Status Instagrama – Aktualne awarie i usterki

Aplikacja Instagram jak każda inna czasem miewa awarie. Warto sprawdzać Status Instagram aby być na bieżąco z aktualnymi awariami Instagrama. Użytkownicy Instagrama są już przyzwyczajeni, że co jakiś czas aplikacja nie działa w pełni poprawnie. Jest to sprawa ciągłego rozwoju oraz dostosowywania pod konkretne urządzenia. Instagram jest dostępny na iOS, Androida oraz jako strona, więc przy sprawdzaniu problemu zerknij na jego źródło.

04:0005:0006:0007:0008:0009:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00

Mapa zgłoszeń

Czasami problemy z Instagramem mogą występować tylko w określonych lokalizacjach. Warto sprawdzić dokładne położenie problemu, szczególnie przed ważnym wyjazdem do innego miasta. Sprawdź mapę problemów Instagrama

Najczęstsze usterki

Użytkownicy Instagram często informują o problemach na Instagramie w sieci. Bywa, że opisywany przez kilka osób problem z Instagramem jest powtarzalny co jakiś czas. Warto sprawdzić najczęstsze problemy z Instagramem poniżej.

Zgłoszenie usterki

Jeżeli natrafiłeś na usterkę serwisu Instagram to warto ją zgłosić. Podzielenie się usterką z innymi pozwoli przygotować się na taką sytuację i uniknąć paniki. Zaraz po opisaniu usterki poniżej warto zgłosić awarie do Instagrama.

Parner

Dlaczego Instagram nie działa?

Instagram od 2012 roku jest formalnie w rękach Facebooka. O wsparcie programistyczne więc nie trzeba się raczej martwić bo aplikacja jest cały czas rozbudowywana. Nieustannie ktoś czuwa nad działaniem Instagram ponieważ jest to kolejne miejsce z reklamami na których Facebook zarabia. Jednak nawet mimo chęci utrzymania 100% sprawności to czasem zdarzają się awarie, które ciężko przewidzieć. Instagram posiada własne centra hostingowe i sam odpowiada za swoją infrastrukturę. Powodem awarii może być błąd ludzki lub niewytrzymanie presji przez jeden z podzespołów serwerowych. Ale dlaczego Instagram nie działa właśnie mi?

Instagram ma zdecentralizowaną infrastrukturę serwerową. Oznacza to, że centra hostingowe są rozmieszczone na całym świecie i mają wydzielone strefy działania. Dlatego często może być, że komuś z Polski może coś nie działać na Instagramie a kogoś z innego kraju problem może nie dotyczyć.

Awaria Instagrama – co robić?

Awaria na Instagramie może być spowodowana wieloma czynnikami. Zazwyczaj do problemów dochodzi gdy wchodzi aktualizacja aplikacji i wtedy są dwie drogi do wystąpienia awarii. Może być tak, że nowa aktualizacja Instagrama jest trefna i posiada niewykryty przez zaplecze deweloperów błąd lub stara wersja aplikacji przestaje z jakiegoś powodu współpracować. W obu przypadkach powinniśmy odinstalować i zainstalować Instagrama ponownie. Zazwyczaj to pomaga większości użytkowników.

Jeśli awaria Instagrama jest bardziej złośliwa i niespodziewana to z pewnością dostaniemy o tym informacje. Instagram przy większych wpadkach technicznych dzieli się aktualnym postępem w naprawianiu błędów i informuje o następnych krokach na swoim twitterowym koncie. Sam twitter w Polsce nie jest zbyt popularny więc dla tych którzy nie wiedzą dlaczego instagram nie działa stworzyliśmy sekcje statusu Instagrama w Instabaza.


Najczęstsze problemy z Instagramem

Mimo wyspecjalizowanego zaplecza programistów w Instagramie oraz Facebooku często pojawiają się powtarzające się problemy. Co jakiś czas użytkownicy ponawiają swoje komentarze, narzekając na problemy, które już kiedyś ich dotknęły.

