Status Instagrama – Aktualne awarie i usterki

Aplikacja Instagram jak każda inna czasem miewa awarie. Warto sprawdzać Status Instagram aby być na bieżąco z aktualnymi awariami Instagrama. Użytkownicy Instagrama są już przyzwyczajeni, że co jakiś czas aplikacja nie działa w pełni poprawnie. Jest to sprawa ciągłego rozwoju oraz dostosowywania pod konkretne urządzenia. Instagram jest dostępny na iOS, Androida oraz jako strona, więc przy sprawdzaniu problemu zerknij na jego źródło.

17:0018:0019:0020:0021:0022:0023:0000:0001:0002:0003:0004:0005:0006:0007:00

Mapa zgłoszeń

Czasami problemy z Instagramem mogą występować tylko w określonych lokalizacjach. Warto sprawdzić dokładne położenie problemu, szczególnie przed ważnym wyjazdem do innego miasta. Sprawdź mapę problemów Instagrama

Najczęstsze usterki

Użytkownicy Instagram często informują o problemach na Instagramie w sieci. Bywa, że opisywany przez kilka osób problem z Instagramem jest powtarzalny co jakiś czas. Warto sprawdzić najczęstsze problemy z Instagramem poniżej.

Zgłoszenie usterki

Jeżeli natrafiłeś na usterkę serwisu Instagram to warto ją zgłosić. Podzielenie się usterką z innymi pozwoli przygotować się na taką sytuację i uniknąć paniki. Zaraz po opisaniu usterki poniżej warto zgłosić awarie do Instagrama.

Parner

Dlaczego Instagram nie działa?

Instagram od 2012 roku jest formalnie w rękach Facebooka. O wsparcie programistyczne więc nie trzeba się raczej martwić bo aplikacja jest cały czas rozbudowywana. Nieustannie ktoś czuwa nad działaniem Instagram ponieważ jest to kolejne miejsce z reklamami na których Facebook zarabia. Jednak nawet mimo chęci utrzymania 100% sprawności to czasem zdarzają się awarie, które ciężko przewidzieć. Instagram posiada własne centra hostingowe i sam odpowiada za swoją infrastrukturę. Powodem awarii może być błąd ludzki lub niewytrzymanie presji przez jeden z podzespołów serwerowych. Ale dlaczego Instagram nie działa właśnie mi?

Instagram ma zdecentralizowaną infrastrukturę serwerową. Oznacza to, że centra hostingowe są rozmieszczone na całym świecie i mają wydzielone strefy działania. Dlatego często może być, że komuś z Polski może coś nie działać na Instagramie a kogoś z innego kraju problem może nie dotyczyć.

Awaria Instagrama – co robić?

Awaria na Instagramie może być spowodowana wieloma czynnikami. Zazwyczaj do problemów dochodzi gdy wchodzi aktualizacja aplikacji i wtedy są dwie drogi do wystąpienia awarii. Może być tak, że nowa aktualizacja Instagrama jest trefna i posiada niewykryty przez zaplecze deweloperów błąd lub stara wersja aplikacji przestaje z jakiegoś powodu współpracować. W obu przypadkach powinniśmy odinstalować i zainstalować Instagrama ponownie. Zazwyczaj to pomaga większości użytkowników.

Jeśli awaria Instagrama jest bardziej złośliwa i niespodziewana to z pewnością dostaniemy o tym informacje. Instagram przy większych wpadkach technicznych dzieli się aktualnym postępem w naprawianiu błędów i informuje o następnych krokach na swoim twitterowym koncie. Sam twitter w Polsce nie jest zbyt popularny więc dla tych którzy nie wiedzą dlaczego instagram nie działa stworzyliśmy sekcje statusu Instagrama w Instabaza.


Najczęstsze problemy z Instagramem

Mimo wyspecjalizowanego zaplecza programistów w Instagramie oraz Facebooku często pojawiają się powtarzające się problemy. Co jakiś czas użytkownicy ponawiają swoje komentarze, narzekając na problemy, które już kiedyś ich dotknęły.

