Status Instagrama – Aktualne awarie i usterki

Aplikacja Instagram jak każda inna czasem miewa awarie. Warto sprawdzać Status Instagram aby być na bieżąco z aktualnymi awariami Instagrama. Użytkownicy Instagrama są już przyzwyczajeni, że co jakiś czas aplikacja nie działa w pełni poprawnie. Jest to sprawa ciągłego rozwoju oraz dostosowywania pod konkretne urządzenia. Instagram jest dostępny na iOS, Androida oraz jako strona, więc przy sprawdzaniu problemu zerknij na jego źródło.

19:0020:0021:0022:0023:0000:0001:0002:0003:0004:0005:0006:0007:0008:0009:00

Mapa zgłoszeń

Czasami problemy z Instagramem mogą występować tylko w określonych lokalizacjach. Warto sprawdzić dokładne położenie problemu, szczególnie przed ważnym wyjazdem do innego miasta. Sprawdź mapę problemów Instagrama

Najczęstsze usterki

Użytkownicy Instagram często informują o problemach na Instagramie w sieci. Bywa, że opisywany przez kilka osób problem z Instagramem jest powtarzalny co jakiś czas. Warto sprawdzić najczęstsze problemy z Instagramem poniżej.

Zgłoszenie usterki

Jeżeli natrafiłeś na usterkę serwisu Instagram to warto ją zgłosić. Podzielenie się usterką z innymi pozwoli przygotować się na taką sytuację i uniknąć paniki. Zaraz po opisaniu usterki poniżej warto zgłosić awarie do Instagrama.

Parner

Dlaczego Instagram nie działa?

Instagram od 2012 roku jest formalnie w rękach Facebooka. O wsparcie programistyczne więc nie trzeba się raczej martwić bo aplikacja jest cały czas rozbudowywana. Nieustannie ktoś czuwa nad działaniem Instagram ponieważ jest to kolejne miejsce z reklamami na których Facebook zarabia. Jednak nawet mimo chęci utrzymania 100% sprawności to czasem zdarzają się awarie, które ciężko przewidzieć. Instagram posiada własne centra hostingowe i sam odpowiada za swoją infrastrukturę. Powodem awarii może być błąd ludzki lub niewytrzymanie presji przez jeden z podzespołów serwerowych. Ale dlaczego Instagram nie działa właśnie mi?

Instagram ma zdecentralizowaną infrastrukturę serwerową. Oznacza to, że centra hostingowe są rozmieszczone na całym świecie i mają wydzielone strefy działania. Dlatego często może być, że komuś z Polski może coś nie działać na Instagramie a kogoś z innego kraju problem może nie dotyczyć.

Awaria Instagrama – co robić?

Awaria na Instagramie może być spowodowana wieloma czynnikami. Zazwyczaj do problemów dochodzi gdy wchodzi aktualizacja aplikacji i wtedy są dwie drogi do wystąpienia awarii. Może być tak, że nowa aktualizacja Instagrama jest trefna i posiada niewykryty przez zaplecze deweloperów błąd lub stara wersja aplikacji przestaje z jakiegoś powodu współpracować. W obu przypadkach powinniśmy odinstalować i zainstalować Instagrama ponownie. Zazwyczaj to pomaga większości użytkowników.

Jeśli awaria Instagrama jest bardziej złośliwa i niespodziewana to z pewnością dostaniemy o tym informacje. Instagram przy większych wpadkach technicznych dzieli się aktualnym postępem w naprawianiu błędów i informuje o następnych krokach na swoim twitterowym koncie. Sam twitter w Polsce nie jest zbyt popularny więc dla tych którzy nie wiedzą dlaczego instagram nie działa stworzyliśmy sekcje statusu Instagrama w Instabaza.


Najczęstsze problemy z Instagramem

Mimo wyspecjalizowanego zaplecza programistów w Instagramie oraz Facebooku często pojawiają się powtarzające się problemy. Co jakiś czas użytkownicy ponawiają swoje komentarze, narzekając na problemy, które już kiedyś ich dotknęły.

Poniżej zebraliśmy najczęstsze problemy z Instagramem jakie udało nam się napotkać oraz otrzymać w formie zapytań. Mamy nadzieje, że żaden z nich was nie dotknął. Jeśli jednak mieliście jakiś z poniższych problemów to poznacie sprawdzone rozwiązanie.

