Status Instagrama – Aktualne awarie i usterki

Aplikacja Instagram jak każda inna czasem miewa awarie. Warto sprawdzać Status Instagram aby być na bieżąco z aktualnymi awariami Instagrama. Użytkownicy Instagrama są już przyzwyczajeni, że co jakiś czas aplikacja nie działa w pełni poprawnie. Jest to sprawa ciągłego rozwoju oraz dostosowywania pod konkretne urządzenia. Instagram jest dostępny na iOS, Androida oraz jako strona, więc przy sprawdzaniu problemu zerknij na jego źródło.

15:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:0000:0001:0002:0003:0004:0005:00

Mapa zgłoszeń

Czasami problemy z Instagramem mogą występować tylko w określonych lokalizacjach. Warto sprawdzić dokładne położenie problemu, szczególnie przed ważnym wyjazdem do innego miasta. Sprawdź mapę problemów Instagrama

Najczęstsze usterki

Użytkownicy Instagram często informują o problemach na Instagramie w sieci. Bywa, że opisywany przez kilka osób problem z Instagramem jest powtarzalny co jakiś czas. Warto sprawdzić najczęstsze problemy z Instagramem poniżej.

Zgłoszenie usterki

Jeżeli natrafiłeś na usterkę serwisu Instagram to warto ją zgłosić. Podzielenie się usterką z innymi pozwoli przygotować się na taką sytuację i uniknąć paniki. Zaraz po opisaniu usterki poniżej warto zgłosić awarie do Instagrama.

Parner

Dlaczego Instagram nie działa?

Instagram od 2012 roku jest formalnie w rękach Facebooka. O wsparcie programistyczne więc nie trzeba się raczej martwić bo aplikacja jest cały czas rozbudowywana. Nieustannie ktoś czuwa nad działaniem Instagram ponieważ jest to kolejne miejsce z reklamami na których Facebook zarabia. Jednak nawet mimo chęci utrzymania 100% sprawności to czasem zdarzają się awarie, które ciężko przewidzieć. Instagram posiada własne centra hostingowe i sam odpowiada za swoją infrastrukturę. Powodem awarii może być błąd ludzki lub niewytrzymanie presji przez jeden z podzespołów serwerowych. Ale dlaczego Instagram nie działa właśnie mi?

Instagram ma zdecentralizowaną infrastrukturę serwerową. Oznacza to, że centra hostingowe są rozmieszczone na całym świecie i mają wydzielone strefy działania. Dlatego często może być, że komuś z Polski może coś nie działać na Instagramie a kogoś z innego kraju problem może nie dotyczyć.

Awaria Instagrama – co robić?

Awaria na Instagramie może być spowodowana wieloma czynnikami. Zazwyczaj do problemów dochodzi gdy wchodzi aktualizacja aplikacji i wtedy są dwie drogi do wystąpienia awarii. Może być tak, że nowa aktualizacja Instagrama jest trefna i posiada niewykryty przez zaplecze deweloperów błąd lub stara wersja aplikacji przestaje z jakiegoś powodu współpracować. W obu przypadkach powinniśmy odinstalować i zainstalować Instagrama ponownie. Zazwyczaj to pomaga większości użytkowników.

Jeśli awaria Instagrama jest bardziej złośliwa i niespodziewana to z pewnością dostaniemy o tym informacje. Instagram przy większych wpadkach technicznych dzieli się aktualnym postępem w naprawianiu błędów i informuje o następnych krokach na swoim twitterowym koncie. Sam twitter w Polsce nie jest zbyt popularny więc dla tych którzy nie wiedzą dlaczego instagram nie działa stworzyliśmy sekcje statusu Instagrama w Instabaza.


Najczęstsze problemy z Instagramem

Mimo wyspecjalizowanego zaplecza programistów w Instagramie oraz Facebooku często pojawiają się powtarzające się problemy. Co jakiś czas użytkownicy ponawiają swoje komentarze, narzekając na problemy, które już kiedyś ich dotknęły.

Poniżej zebraliśmy najczęstsze problemy z Instagramem jakie udało nam się napotkać oraz otrzymać w formie zapytań. Mamy nadzieje, że żaden z nich was nie dotknął. Jeśli jednak mieliście jakiś z poniższych problemów to poznacie sprawdzone rozwiązanie.