Poniżej zebraliśmy najczęstsze problemy z Instagramem jakie udało nam się napotkać oraz otrzymać w formie zapytań. Mamy nadzieje, że żaden z nich was nie dotknął. Jeśli jednak mieliście jakiś z poniższych problemów to poznacie sprawdzone rozwiązanie.

Zdjęcia na Instagramie się nie ładują

Jednym z najczęstszych problemów na Instagramie to nieładujące się zdjęcia. Tak jak wspominaliśmy Instagram ma zdecentralizowaną sieć serwerów a dodatkowo wyodrębnione serwery na zdjęcia i filmy oraz osobno, na pliki witryny i skrypty.

Takie rozwiązanie pozwala uniknąć awarii globalnej – czyli aplikacji i mediów. Sami przyznacie, że o wiele lepiej stracić na chwile dostęp do zdjęć aniżeli do całego Instagrama. W przypadku nieładowania się zdjęć warto też sprawdzić nasze łącze internetowe. Jeśli u nas wszystko gra to niestety musimy poczekać aż serwer instagrama zostanie postawiony na nogi.

Problem z dodaniem InstaStory

Wsród licznych i częstych aktualizacji Instagrama jakie ostatnimi czasy możemy obserwować zdarzają się takie, które oprócz wprowadzenia nowych funkcji psują też coś co działało świetnie. Tak bywało i z InstaStory. W przypadku wielu aktualizacji np. wprowadzających IG TV przestawało działać InstaStory.

Powodem awarii jak się później dowiadywaliśmy było zawirowanie między skryptami. Jednak czasem może to być także niezwykłe obciążenie serwerowych dysków, które nie ogarniają liczby przesyłanych stories – na przykład w przypadku masowych wydarzeń i przesyłania stories w jednym momencie przez miliony osób.

Nie można polubić postu innych użytkowników

Wiele osób zgłasza coraz częściej problem z polubieniem postów innych użytkowników. Dzieje się tak gdy polubimy już kilkanaście postów i chcemy polubić kolejne. Od 2018 na Instagramie weszły przeróżne algorytmy, które próbują ułatwić pracę administracji Instagrama.

W przypadku tego problemu, najczęściej chodzi o za szybkie rozdawanie polubień innym. Instagram coraz bardziej walczy z masowymi polubieniami oraz z tworzeniem sztucznych kont i tym zwiększania sobie polubieni. Rozwiązaniem jest tutaj chwila cierpliwości. Z doświadczenia po odczekaniu około 240 sekund już powinno być okej.

Aplikacja Instagrama niespodziewanie się wyłączyła

Problem niespodziewanie wyłączającej się aplikacji Instagram i nie tylko może być bardzo znajomy osobom z telefonem na Androidzie. Niestety ale wielu deweloperów ma problem z dobrą optymalizacją swoich aplikacji na telefonach z Androidem. Niespodziewane wyłączenie się Instagrama jest spowodowane tym, że deweloperzy Instagrama muszą dostosować go pod wiele wersji Androida oraz wiele urządzeń, które z nim współpracują.

Użytkownicy iOS raczej nie znają tego problemu bo w przypadku urządzeń Apple deweloperzy mają tak naprawdę za zadanie zoptymalizować swoje apki tylko pod kilka urządzań z jednym, dobrze działającym oprogramowaniem. Niestety ale nie ma za bardzo rozwiązania na wyłączanie się Instagrama na urządzeniach z Androidem. Prześmiewczo można powiedzieć, że rozwiązaniem jest kupno iPhona.

Nie można odświeżyć aktualnych postów na Instagramie

Odświeżanie aktualności to czynność, który każda osoba z Instagramem na swoim telefonie robi średnio kilka razy dziennie. Czasem mimo przeciągnięcia a aplikacji palca w dół na startowym ekranie nie jesteśmy w stanie ujrzeć nowych postów. Tak samo może być z nieładującymi się kolejnymi, nowymi InstaStories.