Zdjęcia na Instagramie się nie ładują

Jednym z najczęstszych problemów na Instagramie to nieładujące się zdjęcia. Tak jak wspominaliśmy Instagram ma zdecentralizowaną sieć serwerów a dodatkowo wyodrębnione serwery na zdjęcia i filmy oraz osobno, na pliki witryny i skrypty.

Takie rozwiązanie pozwala uniknąć awarii globalnej – czyli aplikacji i mediów. Sami przyznacie, że o wiele lepiej stracić na chwile dostęp do zdjęć aniżeli do całego Instagrama. W przypadku nieładowania się zdjęć warto też sprawdzić nasze łącze internetowe. Jeśli u nas wszystko gra to niestety musimy poczekać aż serwer instagrama zostanie postawiony na nogi.

Problem z dodaniem InstaStory

Wsród licznych i częstych aktualizacji Instagrama jakie ostatnimi czasy możemy obserwować zdarzają się takie, które oprócz wprowadzenia nowych funkcji psują też coś co działało świetnie. Tak bywało i z InstaStory. W przypadku wielu aktualizacji np. wprowadzających IG TV przestawało działać InstaStory.

Powodem awarii jak się później dowiadywaliśmy było zawirowanie między skryptami. Jednak czasem może to być także niezwykłe obciążenie serwerowych dysków, które nie ogarniają liczby przesyłanych stories – na przykład w przypadku masowych wydarzeń i przesyłania stories w jednym momencie przez miliony osób.

Nie można polubić postu innych użytkowników

Wiele osób zgłasza coraz częściej problem z polubieniem postów innych użytkowników. Dzieje się tak gdy polubimy już kilkanaście postów i chcemy polubić kolejne. Od 2018 na Instagramie weszły przeróżne algorytmy, które próbują ułatwić pracę administracji Instagrama.

W przypadku tego problemu, najczęściej chodzi o za szybkie rozdawanie polubień innym. Instagram coraz bardziej walczy z masowymi polubieniami oraz z tworzeniem sztucznych kont i tym zwiększania sobie polubieni. Rozwiązaniem jest tutaj chwila cierpliwości. Z doświadczenia po odczekaniu około 240 sekund już powinno być okej.

Aplikacja Instagrama niespodziewanie się wyłączyła

Problem niespodziewanie wyłączającej się aplikacji Instagram i nie tylko może być bardzo znajomy osobom z telefonem na Androidzie. Niestety ale wielu deweloperów ma problem z dobrą optymalizacją swoich aplikacji na telefonach z Androidem. Niespodziewane wyłączenie się Instagrama jest spowodowane tym, że deweloperzy Instagrama muszą dostosować go pod wiele wersji Androida oraz wiele urządzeń, które z nim współpracują.

Użytkownicy iOS raczej nie znają tego problemu bo w przypadku urządzeń Apple deweloperzy mają tak naprawdę za zadanie zoptymalizować swoje apki tylko pod kilka urządzań z jednym, dobrze działającym oprogramowaniem. Niestety ale nie ma za bardzo rozwiązania na wyłączanie się Instagrama na urządzeniach z Androidem. Prześmiewczo można powiedzieć, że rozwiązaniem jest kupno iPhona.

Nie można odświeżyć aktualnych postów na Instagramie

Odświeżanie aktualności to czynność, który każda osoba z Instagramem na swoim telefonie robi średnio kilka razy dziennie. Czasem mimo przeciągnięcia a aplikacji palca w dół na startowym ekranie nie jesteśmy w stanie ujrzeć nowych postów. Tak samo może być z nieładującymi się kolejnymi, nowymi InstaStories.

Zazwyczaj problem ten jest związany z naszym łączem internetowym lub korzystaniem z mocnego antywirusa. Nasze łącze internetowe powinno też być dość szybkie, tak więc przy korzystaniu z LTE w małych miejscowościach możemy mieć problem żeby odświeżyć aktualne posty na Instagramie. W przypadku korzystaniu z Antywirusa, warto wyłączyć go na chwilę ponieważ może on blokować treść na Instagramie.


Parner

Twój Instagram nie działa? Podziel się tym!

Jeśli Twój Instagram przestał działać lub zauważyłeś, że jedna z funkcji nie działa to koniecznie daj o tym znać. Dzielenie się informacjami o błędach i usterkach pozwoli innymi się uspokoić i przygotować na taką sytuację. Tworzymy wspierającą się społeczność Instagramową 🧡

1 848 komentarzy

 1. Nie mogę się zalogować

 2. Wszystko jest wyczyszczone próbuję zgłosić błąd nie mogę.

 3. Zdjęcia przy dodawaniu rozciągają się mimo docięcia do kwadratu, nie da się dodać normalnie zdjęcia.

 4. Właśnie straciłem totalnie dostęp do konta… niech to naprawią jak najszybciej. Jedyny kontakt z ważna mi osoba mam na insta i co dupa ….