Zdjęcia na Instagramie się nie ładują

Jednym z najczęstszych problemów na Instagramie to nieładujące się zdjęcia. Tak jak wspominaliśmy Instagram ma zdecentralizowaną sieć serwerów a dodatkowo wyodrębnione serwery na zdjęcia i filmy oraz osobno, na pliki witryny i skrypty.

Takie rozwiązanie pozwala uniknąć awarii globalnej – czyli aplikacji i mediów. Sami przyznacie, że o wiele lepiej stracić na chwile dostęp do zdjęć aniżeli do całego Instagrama. W przypadku nieładowania się zdjęć warto też sprawdzić nasze łącze internetowe. Jeśli u nas wszystko gra to niestety musimy poczekać aż serwer instagrama zostanie postawiony na nogi.

Problem z dodaniem InstaStory

Wsród licznych i częstych aktualizacji Instagrama jakie ostatnimi czasy możemy obserwować zdarzają się takie, które oprócz wprowadzenia nowych funkcji psują też coś co działało świetnie. Tak bywało i z InstaStory. W przypadku wielu aktualizacji np. wprowadzających IG TV przestawało działać InstaStory.

Powodem awarii jak się później dowiadywaliśmy było zawirowanie między skryptami. Jednak czasem może to być także niezwykłe obciążenie serwerowych dysków, które nie ogarniają liczby przesyłanych stories – na przykład w przypadku masowych wydarzeń i przesyłania stories w jednym momencie przez miliony osób.

Nie można polubić postu innych użytkowników

Wiele osób zgłasza coraz częściej problem z polubieniem postów innych użytkowników. Dzieje się tak gdy polubimy już kilkanaście postów i chcemy polubić kolejne. Od 2018 na Instagramie weszły przeróżne algorytmy, które próbują ułatwić pracę administracji Instagrama.

W przypadku tego problemu, najczęściej chodzi o za szybkie rozdawanie polubień innym. Instagram coraz bardziej walczy z masowymi polubieniami oraz z tworzeniem sztucznych kont i tym zwiększania sobie polubieni. Rozwiązaniem jest tutaj chwila cierpliwości. Z doświadczenia po odczekaniu około 240 sekund już powinno być okej.

Aplikacja Instagrama niespodziewanie się wyłączyła

Problem niespodziewanie wyłączającej się aplikacji Instagram i nie tylko może być bardzo znajomy osobom z telefonem na Androidzie. Niestety ale wielu deweloperów ma problem z dobrą optymalizacją swoich aplikacji na telefonach z Androidem. Niespodziewane wyłączenie się Instagrama jest spowodowane tym, że deweloperzy Instagrama muszą dostosować go pod wiele wersji Androida oraz wiele urządzeń, które z nim współpracują.

Użytkownicy iOS raczej nie znają tego problemu bo w przypadku urządzeń Apple deweloperzy mają tak naprawdę za zadanie zoptymalizować swoje apki tylko pod kilka urządzań z jednym, dobrze działającym oprogramowaniem. Niestety ale nie ma za bardzo rozwiązania na wyłączanie się Instagrama na urządzeniach z Androidem. Prześmiewczo można powiedzieć, że rozwiązaniem jest kupno iPhona.

Nie można odświeżyć aktualnych postów na Instagramie

Odświeżanie aktualności to czynność, który każda osoba z Instagramem na swoim telefonie robi średnio kilka razy dziennie. Czasem mimo przeciągnięcia a aplikacji palca w dół na startowym ekranie nie jesteśmy w stanie ujrzeć nowych postów. Tak samo może być z nieładującymi się kolejnymi, nowymi InstaStories.

Zazwyczaj problem ten jest związany z naszym łączem internetowym lub korzystaniem z mocnego antywirusa. Nasze łącze internetowe powinno też być dość szybkie, tak więc przy korzystaniu z LTE w małych miejscowościach możemy mieć problem żeby odświeżyć aktualne posty na Instagramie. W przypadku korzystaniu z Antywirusa, warto wyłączyć go na chwilę ponieważ może on blokować treść na Instagramie.