Zazwyczaj problem ten jest związany z naszym łączem internetowym lub korzystaniem z mocnego antywirusa. Nasze łącze internetowe powinno też być dość szybkie, tak więc przy korzystaniu z LTE w małych miejscowościach możemy mieć problem żeby odświeżyć aktualne posty na Instagramie. W przypadku korzystaniu z Antywirusa, warto wyłączyć go na chwilę ponieważ może on blokować treść na Instagramie.


Parner

Twój Instagram nie działa? Podziel się tym!

Jeśli Twój Instagram przestał działać lub zauważyłeś, że jedna z funkcji nie działa to koniecznie daj o tym znać. Dzielenie się informacjami o błędach i usterkach pozwoli innymi się uspokoić i przygotować na taką sytuację. Tworzymy wspierającą się społeczność Instagramową 🧡

1 578 komentarzy

 1. Aplikacja się wyłącza sama z siebie samsung galaxy s22 ultra

  Your comment is awaiting moderation.
 2. mam problem z instagramem ,gdy klikam na jakiś hasztag to nie wyświetlają się wszystkie zdjęcia do hasztagu , tylko najpopularniejszych 9 i nic poza tym , przykładowo jest napisane że hasztagów jest kilkaset a wyświetla się tylko 9

  Your comment is awaiting moderation.
 3. Status aktywności nie działa mimo włączenia nie widzę aktywności znajomych

  Your comment is awaiting moderation.
 4. Nie mogę się zalogować do aplikacji, przy każdej próbie zalogowania na wszelkie możliwe i dostępne sposoby nie udaje się to

  Your comment is awaiting moderation.
 5. Każdy influencer czy to Kylie Jenner czy Shakira czy Deynn ma 99,9 tysięcy obserwujących na instagramie.

  Your comment is awaiting moderation.
 6. Mimo włączonej statusu aktywności, nie widać aktywności znajomych.

  Your comment is awaiting moderation.
 7. Naprawcie tą awarie!!!

  Your comment is awaiting moderation.
 8. Sam się wyłącza

 9. Aplikacja nie działa, co chwila się sama wyłączą.

 10. Gdy klika się na wiadomość w aplikacji to cala się wyłącza i to nie tylko u mnie

 11. Aplikacja sama się wyłącza na android

 12. Wyrzuca mnie

 13. Weszłam wieczorem na Instagrama i odrazu zostałam wyrzucona z aplikacji pojawił się biały ekran i nie mozna w nic wejść bo wywala odinstalowałam i zainstalowałem ponownie i nic nie dało co się dzieje

 14. Wyrzuca mnie ciągle z Instagrama i nie wiem co może być przyczyną.

 15. Wyrzuca mnie z Instagrama, wejdę normalnie w stronę główną i od razu wyrzuca…

 1. Wyrzyca mnie z apikacji od razu po właczeniu storiea

 2. Wyrzuca z aplikacji

 3. APLIKACJA NIE DZIAŁA. WCIĄŻ ZAMYKA MI IG

 4. Od około godziny wyłącza się Instagram. Mam komunikat, że w tej aplikacji wystąpiła awaria. Proszę o pomoc

 5. Nie działa aplikacja w telefonie. Cały czas wyrzuca i zamyka aplikację. W komputerze też nie działa.

 6. Wyrzuca z aplikacji, samoistnie usunęły się wszystkie konwersacje

 7. Nie działa

 8. Aplikacja przestaje działać. Wyłącza się.

 9. Nie można otworzyć skrzynki odbiorczej. Po otworzeniu zakładki na telefonie wyrzuca mnie z aplikacji, a na komputerze nic się nie wyświetla.

