberów to świetny pomysł i spróbuje powtórzyć sukces EKIPYtak powstał TEAM X. Projekt niestety okazał się klapą – zabrakło podstaw jakie było w EKIPIE – przyjaźni. Wszystko rozpadło się ze względu na spięcia między uczestnikami. Ranking Instagram przywitał go miejscem szóstym.

Wersow – influencerka, youtuberka, sympatyczna osoba i w dodatku dziewczyna Friza. To musiało skończyć się pozycją siódmą! 💁🏼‍♀️

Wersow czyli Weronika Sowa, aktywna influencerka od 2018. Związek z Frizem raczej tylko pomógł w znalezieniu publiki w social mediach. Właśnie od Instagrama się zaczęło, mimo, że Wersow jest dzisiaj obecna także na YouTube oraz Facebooku. Jednak dalej głównym medium gdzie najczęściej jest obecna Weronika jest Instagram. Zaledwie w 2 lata udało jej się zgromadzić ponad 2 miliony obserwujących – oby tak dalej. Ranking Instagram gości Wersow na siódmym pozycji.

Teraz kolorowe włosy, rodzina węży i pika-wóz. I pomyśleć, że zaczęło się od Pokemonów. Tromba i miejsce ósme 🐍.

Przyjaciel Friza, który jak sam często wspomina zupełnie, nie tak wyobrażał sobie siebie w przyszłości. Wszystko zaczęło się od tego, że wraz z Karolem oprócz tego, że byli przyjaciółmi to byli graczami Pokemon GO – gry, która zwróciła oczy całego świata na siebie w jednym momencie. Dołączył do projektu EKIPA, w którym jest aż do dzisiaj. W między czasie poznał dziewczynę – “Marcysie” oraz założył prawdziwą wężową rodzinę. Od zawsze lubił tatuaże i ma ich sporo. Poznał Wujka Łukiego w pracy w Holandii. Dzisiaj jego konto na Insta obserwuje niemal 2 miliony osób co daje mu pozycję numer osiem w rankingu Instagram.

To udało się tylko jej! Zmotywować polki do wstania z kanapy i zadbanie o swoje ciało. Chodakowska dziewiąta w rankingu Instagram 🏋️‍♀️.

Ewa Chodakowska, czyli symbol polskiego fintessu. Jest trenerką fitnessu oraz trenerem personalnym. Jest współwłaścicielką marki Be Activ. Stworzyła platformę VOD gdzie można ćwiczyć razem z Ewą. Platforma otrzymała nazwę “VOD BeActive TV” i wszystkie materiały, które wcześniej były wydawane na DVD są dostępne w serwisie. Swojego idealnego ciała pozazdrościć jej może pewnie wiele osób, lecz jak sama wiele razy wspomina – jest to efekt ciężkiej pracy. W rankingu Instagram plasuje się na dziewiątej pozycji.

Od kilku klocków się zaczęło by stać się ulubieńcem nastolatków. Jasiu zajmuje miejsce dziesiąte! 🎮

jdabrowsky a właściwie Jan Dąbrowski jest aktywny w sieci od 2011 poprzez swój kanał na YouTube. Lecz pierwszą sławę zdobył na przełomie roku 2013/2014 gdzie zmienił tematykę swojego kanału na grę Minecraft. Bardzo szybko, bo tylko w dwa lata przebił barierę miliona widzów na kanale. W między czasie stworzył swój profil na Instagramie. Prowadził własną audycje w radiowej Czwórce, brał udział w reklamach Tymbark czy Garnier. Od 2014 roku zgromadził na swoim Instagramie ponad 1,9 miliona obserwacji. Ranking Instagram gość go na miejscu dziesiątym.