Poniżej zebraliśmy najczęstsze problemy z Instagramem jakie udało nam się napotkać oraz otrzymać w formie zapytań. Mamy nadzieje, że żaden z nich was nie dotknął. Jeśli jednak mieliście jakiś z poniższych problemów to poznacie sprawdzone rozwiązanie.

Zdjęcia na Instagramie się nie ładują

Jednym z najczęstszych problemów na Instagramie to nieładujące się zdjęcia. Tak jak wspominaliśmy Instagram ma zdecentralizowaną sieć serwerów a dodatkowo wyodrębnione serwery na zdjęcia i filmy oraz osobno, na pliki witryny i skrypty.

Takie rozwiązanie pozwala uniknąć awarii globalnej – czyli aplikacji i mediów. Sami przyznacie, że o wiele lepiej stracić na chwile dostęp do zdjęć aniżeli do całego Instagrama. W przypadku nieładowania się zdjęć warto też sprawdzić nasze łącze internetowe. Jeśli u nas wszystko gra to niestety musimy poczekać aż serwer instagrama zostanie postawiony na nogi.

Problem z dodaniem InstaStory

Wsród licznych i częstych aktualizacji Instagrama jakie ostatnimi czasy możemy obserwować zdarzają się takie, które oprócz wprowadzenia nowych funkcji psują też coś co działało świetnie. Tak bywało i z InstaStory. W przypadku wielu aktualizacji np. wprowadzających IG TV przestawało działać InstaStory.

Powodem awarii jak się później dowiadywaliśmy było zawirowanie między skryptami. Jednak czasem może to być także niezwykłe obciążenie serwerowych dysków, które nie ogarniają liczby przesyłanych stories – na przykład w przypadku masowych wydarzeń i przesyłania stories w jednym momencie przez miliony osób.

Nie można polubić postu innych użytkowników

Wiele osób zgłasza coraz częściej problem z polubieniem postów innych użytkowników. Dzieje się tak gdy polubimy już kilkanaście postów i chcemy polubić kolejne. Od 2018 na Instagramie weszły przeróżne algorytmy, które próbują ułatwić pracę administracji Instagrama.

W przypadku tego problemu, najczęściej chodzi o za szybkie rozdawanie polubień innym. Instagram coraz bardziej walczy z masowymi polubieniami oraz z tworzeniem sztucznych kont i tym zwiększania sobie polubieni. Rozwiązaniem jest tutaj chwila cierpliwości. Z doświadczenia po odczekaniu około 240 sekund już powinno być okej.

Aplikacja Instagrama niespodziewanie się wyłączyła

Problem niespodziewanie wyłączającej się aplikacji Instagram i nie tylko może być bardzo znajomy osobom z telefonem na Androidzie. Niestety ale wielu deweloperów ma problem z dobrą optymalizacją swoich aplikacji na telefonach z Androidem. Niespodziewane wyłączenie się Instagrama jest spowodowane tym, że deweloperzy Instagrama muszą dostosować go pod wiele wersji Androida oraz wiele urządzeń, które z nim współpracują.

Użytkownicy iOS raczej nie znają tego problemu bo w przypadku urządzeń Apple deweloperzy mają tak naprawdę za zadanie zoptymalizować swoje apki tylko pod kilka urządzań z jednym, dobrze działającym oprogramowaniem. Niestety ale nie ma za bardzo rozwiązania na wyłączanie się Instagrama na urządzeniach z Androidem. Prześmiewczo można powiedzieć, że rozwiązaniem jest kupno iPhona.

Nie można odświeżyć aktualnych postów na Instagramie

Odświeżanie aktualności to czynność, który każda osoba z Instagramem na swoim telefonie robi średnio kilka razy dziennie. Czasem mimo przeciągnięcia a aplikacji palca w dół na startowym ekranie nie jesteśmy w stanie ujrzeć nowych postów. Tak samo może być z nieładującymi się kolejnymi, nowymi InstaStories.