 10. Od około godziny wyłącza się instagram. Mam komunikat, że w aplikacji jest awaria…

 11. Nie działa INSTAGRAM aplikacja wyrzuca ciągle

 12. Wyrzuca z aplikacji

 13. Wyrzuca z aplikacji…

 14. Wywala z aplikacji

 15. Przy włączeniu aplikacji, miga 2x i wywala.

 1. Logowanie i aplikacja się sama wyłącza

 2. Chcąc włączyć czat, Instagram się wyłącza

 3. zawiesza się i wyłacza

 4. Aplikacja działa mi z 10.sekund i automatycznie się wyłącza

 5. Wyrzuca mnie z instagrama

 6. Nie mogę wejść na instagram zamyka się aplikacja.

 7. Ciągle się wyłącza

 8. Witam, nie mogę wstawić zdjęć. Pojawia się komunikat : Nie można odświeżyć kanału.

 9. Nie działa mi status aktywności na instagramie od 2tygodni
  Czy ktoś może mi pomóc?

 10. Mam wlaczona funkcje widoczności aktywności i pomimo ze moi znajomi również ja nie widzę ich aktywności ze są dostępni

 11. nie widzę kiedy moi znajomi byli ostatnio aktywni

 12. Nie widze aktywnosci innych osob pomimo ze mam status wlaczony i znajomi tez, nie widac kiedy kto byl

 13. Instagram nie wyświetla postów.

 14. Po włączeniu aktywności, aktywność nadal jest nie widoczna.

 15. Nie działa przycisk, promuj, nie pokazuje liczby polubień

 1. Nie wyświetlają mi się znajomi aktywni przy włączeniu informacji o mojej aktywności. Tak jest już od jakiś 3 tygodni.

 2. Od paru dni nie widze aktywności ani swojej ani znajomych, włącznie z niewyświetlanymi wiadomościami . Co zrobić?

 3. Od ok tygodnia nie widzę aktywności znajomych.

 4. Mimo włączonego statusu aktywności nie widzę kiedy inni są dostępni

 5. Nie widać aktywności . Czy ogólny problem czy tylko u mnie?

 6. Ciągle wurzuca mnie z aplikacji mobilnej

 7. Aplikacja zamyka się podczas próby wyświetlenia statystyk np: z ostatnich 30 dni postów, reels, stories

 8. Od tygodnia nie widzę statusu aktywności u znajomych

 9. Wywala mnie z ig

 10. Po wejściu z Instagrama od razu z niego wyrzuca. Aplikacja została odinstalowana i zainstalowana kilkukrotnie i nadal jest ten sam problem.

 11. Ciągle się wyłącza, a po odinstalowaniu nie da się go w ogóle uruchomić

 12. mam androida 12 klikam apke instragrama i mnie wyrzuca ciagle na pulpit

 13. Instagram po wejsciu w aplikacje od razu wywala i wyświetla mi, ze aplikacja nie odpowiada. 

 14. nie wyświetla mi się aktywność innych osób na instagramie, mimo ze moja jest włączona i innym osobom się ona pokazuje.

 15. Ścina się czat gdy pisze z kimś na iOS 16

 1. Od 4 dni w aplikacji nie działa status aktywności znajomych (na laptopie działa). Usunięcie i ponowne zainstalowanie aplikacji nie pomaga.

 2. Nie wyświetla się czy użytkownik jest aktywny. Wszystkie funkcje włączone, problem pojawił się po ostatniej aktualizacji. Po ponownym zainstalowaniu problem wciąż nie znika.

 3. Od dwóch dni nie działa mi status aktywności znajomych na czacie, z którymi wysyłałam sobie wiadomości

 4. Mam problem z publikowaniem

 5. Witam, od trzech dni nie widzę u siebie aktywności u nikogo. Nie mam wyłączonego statusu aktywności

 6. Brak widocznego statusu aktywności od 3 dni

 7. Nie działa mi status aktywności u znajomych, choć jest włączony, opóźnia się i mimo czyjejś aktualnej aktywności, nadal pokazuje np. „8 godzin temu”.

