Status Instagrama – Aktualne awarie i usterki

Aplikacja Instagram jak każda inna czasem miewa awarie. Warto sprawdzać Status Instagram aby być na bieżąco z aktualnymi awariami Instagrama. Użytkownicy Instagrama są już przyzwyczajeni, że co jakiś czas aplikacja nie działa w pełni poprawnie. Jest to sprawa ciągłego rozwoju oraz dostosowywania pod konkretne urządzenia. Instagram jest dostępny na iOS, Androida oraz jako strona, więc przy sprawdzaniu problemu zerknij na jego źródło.

15:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:0000:0001:0002:0003:0004:0005:00

Mapa zgłoszeń

Czasami problemy z Instagramem mogą występować tylko w określonych lokalizacjach. Warto sprawdzić dokładne położenie problemu, szczególnie przed ważnym wyjazdem do innego miasta. Sprawdź mapę problemów Instagrama

Najczęstsze usterki

Użytkownicy Instagram często informują o problemach na Instagramie w sieci. Bywa, że opisywany przez kilka osób problem z Instagramem jest powtarzalny co jakiś czas. Warto sprawdzić najczęstsze problemy z Instagramem poniżej.

Zgłoszenie usterki

Jeżeli natrafiłeś na usterkę serwisu Instagram to warto ją zgłosić. Podzielenie się usterką z innymi pozwoli przygotować się na taką sytuację i uniknąć paniki. Zaraz po opisaniu usterki poniżej warto zgłosić awarie do Instagrama.

Parner

Dlaczego Instagram nie działa?

Instagram od 2012 roku jest formalnie w rękach Facebooka. O wsparcie programistyczne więc nie trzeba się raczej martwić bo aplikacja jest cały czas rozbudowywana. Nieustannie ktoś czuwa nad działaniem Instagram ponieważ jest to kolejne miejsce z reklamami na których Facebook zarabia. Jednak nawet mimo chęci utrzymania 100% sprawności to czasem zdarzają się awarie, które ciężko przewidzieć. Instagram posiada własne centra hostingowe i sam odpowiada za swoją infrastrukturę. Powodem awarii może być błąd ludzki lub niewytrzymanie presji przez jeden z podzespołów serwerowych. Ale dlaczego Instagram nie działa właśnie mi?

Instagram ma zdecentralizowaną infrastrukturę serwerową. Oznacza to, że centra hostingowe są rozmieszczone na całym świecie i mają wydzielone strefy działania. Dlatego często może być, że komuś z Polski może coś nie działać na Instagramie a kogoś z innego kraju problem może nie dotyczyć.

Awaria Instagrama – co robić?

Awaria na Instagramie może być spowodowana wieloma czynnikami. Zazwyczaj do problemów dochodzi gdy wchodzi aktualizacja aplikacji i wtedy są dwie drogi do wystąpienia awarii. Może być tak, że nowa aktualizacja Instagrama jest trefna i posiada niewykryty przez zaplecze deweloperów błąd lub stara wersja aplikacji przestaje z jakiegoś powodu współpracować. W obu przypadkach powinniśmy odinstalować i zainstalować Instagrama ponownie. Zazwyczaj to pomaga większości użytkowników.

Jeśli awaria Instagrama jest bardziej złośliwa i niespodziewana to z pewnością dostaniemy o tym informacje. Instagram przy większych wpadkach technicznych dzieli się aktualnym postępem w naprawianiu błędów i informuje o następnych krokach na swoim twitterowym koncie. Sam twitter w Polsce nie jest zbyt popularny więc dla tych którzy nie wiedzą dlaczego instagram nie działa stworzyliśmy sekcje statusu Instagrama w Instabaza.


Najczęstsze problemy z Instagramem

Mimo wyspecjalizowanego zaplecza programistów w Instagramie oraz Facebooku często pojawiają się powtarzające się problemy. Co jakiś czas użytkownicy ponawiają swoje komentarze, narzekając na problemy, które już kiedyś ich dotknęły.

Poniżej zebraliśmy najczęstsze problemy z Instagramem jakie udało nam się napotkać oraz otrzymać w formie zapytań. Mamy nadzieje, że żaden z nich was nie dotknął. Jeśli jednak mieliście jakiś z poniższych problemów to poznacie sprawdzone rozwiązanie.

Zdjęcia na Instagramie się nie ładują

Jednym z najczęstszych problemów na Instagramie to nieładujące się zdjęcia. Tak jak wspominaliśmy Instagram ma zdecentralizowaną sieć serwerów a dodatkowo wyodrębnione serwery na zdjęcia i filmy oraz osobno, na pliki witryny i skrypty.