Parner

Twój Instagram nie działa? Podziel się tym!

Jeśli Twój Instagram przestał działać lub zauważyłeś, że jedna z funkcji nie działa to koniecznie daj o tym znać. Dzielenie się informacjami o błędach i usterkach pozwoli innymi się uspokoić i przygotować na taką sytuację. Tworzymy wspierającą się społeczność Instagramową 🧡

942 komentarze

 1. Nie mogę odświeżyć aktualności na Instagramie zastanawiam się co jest przyczyną? Przyznam że przy oparciu działalności o Instagram jest to bardzo duże utrudnienie…

  Your comment is awaiting moderation.
 2. Witam mi ktoś zahakerowal konto na j stagramie zmienili mi mejla i hasło zglaszalam to ale nic nie robią z tym co ja .ige zrobić bo ktoś wysyła wiadomości i inne niestworzine rzeczy do ludzi wypisują bzdury o pieniądzach o matko już nie wiem co mam robić pomocy

  Your comment is awaiting moderation.
 3. Błąd przy próbie dodania zdjęcia produtu do sklepu. Od wczoraj bez zmian :(

  Your comment is awaiting moderation.
 4. Gdy chcę dodać nowy post na instagrama i mam już wybierać zdjęcia pojawia się komunikat ‘błąd podczas ładowania zdjęć’, gdy cudem uda mi się wybrać zdjęcia i klikam niebieską strzałkę, aby przejść dalej (dodać opis, lokalizację, oznaczyć znajomych) wyrzuca mi całą aplikację. Jak to naprawić? Odinstalowanie i zainstalowanie z powrotem nic nie daje, tak samo jak resetowanie telefonu.

  Your comment is awaiting moderation.
 5. Katarzyna Krzemień
  Katarzyna Krzemień

  Nie mogę odświeżyć strony głównej. Po wejściu na konto pokazuje się tylko zdjęcie profilowe a reszta to puste białe pole niezależnie w którą zakładkę wejdę. Nawet do centrum pomocy z poziomu konta nie moge wejść.

  Your comment is awaiting moderation.
 6. Od wczorajszego wieczora nie mogę zalogować się na instagram. Podczas logowania wyskakuje mi błąd odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie. Czy da się to naprawić?

  Your comment is awaiting moderation.
 7. Od wczorajszego wieczora nie mogę się zalogować na instagramie. Pisze mi że wystapil błąd odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie. Czy da się to naprawić?

  Your comment is awaiting moderation.
 8. Problem z zalogowaniem się, hasła potwierdzające nie przychodzą lub przychodzą z opóźnieniem.

  Your comment is awaiting moderation.
 9. U mnie od kilku dni ten sam problem. Odczekaj kilka minut i nic…

  Your comment is awaiting moderation.
 10. Nie moge obejrzeć relacji kręci się kółko i nie otwiera

  Your comment is awaiting moderation.
 11. Nie działa Instagram na przeglądarce Chrome

  Your comment is awaiting moderation.
 12. Mój Instagram nie działa

  Your comment is awaiting moderation.
 13. Nie można wejść

  Your comment is awaiting moderation.
 14. Nie działa dalej

  Your comment is awaiting moderation.
 15. Nie chce się aplikacja otworzyć

  Your comment is awaiting moderation.
 1. Nie mogę dodać filmu w relacji

  Your comment is awaiting moderation.
 2. Nie mogę odświeżyć strony.

 3. gdy wchodze na swoje konto nie mam totalnie nic i pisze ,,Nie można odświeżyć kanału”

 4. Nie mogę oświeżyć kanału

 5. Nie mogę odświeżyć strony w aplikacji mobilnej na Android

 6. Nie mogę odświeżyć kanału oraz nie mogę wyświetlać insta story innych użytkowników

 7. Nie moge odświeżyć kanału oraz wysłać wiadnomości

 8. Kanał nie działa nie można odświeżyć strony

 9. Nie można odświeżyć kanału.

 10. Nie mogę załadować strony jakby wszystko zniknęło oprócz mojego zdj profilowego

 11. Po wejściu na instagrama ciągle wyświetla mi się “nie można odświeżyć kanału”

 12. Nie mogę odświeżyć kanału głównego, żadnych postów nie mam i nie mam wiadomości ze znajomymi, proszę pomóżcie

 13. Nie mogę się zalogować

 14. Kochani,
  Na dole strony instagrama zniknął pasek którym mogłam przenosić się do wyszukiwań bądź na moja stronę. Co robić? Dziękuje, Sylwia