 8. Po sekundzie wywala mnie z instagrama

 9. Pomimo że nie mam ukrytej aktywności na instagramie nie widzę aktywności znajomych

 10. Nie widze aktywności innych osób a oni moja widza, proszę o pomoc

 11. Nie widać statusów aktywności.

 12. Dzisiaj założyłam konto firmowe – chciałam dodać zdjęcie profilowe – nic się nie załącza. Myślałam ,że może zdjęcia są zbyt duże gabarytowo/cięzkie – zmiejszyłam …i nic.Wylogowałam się kilkanaście razy , usunęłam konto i załozyłam powtórnie…bez rezultatu ( wszystko na komputerze nie w aplikacji). :(

 13. Nie odświeża się, nie wysyłają się wiadomości, nie można odczytać zdjęć z wiadomości

 14. Od kilku dni mam problem z uruchomieniem reklamy. Pojawia się komunikat: „Multi-destination ads with Whatsapp not avaliable right now. Uncheck Whatsapp or remove locations in Europe to continue. Czy da się to jakoś rozwiązać?
  Pozdrawiam,
  Justyna

  Your comment is awaiting moderation.
 15. od wczoraj mam problem z Instagramem, mianowicie jak wchodzę w ikonę IG, to nic nie chce się załadować… Tak samo mam mój Instagram to janek_janosz masakra

 1. Dzień dobry. Na swoich profilach IG nie widzę nic prócz zdjęcia profilowego i komunikat „nie mozna odświeżyć kanału” . Tylko ze mam jeszcze sproboj ponownie później Internet działa poprawnie, inne aplikacje również. Odinstalowanie i zainstalowanie IG również nie pomogło.

  Pozdrawiam,
  Janek ten sam problem mam

 2. Witam chciała bym zgłosić problem odnośnie z Instagramem wchodząc na telefonie nie widzę relacji postów nie widzę wiadomości a z kolei na komputerze działa mi wszystko

 3. Po zrobieniu aktualizacji nie wyswietlaja sie relacje, przy tworzeniu reels aplikacja sie zawiesza i wyrzuca z instagrama. Nie mozna pobrac utworzonej rolki z roboczych.

 4. Nie mogę zainstalować instagrama.Caly czas się kręci i pisze oczekuje….Czekam już 6 godzin i nic.

 5. Nie moge wejsc do skrzynki odbiorczej

 6. Nie widze postow i relacji na instagramie

 7. Instagram nie ładuje się. Zarówno aplikacja jak i strona. Pojawia się czarny ekran

 8. Nie widać wysłanego obrazka/naklejki

 9. Włączam aplikację i cały czas białe pole jest

 10. Mam problem z instagramem na laptopie. To znaczy, mogę oglądać relacje innych osób a potem nie mogę. Przez jakiś czas mam to zablokowane a potem na chwile mam odblokowane i znowu zablokowane. Od kilku dni tak mi się dzieje. Wcześniej nie miałem takiego problemu. Pomóżcie

 11. Po wylogowaniu gdy chciałam ponownie się zalogować po włączeniu instagrama pokazuje się biały ekran i nie można nic zrobić
  Próbowała instalować ponownie ale w dalszym ciągu jest to samo

 12. Instagram nie działa od 2 miesięcy po włączeniu aplikacji pojawia się biały ekran

 13. Nie mogę otworzyć aplikacji

 14. Dzisiaj rano instagram sam mnie wylogował i od kilku godzin nie mogę się n niego ponownie zalogować. zmiana hasła, odinstalowanie – nic nie pomaga!! co robic?

 15. Instagram mi nie chce działać już odinstalowałam i zainstalowałam i nadal niccc

 1. czarne tło

 2. awaria strony ww oraz aplikacji gdzie pokazuje się biały ekran po jej włączeniu

 3. Od ok. 2 mcy słyszę, ale nie widzę relacji na żywo, jest biały ekran i sam głos.. dlaczego? co mogę zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

 4. wchodząc w aplikacje pojawia się białe tło i nie mogę się zalogować

 5. Biały ekran przy uruchomieniu aplikacji. Odinstalowanie i zainstalowanie nie działa, tak samo jak czyszczenie pamięci podręcznej, uruchomienie ponowne telefonu. Aplikacja nie działa, nie da sie jej uruchomić.