Zazwyczaj problem ten jest związany z naszym łączem internetowym lub korzystaniem z mocnego antywirusa. Nasze łącze internetowe powinno też być dość szybkie, tak więc przy korzystaniu z LTE w małych miejscowościach możemy mieć problem żeby odświeżyć aktualne posty na Instagramie. W przypadku korzystaniu z Antywirusa, warto wyłączyć go na chwilę ponieważ może on blokować treść na Instagramie.


Parner

Twój Instagram nie działa? Podziel się tym!

Jeśli Twój Instagram przestał działać lub zauważyłeś, że jedna z funkcji nie działa to koniecznie daj o tym znać. Dzielenie się informacjami o błędach i usterkach pozwoli innymi się uspokoić i przygotować na taką sytuację. Tworzymy wspierającą się społeczność Instagramową 🧡

1 461 komentarzy

 1. Wchodzę na Instagrama i mam białe tło od dwóch dni naprawie to

  Your comment is awaiting moderation.
 2. Problem z relacjami.
  Moje stories wyświetlają się obserwującym tylko po wejściu na mój profil, inaczej nikt ich nie widzi na głównej stronie.

  Your comment is awaiting moderation.
 3. Nie mogę się zalogować do konta na instagramie

  Your comment is awaiting moderation.
 4. witam, rano zauważyłem że po zrobieniu sesji obserwacji na 2 kontach, to w obu wyskoczyło mi powiadomienie żebym zmienił hasło bo prawdopodobnie konto używane jest do masowych obserwacji przez boty, czy zmieniły się limity, ja już od 2 tygodni robię te sesje I akurat dzisiaj wyskoczyło. Pozdrawiam serdecznie

  Your comment is awaiting moderation.
 5. Aplikacja nie działa tzn po włączeniu wyświetla się pusty ekran. Zero reakcji, android

  Your comment is awaiting moderation.
 6. Inni nie widzą mojej relacji na instagramie dla bliskich znajomych, chyba że wejdą w moje konto.

  Your comment is awaiting moderation.
 7. Ciągle wyrzuca. Nic nie można nawet zobaczyć.

  Your comment is awaiting moderation.
 8. Nie mogę wejść w aplikację. Pojawia się biały ekran i nic więcej. Pozostałe aplikacje działają bez zarzutu, mogę uruchomić Instagram przez przeglądarkę. Problem dotyczy tylko samej aplikacji. Próbowałam odinstalowywać, aktualizować… I nic.

  Your comment is awaiting moderation.
 9. Aplikacja pokazuje logo i się wyłącza. Błąd od 14:00 10.08.22.
  :((((

  Your comment is awaiting moderation.
 10. Aplikacja nie włącza się.

  Your comment is awaiting moderation.
 11. Wylogowałam się z aplikacji instagram aby przelogować się na inne konto . Po wylogowaniu jest ciągle czarny ekran. Wyłączyłam i włączyłam telefon. Odinstalowałam i zainstalowałam na nowo aplikację i ciągle jest ten sam problem. Po włączeniu aplikacji pojawia się logo, które zaraz znika i jest czarny ekran, na którym nic się nie znajduje. Proszę o szybką reakcję na zgłoszony problem.

  Your comment is awaiting moderation.
 12. gdy wchodze na Instagrama to nie chce mi sie wlaczyc i jest caly czarny ekran. usuniecie aplikacji nie dziala, wylaczenie telefonu. robilam juz duzo mozliwosci i dalej nic…

  Your comment is awaiting moderation.
 13. Nie działa aplikacja.

  Your comment is awaiting moderation.
 14. Nie mogę przesuwać aktualności albo wchodząc na aplikację jest czarna plama mogę obejrzeć story wysłać wiadomości wyszukiwać innych ale nie mogę oglądać strony głównej

  Your comment is awaiting moderation.
 15. Apka się nie uruchamia. Ciągle jest biały ekran.