#11
Joanna Krupa Instagram

joannakrupa

⭐️1 830 696 obserwujących

#12
Martyna Wojciechowska Instagram

martyna.world

⭐️1 822 934 obserwujących

#13
Fitlovers

fit.lovers

⭐️1 809 308 obserwujących

#14
Joanna Jędrzejczyk Instagram

joannajedrzejczyk

⭐️1 807 755 obserwujących

#15
Julia Wieniawa Instagram

juliawieniawa

⭐️1 771 266 obserwujących

#16
Sylwia Przybysz Instagram

sylwiaprzybysz

⭐️1 702 277 obserwujących

#17
Blowek Instagram

blowek5

⭐️1 699 121 obserwujących

#18
Marcin Dubiel Instagram

marcindubiel

⭐️1 698 739 obserwujących

#19
Suchar codzienny Instagram

sucharcodzienny

⭐️1 687 851 obserwujących

#20
Deynn Instagram

deynn

⭐️1 647 177 obserwujących

#21
Little Monster Instagram

littlemooonster96

⭐️1 600 834 obserwujących

#22
Ari Maj Instagram

ari_maj

⭐️1 596 621 obserwujących

#23
Minimajk Instagram

_minimajk

⭐️1 592 652 obserwujących

#24
Red lipstick monster Instagram

redlipstickmonster

⭐️1 574 385 obserwujących

#25
Aga Grzelak Instagram

agagrzelakk

⭐️1 547 573 obserwujących

#26
Ola Nowak Instagram

ola_nowak

⭐️1 532 683 obserwujących

#27
Naruciak Instagram

naruciak

⭐️1 429 942 obserwujących

#28
Maffashion Instagram

maffashion_official

⭐️1 414 793 obserwujących

#29
Rezi Instagram

rezigiusz

⭐️1 406 669 obserwujących

#30
Rozenek Instagram

m_rozenek

⭐️1 384 937 obserwujących

#31
Julia Kostera Instagram

juliakostera

⭐️1 356 777 obserwujących

#32
Barbara Kurdej Szatan Instagram

kurdejszatan

⭐️1 356 163 obserwujących

#33
Natalia Siwiec Instagram

nataliasiwiec.official

⭐️1 300 613 obserwujących

#34
Kuba Wojewódzki Instagram

kuba_wojewodzki_official

⭐️1 275 263 obserwujących

#35
Wujek Łuki Instagram

wujekluki

⭐️1 262 841 obserwujących

#36
Kwiatkowski Instagram

kwiatkowsky

⭐️1 256 060 obserwujących

#37
Ania Rubik Instagram

anja_rubik

⭐️1 238 501 obserwujących

#38
Linkiewicz Instagram

linkimaster

⭐️1 215 831 obserwujących

#39
Kruszwil Instagram

kruszwil

⭐️1 198 587 obserwujących

#40
Roxana Węgiel Instagram

roxie_wegiel

⭐️1 191 214 obserwujących

#41
Krzysztof Piątek Instagram

pjona_9

⭐️1 178 555 obserwujących

#42
Lexy Instagram

lexychaplin

⭐️1 152 524 obserwujących

#43
Dominik Rupiński Instagram

dominikrupinski

⭐️1 130 413 obserwujących

#44
Adam Zdrójkowski Instagram

adam_zdrojkowski

⭐️1 122 241 obserwujących

#45
Sylwia Lipka Instagram

sylwialipka_music

⭐️1 112 891 obserwujących

#46
Małgorzata Kożuchowska Instagram

malgorzatakozuchowska_

⭐️1 068 097 obserwujących

#47
Tatyana Kodzayeva Instagram

kodzayeva

⭐️1 045 103 obserwujących

#48
Joanna Kuchta Instagram

joannakuchta

⭐️1 045 656 obserwujących

#49
Arek Milik Instagram

arekmilik

⭐️1 045 394 obserwujących

#50
Quebo Instagram

quebahombre

⭐️1 036 855 obserwujących


#51
Magda Gessler Instagram

magdagessler_official

⭐️1 032 599 obserwujących

#52
Abstrachuje Instagram

abstrachujetv

⭐️1 026 146 obserwujących

#53
Jessica Mercedes Instagram

jemerced

⭐️977 001 obserwujących

#54
Wiktoria Gąsiewska Instagram

wiktoria_gasiewska

⭐️932 124 obserwujących

#55
Dagmara Instagram

queen_of_life_77

⭐️925 672 obserwujących

#56
Doda Instagram

dodaqueen

⭐️920 009 obserwujących

#57
Cleo Instagram

cleo_don

⭐️917 764 obserwujących

#58
Łukasz Piszczek Instagram

lukaszpiszczek_lp26

⭐️914 057 obserwujących

#59
Socha Instagram

malgosia_socha

⭐️905 167 obserwujących

#60
Mixer Instagram

therealmixer

⭐️887 563 obserwujących

#61
Lil Masti Instagram

lilmasti

⭐️886 924 obserwujących

#62
Isamu Instagram