 6. Gdy wchodzę na instagrama mam czarne tło aktualizacja nic nie dała

 7. Nie mogę się zalogować na konto na żadnym urządzeniu…wyskakuję mi cały czas błąd: odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie, już drugi dzień tak mam , próbowałam już wszystkiego i dalej nic .

 8. Gry wchodzą w aplikacje Instagram nagle powstaje biale tło

 9. Nie mogę się zalogować

 10. Białe tło.. Od dwóch dni

 11. Wchodzę na Instagrama i mam białe tło od dwóch dni naprawie to

 12. Problem z relacjami.
  Moje stories wyświetlają się obserwującym tylko po wejściu na mój profil, inaczej nikt ich nie widzi na głównej stronie.

 13. Nie mogę się zalogować do konta na instagramie

 14. witam, rano zauważyłem że po zrobieniu sesji obserwacji na 2 kontach, to w obu wyskoczyło mi powiadomienie żebym zmienił hasło bo prawdopodobnie konto używane jest do masowych obserwacji przez boty, czy zmieniły się limity, ja już od 2 tygodni robię te sesje I akurat dzisiaj wyskoczyło. Pozdrawiam serdecznie

 15. Aplikacja nie działa tzn po włączeniu wyświetla się pusty ekran. Zero reakcji, android

 1. Inni nie widzą mojej relacji na instagramie dla bliskich znajomych, chyba że wejdą w moje konto.

 2. Ciągle wyrzuca. Nic nie można nawet zobaczyć.

 3. Nie mogę wejść w aplikację. Pojawia się biały ekran i nic więcej. Pozostałe aplikacje działają bez zarzutu, mogę uruchomić Instagram przez przeglądarkę. Problem dotyczy tylko samej aplikacji. Próbowałam odinstalowywać, aktualizować… I nic.

 4. Aplikacja pokazuje logo i się wyłącza. Błąd od 14:00 10.08.22.
  :((((

 5. Aplikacja nie włącza się.

 6. Wylogowałam się z aplikacji instagram aby przelogować się na inne konto . Po wylogowaniu jest ciągle czarny ekran. Wyłączyłam i włączyłam telefon. Odinstalowałam i zainstalowałam na nowo aplikację i ciągle jest ten sam problem. Po włączeniu aplikacji pojawia się logo, które zaraz znika i jest czarny ekran, na którym nic się nie znajduje. Proszę o szybką reakcję na zgłoszony problem.

 7. gdy wchodze na Instagrama to nie chce mi sie wlaczyc i jest caly czarny ekran. usuniecie aplikacji nie dziala, wylaczenie telefonu. robilam juz duzo mozliwosci i dalej nic…

 8. Nie działa aplikacja.

 9. Nie mogę przesuwać aktualności albo wchodząc na aplikację jest czarna plama mogę obejrzeć story wysłać wiadomości wyszukiwać innych ale nie mogę oglądać strony głównej

 10. Apka się nie uruchamia. Ciągle jest biały ekran.

 11. Nie można zalogować się na Instagramam , pokazuję się cały czas czarny ekran

 12. Nie działa nie działa i nie działa tak jest od paru dni że po jakimś czasie aplikacja przestaje działać naprawdę to zaczyna być śmieszne

 13. Nie działa mi już od tygodnia Instagram
  Nie działa mi już od tygodnia Instagram

  Od tygodnia nie działa mi Instagram, nie mogę go wogole włączyć ani na komórce ani na laptopie nie działa tak jak trzeba

 14. Nie działa mi instagram ,cały czas pokazuje mi się biala strona ale wogole się nie wczytuje

 15. Od dłuższego czasu nie mogłam zalogować się na drugi profil, postanowiłam odinstalować aplikację i teraz mam biały ekran i nic nie mogę zrobić.. nawet korzystać z mojego konta. Jak to naprawić albo kiedy będzie jakaś aktualizacja, która to naprawi?