Takie rozwiązanie pozwala uniknąć awarii globalnej – czyli aplikacji i mediów. Sami przyznacie, że o wiele lepiej stracić na chwile dostęp do zdjęć aniżeli do całego Instagrama. W przypadku nieładowania się zdjęć warto też sprawdzić nasze łącze internetowe. Jeśli u nas wszystko gra to niestety musimy poczekać aż serwer instagrama zostanie postawiony na nogi.

Problem z dodaniem InstaStory

Wsród licznych i częstych aktualizacji Instagrama jakie ostatnimi czasy możemy obserwować zdarzają się takie, które oprócz wprowadzenia nowych funkcji psują też coś co działało świetnie. Tak bywało i z InstaStory. W przypadku wielu aktualizacji np. wprowadzających IG TV przestawało działać InstaStory.

Powodem awarii jak się później dowiadywaliśmy było zawirowanie między skryptami. Jednak czasem może to być także niezwykłe obciążenie serwerowych dysków, które nie ogarniają liczby przesyłanych stories – na przykład w przypadku masowych wydarzeń i przesyłania stories w jednym momencie przez miliony osób.

Nie można polubić postu innych użytkowników

Wiele osób zgłasza coraz częściej problem z polubieniem postów innych użytkowników. Dzieje się tak gdy polubimy już kilkanaście postów i chcemy polubić kolejne. Od 2018 na Instagramie weszły przeróżne algorytmy, które próbują ułatwić pracę administracji Instagrama.

W przypadku tego problemu, najczęściej chodzi o za szybkie rozdawanie polubień innym. Instagram coraz bardziej walczy z masowymi polubieniami oraz z tworzeniem sztucznych kont i tym zwiększania sobie polubieni. Rozwiązaniem jest tutaj chwila cierpliwości. Z doświadczenia po odczekaniu około 240 sekund już powinno być okej.

Aplikacja Instagrama niespodziewanie się wyłączyła

Problem niespodziewanie wyłączającej się aplikacji Instagram i nie tylko może być bardzo znajomy osobom z telefonem na Androidzie. Niestety ale wielu deweloperów ma problem z dobrą optymalizacją swoich aplikacji na telefonach z Androidem. Niespodziewane wyłączenie się Instagrama jest spowodowane tym, że deweloperzy Instagrama muszą dostosować go pod wiele wersji Androida oraz wiele urządzeń, które z nim współpracują.

Użytkownicy iOS raczej nie znają tego problemu bo w przypadku urządzeń Apple deweloperzy mają tak naprawdę za zadanie zoptymalizować swoje apki tylko pod kilka urządzań z jednym, dobrze działającym oprogramowaniem. Niestety ale nie ma za bardzo rozwiązania na wyłączanie się Instagrama na urządzeniach z Androidem. Prześmiewczo można powiedzieć, że rozwiązaniem jest kupno iPhona.

Nie można odświeżyć aktualnych postów na Instagramie

Odświeżanie aktualności to czynność, który każda osoba z Instagramem na swoim telefonie robi średnio kilka razy dziennie. Czasem mimo przeciągnięcia a aplikacji palca w dół na startowym ekranie nie jesteśmy w stanie ujrzeć nowych postów. Tak samo może być z nieładującymi się kolejnymi, nowymi InstaStories.

Zazwyczaj problem ten jest związany z naszym łączem internetowym lub korzystaniem z mocnego antywirusa. Nasze łącze internetowe powinno też być dość szybkie, tak więc przy korzystaniu z LTE w małych miejscowościach możemy mieć problem żeby odświeżyć aktualne posty na Instagramie. W przypadku korzystaniu z Antywirusa, warto wyłączyć go na chwilę ponieważ może on blokować treść na Instagramie.


Parner

Twój Instagram nie działa? Podziel się tym!

Jeśli Twój Instagram przestał działać lub zauważyłeś, że jedna z funkcji nie działa to koniecznie daj o tym znać. Dzielenie się informacjami o błędach i usterkach pozwoli innymi się uspokoić i przygotować na taką sytuację. Tworzymy wspierającą się społeczność Instagramową 🧡

876 komentarzy

 1. Hej! Mam pytanie do osób, które miały biały ekran, a kiedy pokazywał się filmik selfie nie można było go po zrobieniu wysłać, bo wyskakiwał za każdym razem błąd. Naprawiło Wam się to? Mam ten błąd weryfikacji selfie od 6 listopada. Nic nie pomogło- ani odinstalowanie na kilka dni, ani instalowanie starszej wersji aplikacji, ani założenie nowego konta. O dziesiątkach wysłanych zgłoszeń nawet nie wspomnę. Zastanawiam się, czy są jakiekolwiek szanse ,że oni to naprawią.