isamupt

⭐️884 058 obserwujących

#63
Kacper Błoński Instagram

kacperblonsky

⭐️881 749 obserwujących

#64
Margaret Instagram

margaret_official

⭐️854 590 obserwujących

#65
Magda Bereda Instagram

magdabereda

⭐️853 077 obserwujących

#66
Zuzek Łobuzek Instagram

zuzeklobuzek

⭐️827 050 obserwujących

#67
Daniel Majewski Instagram

iammajewski

⭐️824 584 obserwujących

#68
Aggie Instagram

aggie

⭐️815 536 obserwujących

#69
Mamiko Instagram

mamikoyoko

⭐️813 033 obserwujących

#70
Anna Mucha Instagram

taannamucha

⭐️810 372 obserwujących

#71
Martyna Pysia Instagram

martyna.pysia

⭐️804 653 obserwujących

#72
dotindotin Instagram

dotindotin

⭐️784 732 obserwujących

#73
Chajzer Instagram

filip_chajzer

⭐️783 311 obserwujących

#74
Medusa Instagram

medusaoficjalnie

⭐️779 284 obserwujących

#75
Marina Instagram

marina_official

⭐️745 083 obserwujących

#76
Natalia Karczmarczyk Instagram

natalia.karczmarczyk

⭐️732 742 obserwujących

#77
Błaszczykowski Instagram

kuba.blaszczykowski

⭐️11725 478 obserwujących

#78
Sukanek Instagram

sukanek

⭐️721 749 obserwujących

#79
Wojtek Gola Instagram

wojtekgola

⭐️716 470 obserwujących

#80
DJ Palaside Instagram

deejaypallaside

⭐️708 475 obserwujących

#81
Justyna Gradek Instagram

gradek_justyna

⭐️706 531 obserwujących

#82
Izak Instagram

izaklive

⭐️698 450 obserwujących

#83
Krychowiak Instagram

grzegorz.krychowiak

⭐️691 125 obserwujących

#84
Mama Ginekolog Instagram

mamaginekolog

⭐️689 977 obserwujących

#85
Sylwia Bomba Instagram

sylwiabomba

⭐️685 679 obserwujących

#86
Nadia Instagram

nadjowa

⭐️680 065 obserwujących

#87
Dappersinstagram Instagram

dappersinstagram

⭐️680 060 obserwujących

#88
Stylizacje TV Instagram

stylizacje

⭐️678 495 obserwujących

#89
Olciak Instagram

olciiak

⭐️675 129 obserwujących

#90
Karolek Instagram

thekaroleq95

⭐️667 616 obserwujących

#91
Blanka Lipińska Instagram

blanka_lipinska

⭐️667 654 obserwujących

#92
Malik Montana Instagram

donmalikmontana

⭐️665 323 obserwujących

#93
Fagata Instagram

fagataaa

⭐️646 747 obserwujących

#94
Bedoes Instagram

bedoes2115

⭐️632 720 obserwujących

#95
Czarek Abstra Instagram

czarek_

⭐️624 159 obserwujących

#96
truebeautyisinternal Instagram

truebeautyisinternal

⭐️617 155 obserwujących

#97
tamaragonzalezperea Instagram

tamaragonzalezperea

⭐️612 496 obserwujących

#98
Pasha Instagram

pashabiceps

⭐️611 871 obserwujących

#99
Ochroniarz Instagram

ochroniarz_69

⭐️610 357 obserwujących

#100
Dawid Malczyński Instagram

dawid.malczynski

⭐️609 693 obserwujących

Ups.. to już koniec rankingu Instagrama! 😬

Ranking Instagram właśnie ujrzał swój koniec. Udało Ci się przebrnąć przez 100 najpopularniejszych profili Instagram w Polsce. Jak widzisz znalazły się tam przeróżne osobowości. Każdy profil jest różny, przez co wyjątkowy i ma szanse znaleźć swoich odbiorców i przyszłych fanów. Mamy nadzieje, że i Twój profil tutaj kiedyś zagości, a to, że jeszcze go tu nie ma będzie tylko dostateczną motywacją. Z naszej strony chcemy zapewnić, że regularnie odwiedzając Instabaza.pl będziesz na bieżąco z ciekawostkami i przydatnymi “tipami” odnośnie Instagrama. Nasz zespół jest szczerze zaintrygowany tym medium i z każdym dniem jest ciekawiej. Stąd dzielenie przydatną wiedzą z innymi jest dla nas czystą przyjemnością. Tak jak gdy powstał już sam pomysł, aby powstał Ranking Instagram, który skupia najpopularniejszych polskich twórców przeszywał nas dreszcz emocji i ciekawość kto to może być i co publikuje!