 1. Nie działa aplikacja, czarny ekran i nic więcej mimo ponownego zainstalowania….

 2. Witam, od miesiąca nie działa mi instagram, po włączeniu aplikacji pojawia się po prostu białe tło, nic sie nie dzieje, aplikacja nie ładuje się nawet po kilkugodzinnym oczekiwaniu. Byka kilkukrotnie aktualizowana, odinstalowywana i instalowana na nowo,
  kilkukrotny reset telefonu, aktualizacja oprogramowania w telefonie 2 razy, nic nie pomaga.

 3. Dzień dobry od kilku godzin nie mogę zalogować się na ig cały czas pisze błąd odczekaj kilka minut

 4. Nie widzę wiadomości które dostaje.

 5. Nie mogłam dodac kolejnego konta to postanowiłam odinstalowac i zainstalowac aplikacje i nie moge nic zrobic wyswietla mi sie jedynie biały ekran

 6. Od dwóch dni mam tylko białe tło na Instagramie
  Telefon Samsung J5

 7. Problem ze stories

 8. Nie otwierają mi się relacje, nie wyświetlają się n owe posty pokazują się posty z przed pracy dni

 9. Gdy wchodzę na ikonę instagram odrazu mnie wyrzuca, cały dzień próbuje nic nie pomaga. Aktualizuję, zatrzymuję, restartuje telefon, odinstalować nie mogę.

 10. Od dwóch tygodni nie działa aplikacja Instagram, jest tylko czarny ekran.

 11. Nie mogę się zalogować

 12. Witam.Od kilku dni nie mam dostępu do Instagrama . Wchodząc w aplikacje pojawia sie czarny ekran , nic więcej. Jak to naprawić???

 13. Od tygodnia nie działa mi w ogóle aplikacja instagrama, próbowałam odinstalować, czyścić pamięć, przyznawać uprawnienia, włączać tryb samolotowy, chyba wszystko co radzili w Internecie A w dalszym ciągu jedyne co mi się pokazuje to biały ekran…. Pilnie go potrzebuje ze względu na moją pracę i kontakt z klientami poprzez niego.

 14. Od 7 dni nie działała mi Instagram, po wejściu w aplikacje pokazuję się logo Instagrama a potem, czarny ekran .

 15. Nie działa mi Instagram. Od tygodnia wchodzę i pojawia się białe tło

 1. Od 1,5 tyg nie mogę wejść na aplikacje Instagram na telefonie, próbowałam uruchamiać urządzenie wielokrotnie, również wielokrotnie odinstalowywałam i zainstalowałam aplikacje, wyczyszczałam pamięć, ale nic nie działa, nadal gdy chce uruchomić aplikacje wyświetla się cały biały ekran.

 2. Od tygodnia nie działa aplikacja, mam czarny ekran. Pomimo prób odinstalowywania, instalowania, resetowania telefonu ciągle to samo.

 3. Dzień dobry, wczoraj (23.07.2022) chciałam się przelogwać na nowe konto na Instagramie, po wylogowaniu nic się nie da zrobić. Po odpaleniu aplikacji na telefonie pojawia się biały ekran i nic innego. Rozmawiałam z koleżanką jej siostrze zdążyła się podobna sytuacja. Reset telefonu, odinstalowanie i ponowne zainstalowanie nie pomaga.

 4. Od 2 tygodni nie działa mi instagram co mam robić

 5. instagram nie działa juz tydzień wyświetla się biały ekran

 6. Na tablecie nie działa mi Instagram. Nie mogę się zalogować.

 7. Nie można się zalogować.

 8. Około godziny 23:00 nie można się zalogować

 9. Nie da się weiśc do aplikacji jest cały czas białe tło

 10. Nie można po wylogowaniu otworzyć aplikacji dlaczego.

 11. Nie mogę otworzyć aplikacji na telefonie.

 12. Nie działa instagram

 13. Aplikacja się nie uruchamia

 14. Po włączeniu aplikacji Instagram jest czarny ekran, nic się nie pokazuje.

 15. Przelogowywalam się dzisiaj kilka razy z konta na konto i było wszystko dobrze aż do teraz, wyskakuje mi błąd przy logowaniu do każdego z kont prócz jednego… co jest grane?

Zostaw komentarz