 2. Na drugim połączonym koncie mam “nie mozna odświeżyć kanału”, gdy na głównym jest wszystko w porządku ehh

 3. Od kilku dni nie wyświetlają się wiadomości podczas korzystania z aplikacji na telefon.
  Korzystając z komputera, wszystko działa..

 4. Nie wyświetlają mi się nowe wiadomości DM. Nawet aktualizacja i resetowanie ustawień nic nie dają. Próbowałam też wyłączyć i włączyć telefon, ale z zerowym skutkiem

 5. Po zalogowaniu nie widzę swojego profilu.i nic nie mogę zrobić.

 6. Nie widzę żadnych relacji nawet po odswiezeniu feeda

 7. Od kilku dni brak powiadomień o wiadomościach
  A dziś w ogóle się nie odświeżają ..

 8. Biala strona i szare logo .

 9. Strona się nie ładuje kilka zdjęć jedynie później nic ..nie przychodzą mi powiadomienia na temat serduszek czy komentarzy nic a nic poprostu

 10. Czemu nie działa instagram

 11. Strona się nie ładuje…

 12. Ludzie zamiast żalić się tutaj piszcie komentarze na oficjalnym profilu Instagrama w Google Play. Tam ktoś z tej firmy na pewno czyta, co ludzie piszą. Tutaj możecie napisać wypracowanie na temat swoich problemów z Instagramem, ale co Wam to da?

 13. Biała strona i szare logo, worek nerwów i stres taki pożytek z Instagram. Tak jest od tygodnia. Jak sporadycznie wskoczy to tylko na chwilę i znów echo.

 14. Już trzeci dzień nie mogę zalogować się na swoje konto na instagramie.Nic nie działa znajomi widzą moje konto a ja mam problem.Proszę o jakieś rady co zrobić bo prowadzę bloga kulinarnego i często korzystam z instgrama.

 1. Od kilku dni nie ładują mi się żadne zdjęcia ani relacje. Nie mogę nic obejrzeć.

 2. Nie odświeża mi się strona główna, i wszystkie inne zakładki. Mogę oglądax tylko zaległe insta story nie wiem o co chodzi na poprzednim koncie miałem taką samą sytuacje.

 3. Dziń dobry. Po zalogowaniu sie na konto w przegladarce pisze: Potwierdź swoje informacje w aplikacji
  Potwierdź swoje informacje przy użyciu aplikacji Instagram, aby podjąć próbę odzyskania dostępu do konta.

  Kiedy instaluje aplikacje w telefonie, niby jest zainstalowana lae wszystko jest na bialo i pisze tylko: “nie można odświeżyć kanału”.

  Co z tym zrobić?

 4. ograniczyłam czyjeś konto kilka miesięcy temu. I teraz jak chce usunąć to ograniczenie to wyskakuje mi „błąd”

 5. Na komputerze po wpisaniu adresu strony instagram.com wyświetla się tylko szara ikona. Na telefonie działa bez zarzutu.

 6. biała strona i szare logo – znowu

 7. Nie otwiera mi się strona w laptopie. Jest biały ekran.

 8. Mam bialy ekran i tylko swoje profilowe i wyskakuje komunikat ze nie mam internetu to juz 2 raz wczesniej przez kilka mies nie mialem ig

 9. Bialy ekran i szare logo
  Strona nie działa
  Warszawa Bielany i Ochota

 10. Nie działa nic nie działa

 11. Nie mam instagrama jakies 2 tygodnie

 12. Gdy przyjdzie mi powiadomienie z instagrama odrazu próbuje w niego kliknąć normalnie jak przedtem, lecz gdy teraz wchodzę pokazuje mi napis,,checkpoint_required co to oznacza czy moje konto zostało zablokowane?
  Czy da się go odblokować ? Niestety to trwa około 2 miesiące.

 13. Nie działa aplikacja od 3 dni. Odinstalowałam, zainstalowałam na nowo. Wylogowałam się i zalogowałam ponownie i wciąż nie działa. Komunikat nie można odświeżyć kanału.

 14. Posty nie chcą się odświeżyć – od ponad 10 h mam te same posty na tablicy, nie pojawiają się żadne nowości mimo, ze użytkownicy dodają zdjęcia, co sprawdziłam na ich profilach

 15. Witam
  2 tygodnie temu zniknęła większość moich postów starszych ,stało się to w momencie zmiany telefonu. Dodam że nic nie usuwałam z konta.co dziwne posty pojawiły się znów na chwilę, potem znów znikły I tak jest cały czas. Raz odpalam insta I bach! Są widoczne, potem zaraz znów znikają. Co ciekawe Gdy znikają te wcześniejsze to widocznych jest tylko 12 najnowszych i Gdy dodaję jakiś nowy to znika ten 13ty I znów jest tylko 12.Strasznie mnie to irytuje ,wydaje mi się że próbowałam już wsztsykiego I nic, problem ciągle jest. Nie pomogło ponowne zainstalowanie aplikacji, czy wylogowanie, czy ktoś miał podobnie? Pomóżcie!!