 5. Problem z odświeżeniem kanału i tweaz problem z zalogowaniem się.

 6. Instagram mi nie działa, odinstalowałem i zainstalowałem i z tego nic.

 7. Problemy z zalogowaniem

 8. Problem z logowaniem

 9. Nic się nie chce załadować

 10. Nie można odświeżyć kanalu

 11. Wiesza się.

 12. Wywala komunikat nie można odświeżyć kanału na obu kontach to samo (korzystam z aplikacji)

 13. 00:22
  •dI LTE68
  Strona nie jest teraz dostepna
  Moze to byé spowodowane btedem technicznym, nad którego rozwiazaniem pracujemy. Spróbui odswiezyé te strone.
  Odswiez

 14. Nie działa instagram

 15. Od kilku godzin nie laduja sie relacje innych i posty. Strasznie muli

 1. Zamiast zdjęcia w stories dodaje czarne tło

 2. Nie informuje osób o znacznikach

 3. Cały czas pokazuje komunikat
  Strona nie jest teraz dostępna odświeżam i nic

 4. Aplikacja nie działa mi na telefonie, nie dostaję powiadomień, i cały czas jak wchodzę na to pokazuje „Strona nie jest dostępna”

 5. Strona nie jest dostępna

 6. Strona nie jest teraz dostępna

 7. Nie chce wyslac mi sie kod potwierdzajacy na numer telefonu

 8. Mam problem z instagram które nie mogę mieć wyświetlania aktywność statystyki sprawia mi zgubić i nie pomoże mi aktualizować i śpróbowałem razy odinstalować ale tu nic nie pomoże zero a Poproszę pomóc o nową aktualizacją instagram musi mieć znaleźć wyświetlania instagram i szkoda mi czasu. Pozdrawiam i miłego dnia.

 9. Nie mogę zobaczyć kogo obserwuję ja i kogo obserwują innych.

 10. Zupełnie nie ładują mi się konwersacje. Nie pojawiają się bieżące wiadomości. Masakra, jest tak od ponad miesiąca i jest tylko coraz gorzej

 11. Po kliknięciu w link do profilu na instagramie wyskakuje komunikat ,, Coś poszło nie tak ,Wystąpił błąd i nie można załadować strony.

 12. Nie dochodzą sms z kodem do uwierzytelnienia dwuskładnikowego

 13. Instagram prosi o potwierdzenie numeru, twierdząc, że przyjdzie mi sms z kodem. Próbowałam na kilka numerów a kodu jak nie było tak nie ma

 14. Nie działa nic ,mogę się zalogować poprzez fb na swój Instagram ,ale moje konto jest wyczyszczone ,nie moge tam zrobić kompletnie nic

 15. Nie można odpisywać na wiadomości , i zacina się

 1. nie otrzymuje kodu sms, ktoś ma taki problem?

 2. Aplikacja się w ogóle nie włącza. Wyrzuca mnie od razu do ekranu głównego telefonu

 3. Nie działa aplikacja.

 4. Wyrzuca mnie z aplikacji. Po ponownym zaintalowaniu jej nie mogę się zalogować na profil. Na komputerze aplikacja działa bez problemu.

 5. Nic się nie ładuje, nie można załadować najnowszych zdjęcie i story

 6. Po otworzeniu się aplikacji mobilnej pokazuje komunikat, że strona nie wyświetla się poprawnie. Podobna sytuacja zdarzyła się podczas logowania z przeglądarki.

 7. Strona nie działa

 8. Relacja
  Na udostępnionej relacji nie ma możliwości reagowania ani komentowania.Oznaczone osoby nie mogą udostępnić relacji na swoim koncie

 9. Wywala z aplikacji po wejściu w wiadomości prywatne lub storki

 10. Nie da się zobaczyć „stories”, ani nowych zdjęć/ filmów od obserwowanych osób

 11. Nie mam ikony rolek, reinstalacja nie pomaga. Aktualizacji brak

 12. Wymyśliłam # na Instagramie ale niektóre osoby nie mogą go obserwować. Co może być przyczyną?

 13. Nie mogę się zalogować. Po wpisaniu hasła pojawia się komunikat odczekaj kilka minut i zaloguj się ponownie. Mimo ze minęło już pare godzin

 14. Nie mogę odtworzyć reelsow oraz filmików na stories. Pokazuje jakbym nie miala internetu. Na Facebooku z relacjami to samo 🥺

 15. Nie można utworzyć boomeranga

 1. Nie mogę się zalogować w aplikacji mobilnej Instagram . Wciąż wyskakuje „ strona nie jest teraz dostępna .spróbuj odświeżyć stronę. „
  Nie pomaga odświeżenie. W przeglądarce mogę bez problemy wejść na konto. Aplikacja jest zablokowana.