 15. Nie mogę sprawdzić kto obejrzał moją relacje na instagramie pokazuje mi że nikt jej nie obejrzał mimo że wcześniej się to nie zdarzało i sprawdzałem swoją relację z 3 innych telefonów i dalej pokazuje że nie została obejrzana mimo że została

 1. Nie pokazuje osób oglądających stories

 2. Nie mogę zobaczyć wyświetleń mojej relacji, widzę tylko statystyki

 3. Nie widzę, kto obejrzał moją relację. Pokazuje 0 widzów, co jest niemożliwe, ponieważ otrzymałam reakcje na relacje od kilku osób. To pierwsza taka usterka i pierwszy raz publikowałam równocześnie na facebooku.

 4. nie mogę się zalogować ani przez stronę facebooka ani założyć konta jak wchodzę na instagrama pojawia mi się jakiś błąd

 5. nie mogę wyszukać żadnej piosenki ani nic

 6. Co chwile do grona obserwowanych dochodzą nieznani mi ludzie z różnych stron świata pomimo tego, że status konta jest prywatny.

 7. Od wczoraj nie mogę zalogować się do Instagrama. Ciągle pojawia się spróbuj ponownie za kilka minut

 8. Problem z logowaniem

 9. Nie mogę zalogować się do instagrama. Wyskakuje błąd żeby spróbować za kilka minut.

 10. Brak możliwości zalogowania

 11. Od kilku godzin nie mogę się zalogować do instagram. Pokazuje mi się błąd. “Odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie”.
  Dzięki za odpowiedź.

 12. Nic się nie ładuje, wyświetla się komunikat że nie można odświeżyć strony

 13. Nie mogę zalogować się nic nie mogę w ogóle zrobić

 14. Nieoczekiwany błąd przy przeglądaniu postów które lubie.

 15. nie działa mi dodanie ankiety z paroma odpowiedziami

 1. Niektóre archiwalne relacje nie da się ponownie zobaczyć. Widać czarne zdjęcie. Po dodaniu do wyróżnionych relacji również ich nie widać.

 2. Nie można odświeżyć. Nie działa.

 3. Wyswietla mi sie wieksza liczba znajomych ktorzy ogladaja Status a ja widze tylko polowe

 4. Nie mogę się zalogować, pojawia się błąd

 5. Nie działa wyszukiwarka muzyki na instastories

 6. Nie mogę się zalogować od przedwczorajszego wieczora. Nie wiem co robić a za każdym razem pojawia się odczekaj kilka minut i spróbuj ponownie

 7. Nie mogę się zalogować. Wyskakuje błąd i każe mi odczekać kilka minut :(

 8. a mi zniknęła naklejka z udostępnianiem na story ( ten łancuszek ) był a teraz go nie ma
  👁👄👁 aktualizowałam ig ale nadal nic

 9. U mnie też tak jest błąd przy logowaniu
  I nie przychodzi mi kod weryfikacji w sms i przy próbie hasła też tak mam

 10. Ja do tej pory nie mogę zalogować się na instagram. Ciągle każe mi odczekać kilka minut i próbować ponownie. Jak u Was?

 11. Nie da się zalogować. Błąd spróbuj za kilka minut i tak od wczoraj. Konto zapasowe działa normalnie. Ma tak kto ?

 12. Nie mogę zalogować się do instagrama. Wpisuję hasło i pisze spróbuj zalogować się za kilka minut. Tak od wczorajszego wieczora. Pomimo kilku prób zmian hasła ciągle ten sam problem.
  Nie mogę zalogować się do instagrama. Wpisuję hasło i pisze spróbuj zalogować się za kilka minut. Tak od wczorajszego wieczora. Pomimo kilku prób zmian hasła ciągle ten sam problem.