  Your comment is awaiting moderation.
 1. Nie można zalogować się na Instagramam , pokazuję się cały czas czarny ekran

  Your comment is awaiting moderation.
 2. Nie działa nie działa i nie działa tak jest od paru dni że po jakimś czasie aplikacja przestaje działać naprawdę to zaczyna być śmieszne

 3. Nie działa mi już od tygodnia Instagram
  Nie działa mi już od tygodnia Instagram

  Od tygodnia nie działa mi Instagram, nie mogę go wogole włączyć ani na komórce ani na laptopie nie działa tak jak trzeba

  Your comment is awaiting moderation.
 4. Nie działa mi instagram ,cały czas pokazuje mi się biala strona ale wogole się nie wczytuje

  Your comment is awaiting moderation.
 5. Od dłuższego czasu nie mogłam zalogować się na drugi profil, postanowiłam odinstalować aplikację i teraz mam biały ekran i nic nie mogę zrobić.. nawet korzystać z mojego konta. Jak to naprawić albo kiedy będzie jakaś aktualizacja, która to naprawi?

  Your comment is awaiting moderation.
 6. Nie działa aplikacja, czarny ekran i nic więcej mimo ponownego zainstalowania….

  Your comment is awaiting moderation.
 7. Witam, od miesiąca nie działa mi instagram, po włączeniu aplikacji pojawia się po prostu białe tło, nic sie nie dzieje, aplikacja nie ładuje się nawet po kilkugodzinnym oczekiwaniu. Byka kilkukrotnie aktualizowana, odinstalowywana i instalowana na nowo,
  kilkukrotny reset telefonu, aktualizacja oprogramowania w telefonie 2 razy, nic nie pomaga.

  Your comment is awaiting moderation.
 8. Dzień dobry od kilku godzin nie mogę zalogować się na ig cały czas pisze błąd odczekaj kilka minut

  Your comment is awaiting moderation.
 9. Nie widzę wiadomości które dostaje.

  Your comment is awaiting moderation.
 10. Nie mogłam dodac kolejnego konta to postanowiłam odinstalowac i zainstalowac aplikacje i nie moge nic zrobic wyswietla mi sie jedynie biały ekran

  Your comment is awaiting moderation.
 11. Od dwóch dni mam tylko białe tło na Instagramie
  Telefon Samsung J5

  Your comment is awaiting moderation.
 12. Problem ze stories

 13. Nie otwierają mi się relacje, nie wyświetlają się n owe posty pokazują się posty z przed pracy dni

 14. Gdy wchodzę na ikonę instagram odrazu mnie wyrzuca, cały dzień próbuje nic nie pomaga. Aktualizuję, zatrzymuję, restartuje telefon, odinstalować nie mogę.

 15. Od dwóch tygodni nie działa aplikacja Instagram, jest tylko czarny ekran.

 1. Nie mogę się zalogować

 2. Witam.Od kilku dni nie mam dostępu do Instagrama . Wchodząc w aplikacje pojawia sie czarny ekran , nic więcej. Jak to naprawić???

 3. Od tygodnia nie działa mi w ogóle aplikacja instagrama, próbowałam odinstalować, czyścić pamięć, przyznawać uprawnienia, włączać tryb samolotowy, chyba wszystko co radzili w Internecie A w dalszym ciągu jedyne co mi się pokazuje to biały ekran…. Pilnie go potrzebuje ze względu na moją pracę i kontakt z klientami poprzez niego.

 4. Od 7 dni nie działała mi Instagram, po wejściu w aplikacje pokazuję się logo Instagrama a potem, czarny ekran .

 5. Nie działa mi Instagram. Od tygodnia wchodzę i pojawia się białe tło

 6. Od 1,5 tyg nie mogę wejść na aplikacje Instagram na telefonie, próbowałam uruchamiać urządzenie wielokrotnie, również wielokrotnie odinstalowywałam i zainstalowałam aplikacje, wyczyszczałam pamięć, ale nic nie działa, nadal gdy chce uruchomić aplikacje wyświetla się cały biały ekran.

 7. Od tygodnia nie działa aplikacja, mam czarny ekran. Pomimo prób odinstalowywania, instalowania, resetowania telefonu ciągle to samo.