 2. Podczas robienia bomeranga na instastory, wyskakuje „wystąpił błąd, proszę spróbować później”

 3. Nie mogę zrobić rolki na Instagramie po przetwarzaniu cały czas wyskakuje błąd wystąpił błąd spróbuj ponownie

 4. Problem z logowaniem. Żadne uwierzytelnianie nie skutkuje. Stos błędów i wyrzuca.

 5. Nie mogę się zalogować do instagrama. Kody uwierzytalniające nie przychodzą sms

 6. Od rana mam problem z dodawaniem postów, instagram psuje jakość zdjęć do minimum.

 7. Po zalogowaniu przychodzi wiadomość „Potwierdź numer telefonu”, wskakuje poprawny numer. Potwierdzam i czekam na kod potwierdzający ale sms nie przychodzi.

 8. Nie widac stories, nie mogę odczytac wiadomości w prośbach, słabe zasięgi

 9. Nie pokazuje insta story znajomych, trzeba wejść przez profil. Moje story w ciągu 3 godzin widziały 3 osoby…

 10. Nie wyswietla sie na glownej u obserwujacych moje dodane zdjecie

 11. nie pojawiają mi się relacje innych osób i nie pojawia mi nie moje rekreacja którą dodałam, i pokazuje mi się że tylko jedna osoba wyświetliła moją relację

 12. Problem z stories. Nie wyswietla nowych stories.

 13. Dodaje insta story, a po chwili ono znika.
  Jak odświeże znowu jest i ponownie znika… nie wyświetlają się dodatkowo innym użytkownika
  Co się dzieje ?

 14. po dodaniu relacji widoczna jest ona jedynie na profilu, nie wyświetla się na stronie głównej

 15. Zdjęcia się z automatu powiększają, choć zmieniam ich format. Nigdy tak brzydko zdjęcia nie wchodziły

 1. Na moim iPadzie nie da się dodawać zdjęć na story, brakuje jakby przycisku odpowiedzialnego za przesyłanie

 2. Za każdym razem jak zakładam dodatkowe konto na IG to mi usuwają konto.

 3. Nie mogę, zatrzymać, przewijać dłuższych stories na Instagramie

 4. Mam problem z pisaniem i czytaniem wiadomości aplikacja się sama wyłącza…

 5. Od dwóch dni nie pojawiają się posty, co otwieram IG pokazuje się ciągle ten sam post, tego samego użytkownika sprzed dwóch dni

 6. Nie mogę zalogować sie na Instagram.

 7. Nie wysyła kodów sms od 15-16 godziny, nowych rezerwowych też nie przyjmuje.

 8. Problem z zalogowaniem się do aplikacji wyskakuje błąd spróbuj ponownie za chwile bądź błąd sprawdź połączenie z internetem
  A z internetem jest wszystko w porządku

 9. Nie mogę zalogować na instagrama mimo, że swoje hasło wpisałam poprawnie

 10. Problem z logowaniem odczekaj kilka minut zanim spróbujesz ponownie

 11. „Zapisz w kolekcji” ciągle jest na ekranie i zniknąć nie może , nie wiem co jest powodem tego problemu

 12. Od wczoraj nie działa.

 13. Nie mogę wysyłać ani odbierać wiadomości

 14. Luiza Kalinowska
  Luiza Kalinowska

  Nie widze i nie działają mi w ogóle wiadomosci, wszystko inne działa poprawnie, a wiadomosci wcale.

 1. Po aktualizacji nie wyświetla się skrzynka wiadomości w aplikacji. W przeglądarce wyskakuje błąd skrzynki odbiorczej

 2. nie wyświetla mi żadnych DM, zniknęły wszystkie moje wiadomości.