  Nie mogę zalogować się do instagrama. Wpisuję hasło i pisze spróbuj zalogować się za kilka minut. Tak od wczorajszego wieczora. Pomimo kilku prób zmian hasła ciągle ten sam problem.

 13. Nie moge sie zalogowac, ani przez login ani numer telefonu ani Facebooka,generacja nowego hasla rowniez nic nie daje.

 14. Nie mogę zalogować się na swoje konto. Jak już po kilku ładnych próbach uda mi się zalogować to od razu mnie wyrzuca z informacją że nie można odświeżyć. Żenada

 15. Po zalogowaniu wyświetla się komunikat nie można odświeżyć kanału i nastąpiło wylogowaniu

 1. Brak możliwości zalogowania się do aplikacji Instagrama

 2. Instagram nie wyświetla części Instastories części moich obserwatorów – niektórzy wszystko widza – inni nie …

 3. Po zalogowaniu pojawia się komunikat nie można odświeżyć kanału po czym nastěpuje wylogowanie.

 4. Nie mogę zalogować się na konto. Zaloguje mnie i od razu wylogowuje

 5. Witam nie mogę się zalogować

 6. Nie można odświeżyć kanału i następuje automatyczne wylogowanie

 7. Nie mogę zalogować się na konto. Zaloguje mnie i od razu wylogowuje

 8. Nie mogę się zalogować, ciągle mnie wywala :/ wyświetla się komunikat „nastąpiło wylogowanie, zaloguj się ponownie”. Klikam zaloguj i dalej to samo. Co robić?

 9. Od rana wyskakuje błąd aplikacji, nie można można otworzyć.

 10. Dlaczego widzę u siebie w galerii tylko 12 ostatnio dodanych zdjęć (z 99!), a wcześniejszych nie? Z innych kont widać wszystkie zdjecia

 11. Nie wchodzi cały post, jedynie zdjęcia, bez opisu. Nie można skomentować, po edycji opis też nie jest możliwy to wrzucenia

 12. Włączam instagrama, po czym mnie z niego wyrzuca.

 13. Hej, ludzie, z białym tłem i błędem weryfikacji selfie. Jeśli tego nie robiliście – napiszcie maila na adres: [email protected]. Opisać dokładnie wszystko, dołączyć sporo screenów. Mnie dziś po 36 dniach udało się wejść na konto. Maila napisałam w sobotę. Może to całkowity przypadek, że akurat teraz mi się udało, ale warto spróbować.

 14. Instagram wogule się nie włącza

 15. Ja od miesiaca nie mam dostepu caly czas potwierdz dane a w aplikacji biale tlo

 1. Nie działa nic praktycznie

 2. Nie wyświetla się pełna galeria zdjęć, jest jedynie 12 zdjęć, reszta zniknęła..

 3. Podczas dodawania nowego produktu do SKLEPU i dołączaniu zdjęcia wyskakuje BŁĄD.

 4. Nie mozna odswiezy kanału

 5. Po raz kolejny w przeglądarce nie mogę się zalogować ponieważ wyskakuje mi komunikat żebym odczekała kilka minut zanim spróbuję ponownie.

 6. Nie da sie dodawać postów żeby oznaczyć ślep na onstagramie wyskakuje blad

 7. Dzień dobry, nie odświeżają mi się wiadomości z folderu Ogólne, wlasciwie to na ten moment jakby wcale nie działają, pokazują się w nim te same wiadomosci co w głównej skrzynce. Bardzo mi to utrudnia moją prace modelingową

 8. Hej! Mam pytanie do osób, które miały biały ekran, a kiedy pokazywał się filmik selfie nie można było go po zrobieniu wysłać, bo wyskakiwał za każdym razem błąd. Naprawiło Wam się to? Mam ten błąd weryfikacji selfie od 6 listopada. Nic nie pomogło- ani odinstalowanie na kilka dni, ani instalowanie starszej wersji aplikacji, ani założenie nowego konta. O dziesiątkach wysłanych zgłoszeń nawet nie wspomnę. Zastanawiam się, czy są jakiekolwiek szanse ,że oni to naprawią.