 8. Dzień dobry, wczoraj (23.07.2022) chciałam się przelogwać na nowe konto na Instagramie, po wylogowaniu nic się nie da zrobić. Po odpaleniu aplikacji na telefonie pojawia się biały ekran i nic innego. Rozmawiałam z koleżanką jej siostrze zdążyła się podobna sytuacja. Reset telefonu, odinstalowanie i ponowne zainstalowanie nie pomaga.

 9. Od 2 tygodni nie działa mi instagram co mam robić

 10. instagram nie działa juz tydzień wyświetla się biały ekran

 11. Na tablecie nie działa mi Instagram. Nie mogę się zalogować.

 12. Nie można się zalogować.

 13. Około godziny 23:00 nie można się zalogować

 14. Nie da się weiśc do aplikacji jest cały czas białe tło

 15. Nie można po wylogowaniu otworzyć aplikacji dlaczego.

 1. Nie mogę otworzyć aplikacji na telefonie.

 2. Nie działa instagram

 3. Aplikacja się nie uruchamia

 4. Po włączeniu aplikacji Instagram jest czarny ekran, nic się nie pokazuje.

 5. Przelogowywalam się dzisiaj kilka razy z konta na konto i było wszystko dobrze aż do teraz, wyskakuje mi błąd przy logowaniu do każdego z kont prócz jednego… co jest grane?

 6. Błagam, nie działa mi aplikacja od ponad tygodnia. Pomóżcie

 7. Nie mogę się zalogować. Ekran przez chwilę przeskakuje pomiędzy różnymi oknami by na koniec ogłosić: ” Błąd odczekaj kilka minut zanim spróbujesz ponownie”. Dodam, że od czasu rejestracji ani razu nie udało mi się zalogować. Skutecznie to zniechęca z korzystania z tej aplikacji.

 8. Od kilku dni „tablica” instagrama jest czarna. Przechodząc do wiadomości czy swojego profilu interface już już normalnie biały

 9. jak wlaczam aplikacje to pokazuje sie logo a potem tylko czarny kolor

 10. Aplikacja nie działa, nie uruchamia się.

 11. Wchodząc w instagram mam białe tło

 12. Witam. Od kilku dni moj instagram nie działa, próbowałam odinstalować kilka razy i zainstalować na nowo, niestety bezskutecznie. Pokazuje sie biale tlo i na tym sie konczy.

 13. Nie można uruchomić

 14. gdy wchodze do aplikacji wyświetla sie tylko czarny ekran, mimo ze kiedyś działał normalnie.

 15. Od wczoraj Instagram mi nie działa wchodzę i się zamyka automatycznie i tak cały czas usuwać nie będę i zainstalować od nowa bo nie pamiętam hasła proszę o pomoc

 1. Witam, od wczoraj nie działa apka instagram, po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu to samo. Po aktualizacji również.
  Agnieszka Gawlas.

 2. Nie mogę otworzyć aplikacji Instagram po kliknięciu w ikonke otwiera się na sekundę po czym wyłącza. Mogę prosić o pomoc?!

 3. Aplikacja nie chce się włączyć, mimo aktualizacji nadal nie działa.

 4. Aplikacja nie otwiera się, nie ładuje, nie działa.
  Huawei p40lite

 5. Od wczorajszego wieczoru nie działa mi aplikacja, jest wciąż biały ekran i zero reakcji

 6. Nie można wejść do aplikacji, przez sekundę się ładuje i „wyrzuca”. Problem pojawił się wczoraj wieczorem.

 7. Nie można instagramu włączyć.. ciągle mnie wywala

 8. Nie mogę wejsc ww aplikacje. Po kliknięciu ikonki instagrama od razu wyrzuca

 9. Po wejściu do aplikacji odrazu aplikacja automatycznie znika, zamyka się

 10. Wyrzuca mnie przy logowaniu

 11. Nie mogę uruchomić aplikacji.

 12. Instagram nie chce sie włączyć

 13. Nie można otworzyć aplikacji

 14. Gdy włączę aplikacje instagram, otworzy się i szybko mnie wyrzuca. Proszę o pomoc.

 15. Nie można 9dpaluc aplikacji, wrzuca po 2 sec

 1. Od razu wyrzuca z aplikacji ! Nie działa nic.

 2. Wyrzuca mnie z aplikacji

 3. Wyrzuca mnie z Instagrama, wejdę normalnie w stronę główną i od razu wyrzuca…

 4. Nie działa aplikacja instagram

 5. Po zalogowaniu się, automatycznie mnie wyrzuca z Instagrama. Pierwszy raz mi się to zdarzyło. Musiałam odinstalować i zainstalować jeszcze raz. Boje się zalogować ponownie.