 3. Instagram nie działa nie idzie odswierzyc
  Instagram nie działa nie idzie odswierzyc

  Instagram nie działa nie idzie odswierzyc

 4. Nie ładują się moje relacje oraz się nie odświeżają relacje użytkowników

 5. Wyskakuje błąd – strona nie jest teraz dostępna.

 6. Aktualnie instagram przesuwa zdjęcia przy badaniu kilku jednorazowo i ich edycji. Przeinstalowanie instagram nie pomogło.

 7. nie dziala instagram

 8. Od kilku dni nie ładuje się archiwum relacji sprzed roku

 9. Jestem niezadowolony z aplikacji
  Dzisiaj wstawiłem post i po chwili z nalazł się w postach starszych niż 3 dni.

 10. Nie widać kto obejrzał relacje- tylko kilka osób, a licznik pokazuje kilkadziesiat

 11. Nie wyświetlają się komentarze

 12. Nie ma nic ani na stronie głównej postów ani relacji znajomych nawet możliwości odbierano i wysyłania wiadomości nic po prostu pusto i tak od wczoraj

 13. Brak możliwości wyszukiwania #

 14. Po zalogowaniu na moje konto Instagram (po kilku próbach) widzę tylko swoje zdjęcie profilowe (nie widzę zdjęć, liczby obserwujących, nie mogę nic zrobić w ustawieniach). Nie mogę nic zrobić, bo za każdym razem pojawia się komunikat o odświeżeniu kanału lub występującym problemie. Przy logowaniu Instagram prosi mnie o podanie numeru telefonu (w celu wysłania kodu) mimo iż wcześniej go nie podawałam.

 15. Nie można odświeżyć kanału

 1. Nie działa mi Instagram od rana , mam czarny ekran. Nie wiem o co chodzi

 2. Od rana nie działa mi Instagram. Gdy próbuje wejść w aplikacje mam czarny ekran

 3. Od rana nie działa mi Instagram.Jak wchodzę w aplikacje nie mam nic tylko czarny ekran

 4. Od rana nie działa mi Instagram. Gdy wejdę na aplikację nie mam nic, mam czarny ekran i nie mogę nic zrobić.

 5. Od rana nie działa mi Instagram. Gdy wejdę na aplikację nie mam nic, mam czarny ekran i nie mogę nic zrobić.Za pierwszym razem wyskoczyło mi powiadomienie i wyglądało to tak, jakbym została zablokowana.

 6. Mam problem z zalogowaniem. Potrzebny jest kod weryfikacyjny do wpisania. A instagram wysyła go na błędny email. Nie mogę nic zmienić wysyła automatycznie e-mail.

 7. Nie wyświetlają mi się inne relacje znajomych

 8. Witam , dziś od samego rana nie wyświetla mi się żadne stories osoby która obserwuje . Widać poprostu moje „kółko” i tyle… wyłączyłam i włączałam telefon – nie pomogło . Usunęłam aplikacje j ponownie ściągnęłam z chmury – również nie pomogło . Bardzo proszę o pomoc i jakaś wskazówkę co mogę zrobić

 9. Problemy z logowaniem

 10. Nie działa mi dodawanie opisów

 11. Prosze o pomoc.Moje konto zostało skradzione i ktoś się pode mnie podszywa i wysyła wiadomosci do moich znajomych.Ta osoba przejęła moje konto i chce kolejne zahamować.
  Mój E mail został zmieniony przez hakera i nie mam dostępu.
  Moja nazwa instagrama to mama_doriana_i_lily

 12. Nie moge sie zalogować od dwóch dni

 13. Prosze o pomoc od 27 listopada moje konto zostali zhakowane.mój adres E mail został zmieniony.
  Ktoś podszywa się pode mnie i wysyła wiadomości do moich znajomych.
  Moja nazwa instagrama to mama_doriana_i_lily

 14. Nie mogę zobaczyć niektórych relacji ani nie mogę zobaczyć postów na stronie głównej.

 15. Ciagle pisze mi brak połączenia z internetem kiedy cały czas go używam

 1. Nie mogę obejrzeć większości relacji oraz odświeżyć kanału

 2. Moje konto w dniu wczorajszym zostało zhakowane.

  mama_doriana_i_lily
  Prosze o pomoc

 3. Problem z językiem polskim żeby się zalogować

 4. Nie mogę wyświetlać relacji i wall mi się w ogóle nie ładuje :(

 5. Nie mogę wejść w ustawienia, nie mogę sprawdzić zapisanych postów, nie mogę scrolowac , nie mogę odświeżać etc…

 6. nie mogę na ig dodać kompletnie nic na story, nie wiem o co chodzi ale błagam naprawcie to. Na innych kontach moge wstwiać a na głównym nie mogę :((