 9. Na drugim połączonym koncie mam “nie mozna odświeżyć kanału”, gdy na głównym jest wszystko w porządku ehh

 10. Od kilku dni nie wyświetlają się wiadomości podczas korzystania z aplikacji na telefon.
  Korzystając z komputera, wszystko działa..

 11. Nie wyświetlają mi się nowe wiadomości DM. Nawet aktualizacja i resetowanie ustawień nic nie dają. Próbowałam też wyłączyć i włączyć telefon, ale z zerowym skutkiem

 12. Po zalogowaniu nie widzę swojego profilu.i nic nie mogę zrobić.

 13. Nie widzę żadnych relacji nawet po odswiezeniu feeda

 14. Od kilku dni brak powiadomień o wiadomościach
  A dziś w ogóle się nie odświeżają ..

 1. Biala strona i szare logo .

 2. Strona się nie ładuje kilka zdjęć jedynie później nic ..nie przychodzą mi powiadomienia na temat serduszek czy komentarzy nic a nic poprostu

 3. Czemu nie działa instagram

 4. Strona się nie ładuje…

 5. Ludzie zamiast żalić się tutaj piszcie komentarze na oficjalnym profilu Instagrama w Google Play. Tam ktoś z tej firmy na pewno czyta, co ludzie piszą. Tutaj możecie napisać wypracowanie na temat swoich problemów z Instagramem, ale co Wam to da?

 6. Biała strona i szare logo, worek nerwów i stres taki pożytek z Instagram. Tak jest od tygodnia. Jak sporadycznie wskoczy to tylko na chwilę i znów echo.

 7. Już trzeci dzień nie mogę zalogować się na swoje konto na instagramie.Nic nie działa znajomi widzą moje konto a ja mam problem.Proszę o jakieś rady co zrobić bo prowadzę bloga kulinarnego i często korzystam z instgrama.

 8. Od kilku dni nie ładują mi się żadne zdjęcia ani relacje. Nie mogę nic obejrzeć.

 9. Nie odświeża mi się strona główna, i wszystkie inne zakładki. Mogę oglądax tylko zaległe insta story nie wiem o co chodzi na poprzednim koncie miałem taką samą sytuacje.

 10. Dziń dobry. Po zalogowaniu sie na konto w przegladarce pisze: Potwierdź swoje informacje w aplikacji
  Potwierdź swoje informacje przy użyciu aplikacji Instagram, aby podjąć próbę odzyskania dostępu do konta.

  Kiedy instaluje aplikacje w telefonie, niby jest zainstalowana lae wszystko jest na bialo i pisze tylko: “nie można odświeżyć kanału”.

  Co z tym zrobić?

 11. ograniczyłam czyjeś konto kilka miesięcy temu. I teraz jak chce usunąć to ograniczenie to wyskakuje mi „błąd”

 12. Na komputerze po wpisaniu adresu strony instagram.com wyświetla się tylko szara ikona. Na telefonie działa bez zarzutu.

 13. biała strona i szare logo – znowu

 14. Nie otwiera mi się strona w laptopie. Jest biały ekran.

 15. Mam bialy ekran i tylko swoje profilowe i wyskakuje komunikat ze nie mam internetu to juz 2 raz wczesniej przez kilka mies nie mialem ig

 1. Bialy ekran i szare logo
  Strona nie działa
  Warszawa Bielany i Ochota

 2. Nie działa nic nie działa

 3. Nie mam instagrama jakies 2 tygodnie

 4. Gdy przyjdzie mi powiadomienie z instagrama odrazu próbuje w niego kliknąć normalnie jak przedtem, lecz gdy teraz wchodzę pokazuje mi napis,,checkpoint_required co to oznacza czy moje konto zostało zablokowane?
  Czy da się go odblokować ? Niestety to trwa około 2 miesiące.

 5. Nie działa aplikacja od 3 dni. Odinstalowałam, zainstalowałam na nowo. Wylogowałam się i zalogowałam ponownie i wciąż nie działa. Komunikat nie można odświeżyć kanału.

