Best Nine Instagram

Best nine Instagram 2020

Rok 2020 powoli się kończy, a co za tym idzie na naszych Instagramach coraz częściej będziemy mogli zobaczyć zestawienia best nine właśnie z tego roku. Dla nie wiedzących co to jest i na czym ten trend polega, może być dziwne ponowne pokazywanie 9 zdjęć, które już przecież były dodane.

Partner

Best nine to jeden z najgorętszych trendów na Instagramie. Polega on na zestawieniu ze sobą dziewięciu zdjęć z minionego roku, które otrzymały największą liczbę polubień na Instagramie. W zabawie tej mogą uczestniczyć wszyscy, którzy dodali minimum 9 zdjęć w danym roku. Udział w tym trendzie biorą wszyscy, od artystów, którzy chcą pochwalić się swoimi pracami, po gwiazdy sceny muzycznej.

Efekty takiego zestawienia wyglądają naprawdę fajnie, nic dziwnego więc, że coraz więcej użytkowników tej aplikacji się na to decyduje. Best nine 2020 pozwoli nam powspominać ten rok i przypomnieć sobie co szalonego zrobiliśmy i kogo nowego poznaliśmy.

Jak zrobić best nine na Instagramie?

Chcesz szybko sprawdzić, które w Twoich zdjęć cieszyły się największą popularnością wśród Twoich obserwatorów? Nie ma nic prostszego niż best nine 2020. Skoro już wiemy co to jest, warto wiedzieć jak to poprawnie zrobić.

  1. Wejdź na stronę https://bestnine.net/en
  2. Znajdź pole „Instagram ID”
  3. Podaj nazwę swojego konta, bez znaku @
  4. Naciśnij „Get”

Po chwili dostaniesz swoje osobiste zestawienie Best nine 2020. W zależności od tego, ile zdjęć dodaliśmy w tym roku, u niektórych może to trwać chwilę dłużej. Algorytm zlicza wszystkie polubienia i wybiera dziewięć tych, które otrzymały największą ilość serduszek. Kolaż, który otrzymasz od tej strony, możesz zapisać na dwa sposoby: original lub square. Następnie możesz je dodać na swoje media społecznościowe.

Best nine 2020 a celebryci

Co roku wielu celebrytów udostępnia na swoim profilu zestawienie best nine z danego roku. W ubiegłych latach wzięli w tym trendzie udział między innymi: Anna i Robert Lewandowscy, Kuba Wojewódzki i Michał Szpak. Zagraniczny celebryci także uwielbiają tę zabawę, zestawienie best nine 2020 możemy już zobaczyć u takich gwiazd jak: Kylie Jenner, Ariana Grande, Beyonce, a nawet Cristiano Ronaldo.

ariana grande best nine 2020

beyonce best nine 2020

cristiano ronaldo best nine 2020

kylie jenner best nine 2020

4.8/5 - (34 votes)
Partner

Zostaw komentarz