 7. Przy wstawieniu nowego posta znika on po minucie, nie ma go ani na profilu ani w archiwizowanych postach, znikają też powiadomienia/lajki ktore się zebrały podczas tej minuty gdzie post jest aktywny

 8. Nie mogę dodawać relacji tak jakby IG nie przetwarzał filmików…

 9. Wszystko zawiesza, nie wczytuje wiadomości. Zamula

 10. Ciągły błąd ładowania…

 11. Aleksandra Bednarz
  Aleksandra Bednarz

  Relacje przesłane 12 listopada nie zostały zapisane w archiwum i nie nożna ich przypiąć przepadły

 12. Ktoś włamał mi się na konto a insta nic z tym nie robi. Już mnie to denerwuje i martwi.

 13. Nie widzę aktywności znajomych,jak mogę ten problem rozwiązać.

 14. przy każdej możliwej próbie zalogowania na konto wyskakuja mi bledy typu:
  odczekaj kilka minut
  nie można znaleźć użytkownika
  konto zostało zawiszone(a gdy wchodzę żeby sie odwołac pisze ze konto jest aktywne)
  nie wiem co robić, nic nie dziala.

 15. Mam problem z zalogowaniem się na instagrama bo jak chce to wyświetla mi się Feedback Required pomocy 😡

 1. Nie mogę się zalogować na konto

 2. wieczny problem z logowaniem, założeniem strony etc.

 3. Problem z Instagramem, nie otwiera wszystkiego

 4. Problem z Instagramem, nie wszystkie strony otwiera

 5. Nie można się zalogować

 6. Zawiesili mi konto i byc moze juz nigdy go nie odzyskam

 7. Problem z logowaniem

 8. Nie mogę stworzyć konta

 9. Nie mogę się zalogować przez aplikację ani przez przeglądarkę. Po pojawieniu się komunikatu o błędnym haśle (które jest poprawne) omi wybraniu opcji przesłania linka do odzyskania hasła, Instagram nie reaguje, żaden link nie jest wysyłany na moją pocztę.

 10. Od paru dni zdjęcia które ktoś wysyła mi na czacie priv są zawieszone, lub w ogóle się nie otwierają…

 11. Wystąpił błąd przy logowaniu, nie mogę się zalogować, hasło wpisuje dobre, ciągle wyskakuje jakiś durny błąd 😐

 12. Mam problem z zalogowaniem się

 13. Nie widzę moich zdjęć umieszczonych 15 minut temu na instagramie

 14. Nie mogę odświeżyć aktualności. Od dwóch dni pokazuje te same posty.

 15. Nie wyświetlają się bieżące posty znajomych

 1. Od rana nie mogę zalogować się do swojego konta. Hasło wpisuje poprawnie i wyskakuje komunikat o jakimś błędzie.

 2. Zawieszone konto plus usunięci obserwatorzy

 3. Pomimo włączonej aktywności od około 2 miesięcy nie widzę aktywności innych osób

 4. Od 3 miesięcy nie widzę aktywności znajomych. Miesiąc temu zmieniłam telefon i kilka dni było Ok a teraz znowu nie widzę aktywności !!!

 5. Moje rolki (nowe wgrywane) od kilku dni wyświetlają mi się do góry nogami

 6. Od wczoraj nie mogę zalogować się do mojego konta.

 7. Konto zablokowane, aby uaktywnić podaj kod z maila, nic nie przychodzi …? O co chodzi?

 8. Nie mogę się zalogować.

 9. Nie widze aktywnosci na insta.

 10. Nie mogę zalogować się na konto. Otrzymałem informacje ze mam bana ale nie wiadomo z jakiego powodu. Konto po zalogowaniu pokazuje jakby inny, nowy profil.

 11. Nie dała listagram, niespodziewanie wyskoczyli cis o treści i blokada konta? Za kliknięcie polub?
  Czy to awaria czy wirus

 12. Konto zostało dezaktywowane nie wiem dlaczego

 13. Chciałam wejść w aplikacje Instragrama, a wyskoczyło mi powiadomienie, że moje konto zostanie usunięte, ponieważ naruszyłam zasady (chociaż tak nie było).

 14. Zostalo zawieszone konto i nie da sie po odzyskaniu zalogowac u zony tez ten sam problem

 15. Instagram bezpodstawnie zablokował mi konto. Mam nadzieje że uda się przywrócić je z powrotem.

Zostaw komentarz