 6. Strona glowna instagrama nie działa, czy to przyczyny techniczne ?

 7. Nie można otworzyć aplikacji wyrzuca mnie,ale tylko na jednym telefonie na innych działa?

 8. Wywala mi Instagrama

 9. Aplikacja Instagrama nie działa pokazuję się biały ekran

 10. Nie można otworzyć aplikacji Instagram

 11. Nie działa wyrzuca z aplikacji

 12. Po sekundzie się crashuje z informacją o bledzie

 13. Przy włączaniu apki pojawia się błąd i się wyłącza

 14. Nie można otworzyć aplikacji.

 15. Wywala mnie z aplikacji

 1. Nie można wejść w IG. Wyrzuca.

 2. Kiedy włączam instagrama on po chwili sam się wyłącza, gdy wchodzę w wiadomość nie wyłącza się, kiedy chcę z niej wyjść wtedy go wywala, chcę wejść przez ikonkę od razu wywala, odinstalowywałem go, usuwałem dane podręczne i ogólne, nic to nie pomogło, nie ma aktualizacji ig ani systemu, nie wiem co mam robić, pomóżcie.

 3. Nie można włączyć aplikacji

 4. Jak włanczam Instagram,zaraz sie wylancza

 5. Co wchodzę to wywala i tak w kółko

 6. Gdy klikam odrszu mnie wywala

 7. Nie działa mi Instagram

 8. Wywala z aplikacji po jednej sekundzie

 9. Nie mogę otworzyć aplikacji, działało przez jakiś czas a teraz od 5 minut wywala od razu. Mojej siostrze tak samo.

 10. Nieda rady wejść na instagrama bo przestał działać

 11. Od dłuższego czasu mój instagram nie otwiera się. Na początku myślałam że to problem z małym zasięgiem internetu, ale teraz mam rewelacyjny i badał jest to samo. Wyłączałam i włączałam telefon.

 12. Nie mogę otworzyć aplikacji .

 13. Problem z logowaniem, klikając w ikonkę zamyka się aplikacja automatycznie.

 14. Wyrzuca mnie z Instagrama. Nie mogę otworzyć aplikacji

 15. Apka się wyłącza po 1 sekundzie

 1. Wywala mnie z aplikacji.

 2. Aplikacja automatycznie się wyłącza

 3. apka wyłącza się zaraz po włączeniu. za każdym razem. można wysłać wiadomość, ale nie za się nic obejrzeć czy wrzucić na stories

 4. Instagram nie otwiera się

 5. Nie zdąży się załadować aplikacja, a już mnie z niej wyrzuca.

 6. Po 5 sek wyłącza się

 7. Czat grupowy który prowadzimy od 5 lat umarł nikt nic nie może wysłać.

 8. Aplikacja nie działa jest cały czas czarny ekran . I wyloguwywuje mnie

 9. od wczoraj mam problem z Instagramem, mianowicie jak wchodzę w ikonę IG, to nic nie chce się załadować…

 10. Nie mogę wejść w aplikację ciągle widzę czarny ekran

 11. Dzień dobry. Na swoich profilach IG nie widzę nic prócz zdjęcia profilowego i komunikat „nie mozna odświeżyć kanału” . Internet działa poprawnie, inne aplikacje również. Odinstalowanie i zainstalowanie IG również nie pomogło.

