Jak sprawdzić kto ogląda Twojego Instagrama

Jak sprawdzić kto ogląda Twojego Instagrama?

Możliwe, że zastanawiałeś się kto notorycznie ogląda Twoje konto na Instagramie. Być może były chłopak lub nowo poznana dziewczyna, która wpadła Ci w oko. Sam Instagram niestety nie daje nam możliwości zobaczenia kto nas odwiedza. Jednak są sposoby na to, by to sprawdzić.

Jak sprawdzić kto ogląda Twojego Instagrama? – InstaStories

Relacje na Instagramie to piękny wyjątek, który pokazuje kto dokładnie je widział. Jest to super opcja szczególnie dla małych kont, których nie ogląda kilkaset osób. Wtedy zadanie jest nieco utrudnione.

Partner

Z pewnością często zdarza Ci się zerknąć, ile osób i kto widział Twoją relację. Nie ma w tym nic dziwnego. Jesteśmy najzwyczajniej w świecie ciekawi. Warto jednak pamiętać, że taką możliwość mamy tylko przez 24h po jej dodaniu. Nawet w przypadku, kiedy wyróżnimy InstaStories na swoim profilu, to możliwość ta znika.

Jak sprawdzić kto ogląda Twojego Instagrama? – posty

Przede wszystkim nie zapominaj o sprawdzaniu swojego konta. Często może zdarzyć się tak, że ktoś podczas stalkowania naszego profilu niechcący polubi jakieś zdjęcie. Mimo, że szybko je odlakuje to powiadomienie zostaje. Dla właściciela konta jest to znak, że to właśnie ta osoba wchodzi na nasz profil.

Kolejnymi oznakami mogą być polubione komentarze czy nawet sama obserwacja. Rzadko kto komentuje pod starymi postami.

Pomocne aplikacje – czy istnieją?

Niestety, ale nie istnieje żadna aplikacja, która pokaże nam kto wchodzi na nasz profil. Jest to po prostu technicznie niemożliwe. Szczególnie, że mowa tu o osobnym oprogramowaniu, który nie ma nic wspólnego z Instagramem.

Nie daj się na nie nabrać. Oprócz tego, że nie działają to mogą pokazywać Ci losowe konta. Dodatkowo stanowią spore zagrożenie dla Twoich danych, ponieważ je kradną. Są również tacy, którzy pobierają za to opłaty, a w zamian nie dostajesz nic.

Statystyki konta na Instagramie

Nie zapominajmy o najważniejszym. Jeśli masz konto biznesowe na Instagramie to masz dostęp do statystyk swojego konta. Oznacza to, że możesz sprawdzić kim i skąd są Twoi obserwatorzy.

Z takich statystyk dowiesz się, ile procent kobiet a ile mężczyzn Cię obserwują. Dodatkowo skąd pochodzą oraz ile mają lat. Możesz również zaplanować godziny dodawania postów, za pomocą wskaźnika, o których godzinach jest największa aktywność.

Jak sprawdzić kto ogląda mojego Instagrama? – podsumowanie

Jak sam widzisz nie ma metody, która w 100% pokaże Ci kto wchodzi na Twój profil. Za to możesz się dowiedzieć mniej więcej kim są Twoi obserwatorzy i skąd pochodzą. Warto już teraz przejść na profil biznesowy na Instagramie i dowiedzieć się nieco więcej.

4.4/5 - (38 votes)
Partner

Zostaw komentarz