 6. Posty nie chcą się odświeżyć – od ponad 10 h mam te same posty na tablicy, nie pojawiają się żadne nowości mimo, ze użytkownicy dodają zdjęcia, co sprawdziłam na ich profilach

 7. Witam
  2 tygodnie temu zniknęła większość moich postów starszych ,stało się to w momencie zmiany telefonu. Dodam że nic nie usuwałam z konta.co dziwne posty pojawiły się znów na chwilę, potem znów znikły I tak jest cały czas. Raz odpalam insta I bach! Są widoczne, potem zaraz znów znikają. Co ciekawe Gdy znikają te wcześniejsze to widocznych jest tylko 12 najnowszych i Gdy dodaję jakiś nowy to znika ten 13ty I znów jest tylko 12.Strasznie mnie to irytuje ,wydaje mi się że próbowałam już wsztsykiego I nic, problem ciągle jest. Nie pomogło ponowne zainstalowanie aplikacji, czy wylogowanie, czy ktoś miał podobnie? Pomóżcie!!

 8. Nic nie działa pisze spróbuj za kilka minut przez cały dzień już

 9. Jeśli nie działa wam instagram na kompie i wyświetla się białe okno ze znaczkiem to musicie wyczyścić ciasteczka. Po wyczyszczeniu u mnie ruszył normalnie i bez problemów. Powodzenia :)

 10. Mam zadanie rekrutacyjne na Instagramie, a od paru dni aplikacja www w ogóle się nie ładuje – widzę tylko białą stronę z logo. Czy ktoś z Was miał taki problem lub wie, jak szybko sobie z tym poradzić? Będę mega wdzięczna!

 11. Próbuje się zalogować do moich kont, lecz przy zatwierdzeniu danych wyskakuje błąd. Problemy z logowaniem

 12. Potwierdź swoje informacje w aplikacji
  Potwierdź swoje informacje przy użyciu aplikacji Instagram, aby podjąć próbę odzyskania dostępu do konta. A w aplikacji biały ekran i nie można wyświetlić kanału. I tak mam od 9 listopada. Czy to w końcu będzie naprawione???

 13. Problem z połączeniem z serwerem

 14. Witam mam problem , ciągle wyskakuje mi że nie można odświeżyć kanału, pomoże ktoś co można zrobić żeby działał Instagram?

 15. Pomocy!!!
  Korzystam z Creator Studio do wstawiania zdjec na Instagram.
  Od kilku dni zdjecie na moj profil wczytuje sie ale bez opisu.
  Zamiast opisu pojawiaja sie tylko to —

 1. Porada dla tych, którzy nie mogą się zalogować z powodu komunikatu o braku połączenia z internetem. Trzeba otworzyć okno incognito i po wejściu na Instagram zaakceptować ciasteczka. Wtedy można się zalogować. Ogólnie Instagram ma swoich użytkowników gdzieś, więc wszystkie portale uważające się za jego konkurencję (np. Minds) mają teraz czas na aktywne działanie. Lepszego momentu na odebranie części użytkowników Instagramowi chyba nie będzie.

 2. Ludzie! Porada Cześka działa!!!. Dzięki Czesiek! trzeba tylko szybko nagrać ten filmik selfie bo jak długo to trwa, to plik jest za duzy i nie przechodzi. Pojawia się bląd.
  Męczyłam się z tym długo, ale w końcu zadziałało. Od razu wszystko odblokowane i na kompie i na samsungu.

 3. Witam nie mam Instagrama już dwa tygodnie…kiedy go odzyskam?

 4. ~ Czesiek – to nie jest żadna uniwersalna metoda. U mnie po zainstalowaniu starszej wersji pojawiła się weryfikacja, a przy próbie wysłania filmiku selfie tradycyjnie pokazał się błąd. I nie tylko u mnie. U niektórych to działa, u innych nie… Zresztą u mnie nie działa nic. Za każdym razem jest błąd przy próbie wysłania tego dziadostwa.

 5. Uwaga, jest rozwiązanie problemu! Trzeba ściągnąć ze strony apk mirror aplikację Instagram w wersji 195. W ustawieniach aplikacji konieczne jest zezwolenie Instagramowi na dostęp do aparatu. Po zalogowaniu się pojawi się prośba o wysłanie selfi. Należy postąpić zgodnie z instrukcjami i już po chwili będziecie mieć ponowny dostęp do swojego konta. Przekażcie to info wszystkim znajomym, którzy mają podobny problem.