  Pozdrawiam,
  Dominik

 12. Już kilka godzin nie działa mi Instagram , proszę o pomoc

 13. Nie dochodzą wiadomości

 14. Białe tlo po zalogowaniu

 15. Rolki wyświetlają się bez muzyki. Na podglądzie gra, ikonka muzyki jest, dodaje do insta i jest cisza. Wyłączałam telefon, odinstalowałam, czyściłam pamięć pod, mamaktualizacje. Z głosem w telefonie też ok, bo stare rolki są bez zarzutu. Co można jeszcze zrobić?

 1. Mogę liczyć na pomoc? Rolki wyświetlają się bez muzyki. Na podglądzie gra, ikonka muzyki jest, dodaje do insta i jest cisza. Wyłączałam telefon, odinstalowałam, czyściłam pamięć pod, mam
  aktualizacje. Z głosem w telefonie też ok, bo stare rolki są bez zarzutu

 2. Aplikacja Instagrama nie reaguje, przestała działać

 3. Nic mi nie działa. Wyświetla się tylko czarny ekran

 4. Nie mogę odtworzyć niczego na czym są filmiki – stories, reels i postów z filmami.
  Poza tym odczytane posty wyświetlają mi się na górze głównej strony, a niektóre relacje muszę oglądać ponownie od początku.

 5. Dlaczego nie mogę się zalogować na instagrama ? Już od kilku dni to trwa .

 6. Brak mozliwości zmiany hasła, stare hasło nie jest przyjmowane, nie można zmienic hasła za pomocą fb

 7. Po wylogowaniu gdy chciałam ponownie się zalogować po włączeniu instagrama pokazuje się biały ekran i nie można nic zrobić
  Próbowała instalować ponownie ale w dalszym ciągu jest to samo

 8. Problem z dodaniem relacji na stories

 9. Rolki lądują się bez muzyki, choć jest ikonka piosenki, na podglądzie ja słychać ale na Instagramie jest cisza

 10. Podczas uruchamiania aplikacji pojawia się czarny ekran. Nic nie mogę zrobić:(

 11. Nie ładuje się instagram nie wyświetla postów to samo dzieje się z aplikacja .

 12. Nie ładuje się instagram nie wyświetla postów to samo dzieje się z aplikacja

 13. Od 4 dni aplikacja w ogóle mi nie działa. Na dwóch telefonach nie mogę się zalogować. Odpalam, pokazuje się logo aplikacji i ekran gaśnie.

 14. Nie ładują mi się relacje i posty na jednym koncie a na drugim wszystko działa normalnie

 15. Od 2 dni nie mogę dodać żadnej rolki. Wyświetla się komunikat ”chronimy dane … „

 1. Od wczoraj nie mogę się zalogować do mojego konta. Nie przychodzą mi też SMS na dwuskładnikowe logowanie. Ciągle pisze błąd.

 2. Odinstalowałam i zainstalowałam instagrama, a teraz już 3 dzień nie mogę w niego wejść, wyświetla mi się tylko czarne tło

 3. Wiadomości nie przychodzą ani nie wychodzą z aplikacji Instagram

 4. Niechcący wylogowałam się z instagrama, po włączeniu aplikacji nic kompletnie się nie pojawią. Biala karta . Co może być przyczyną.

 5. Nie wyświetlają się w pasku aktualne relacje znajomych

 6. Brak możliwości wysyłania wiadomości

 7. nie działają mi wiadomości

 8. Awaria z przesyłaniem wiadomości

 9. Nie pokazuje najnowszych relacji. Trzeba wejść w konto i dopiero się pokazują.

 10. Zniksja całe ilości konwersacji i zdjęcia, mimo iż ich nie skasowalam

 11. Problem z wysyłaniem wiadomości odpowiadaniem na relacje wcale wiadomości nie przychodzą

 12. Nie działają mi wiadomości. Nie przychodzą od innych ani ja nie mogę wysyłać. Czy jak problem zostanie naprawiony dostanę wiadomości które zostały do mnie wysłane podczas awarii? I kiedy zostanie awaria usunięta?

 13. DM nie działa

 14. Od wczoraj znikały mi wiadomości…jak odinstalowałam IG i na nowo zainstalowałam to teraz wchodząc pojawia sie pusty biały ekran..

 15. Naprawcze to!

Zostaw komentarz