 6. …jak zwykle biały ekran .
  Zarówno telefon jak i komputer.
  Lipa

 7. ogólnie to mam problemy od rana, najpierw działały mi tylko relacje(stories), zdjęcia sie nie mogły załadować jakbym nie miał dostępu do internetu, a teraz nie ma nic, kompletnie. odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i dalej nic.

 8. gdy wstawiam pytania i potem na nie odpowiadam i gotowe wysylam na relacje to ekran sie zcina nawet po odinstalowaniu aplikacji

 9. Miało być “przetestujcie” poniżej. Jeszcze jedno- dodawajcie negatywne opinie z jedną gwiazdką na oficjalnym profilu Instagrama na Google Play. Ktoś z tej firmy na pewno to czyta. Już jest mnóstwo negatywnych recenzji ale widocznie dla pracowników Instagrama jeszcze za mało…

 10. Aktualnie Instagram ma duże problemy techniczne i sprawia wrażenie jakby miał swoich użytkowników gdzieś. Spróbuje przetestować konkurencję dla Instagrama, czyli portal Minds. Nawet wtedy, gdy wcale nie zamierzacie zostać tam na dłużej. Jeżeli Minds urośnie w szybkim czasie w wyniku migracji niezadowolonych użytkowników Instagrama, to może będzie to otrzeźwienie dla firmy. Jak widać jeśli Instagram nie ma żadnej motywacji do działania, to nic nie robi bo nie musi.

 11. Nie wyświetlają mi się story na kilku obserwowanych kontach. Ktoś może wiedzieć dlaczego?

 12. Brak możliwości otwierania story

 13. Nie mogę się zalogowac- wyskakuje błąd

 14. Podobno testują nowe ustawienia i stąd te blokady. Jednak to im nie wychodzi, bo nie można nagrać filmiku, a zamiast tego jest biale tło i nie można odświeżyć kanału. I nie wiadomo, jak długo to jeszcze potrwa.

 15. Prawie 3 tygodnie nie moge wejsc na konto pokazuje potwierdz dane a w aplikacji biale tlo i nie mozna odswiezyc zalozylam nowe konto najpierw blokada na tydzien za polubienia i obserwacje a teraz nie moge udostepnic nowych postow nie wiedziec czemu a nie wstawialam nic caly tydzien instagram schodzi na psy

 1. Już dwa tygodnie nie mogę wejść na swoje konto😂

 2. Instagram w przeglądarce mi nie działa i pokazuje się tylko białe tło

 3. Witam, dodaje relacje na 24h i nie wyświetla mi się ona w “archiwum relacji ” ktoś też ma taki problem?

 4. Nie mogę odświeżyć kanału. Jest bialy ekran, nic się nie dzieje. Odinstalowanie i zaisnatlowanie ponowne nic nie dało. Nadal instagram.mi nie działa

 5. Nie działa logowanie

 6. Mam biały ekran na laptopie – net z Netii,
  na komórce działa. Korzystam z przeglądarki Firefox.

 7. Muzyka na Instagramie. Wyświetla się 50 utworów których nawet nie znam, nie mogę wyszukać nic ,,popularnego,, dosłownie jest z 50 utworów i nie mogę znaleźć ani jednej piosenki którą znam ani jej wyszukać. To nie działa tylko na moim głównym koncie.

 8. Nie mogę odswierzyć kanału……pomocy

 9. Nie odświeża mi się liczba obserwacji

 10. Nie uruchamia się od 3 w nocy

 11. Mi nie działa od 2.11. Mam to samo co Wy i nie mogę założyć nowego konta, nie wiem co mogę jeszcze zrobić?

 12. Mi nie dziala juz od 2 tygodni potwierdz dane a aplikacja biale tlo

 13. Mi nie działa od 6.11. Mam to samo co Wy, założyłam nowe konto. Nie wiem czy kiedykolwiek to odblokuja

 14. Nie widzę swoich zdjęć na profilu,od wczoraj znikają

 15. dlaczego nie dziala instagram…..

Zostaw komentarz