 1. Nic nie działa pisze spróbuj za kilka minut przez cały dzień już

 2. Jeśli nie działa wam instagram na kompie i wyświetla się białe okno ze znaczkiem to musicie wyczyścić ciasteczka. Po wyczyszczeniu u mnie ruszył normalnie i bez problemów. Powodzenia :)

 3. Mam zadanie rekrutacyjne na Instagramie, a od paru dni aplikacja www w ogóle się nie ładuje – widzę tylko białą stronę z logo. Czy ktoś z Was miał taki problem lub wie, jak szybko sobie z tym poradzić? Będę mega wdzięczna!

 4. Próbuje się zalogować do moich kont, lecz przy zatwierdzeniu danych wyskakuje błąd. Problemy z logowaniem

 5. Potwierdź swoje informacje w aplikacji
  Potwierdź swoje informacje przy użyciu aplikacji Instagram, aby podjąć próbę odzyskania dostępu do konta. A w aplikacji biały ekran i nie można wyświetlić kanału. I tak mam od 9 listopada. Czy to w końcu będzie naprawione???

 6. Problem z połączeniem z serwerem

 7. Witam mam problem , ciągle wyskakuje mi że nie można odświeżyć kanału, pomoże ktoś co można zrobić żeby działał Instagram?

 8. Pomocy!!!
  Korzystam z Creator Studio do wstawiania zdjec na Instagram.
  Od kilku dni zdjecie na moj profil wczytuje sie ale bez opisu.
  Zamiast opisu pojawiaja sie tylko to —

 9. Porada dla tych, którzy nie mogą się zalogować z powodu komunikatu o braku połączenia z internetem. Trzeba otworzyć okno incognito i po wejściu na Instagram zaakceptować ciasteczka. Wtedy można się zalogować. Ogólnie Instagram ma swoich użytkowników gdzieś, więc wszystkie portale uważające się za jego konkurencję (np. Minds) mają teraz czas na aktywne działanie. Lepszego momentu na odebranie części użytkowników Instagramowi chyba nie będzie.

 10. Ludzie! Porada Cześka działa!!!. Dzięki Czesiek! trzeba tylko szybko nagrać ten filmik selfie bo jak długo to trwa, to plik jest za duzy i nie przechodzi. Pojawia się bląd.
  Męczyłam się z tym długo, ale w końcu zadziałało. Od razu wszystko odblokowane i na kompie i na samsungu.

 11. Witam nie mam Instagrama już dwa tygodnie…kiedy go odzyskam?

 12. ~ Czesiek – to nie jest żadna uniwersalna metoda. U mnie po zainstalowaniu starszej wersji pojawiła się weryfikacja, a przy próbie wysłania filmiku selfie tradycyjnie pokazał się błąd. I nie tylko u mnie. U niektórych to działa, u innych nie… Zresztą u mnie nie działa nic. Za każdym razem jest błąd przy próbie wysłania tego dziadostwa.

 13. Uwaga, jest rozwiązanie problemu! Trzeba ściągnąć ze strony apk mirror aplikację Instagram w wersji 195. W ustawieniach aplikacji konieczne jest zezwolenie Instagramowi na dostęp do aparatu. Po zalogowaniu się pojawi się prośba o wysłanie selfi. Należy postąpić zgodnie z instrukcjami i już po chwili będziecie mieć ponowny dostęp do swojego konta. Przekażcie to info wszystkim znajomym, którzy mają podobny problem.

 14. …jak zwykle biały ekran .
  Zarówno telefon jak i komputer.
  Lipa

 15. ogólnie to mam problemy od rana, najpierw działały mi tylko relacje(stories), zdjęcia sie nie mogły załadować jakbym nie miał dostępu do internetu, a teraz nie ma nic, kompletnie. odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i dalej nic.

 1. gdy wstawiam pytania i potem na nie odpowiadam i gotowe wysylam na relacje to ekran sie zcina nawet po odinstalowaniu aplikacji

 2. Miało być “przetestujcie” poniżej. Jeszcze jedno- dodawajcie negatywne opinie z jedną gwiazdką na oficjalnym profilu Instagrama na Google Play. Ktoś z tej firmy na pewno to czyta. Już jest mnóstwo negatywnych recenzji ale widocznie dla pracowników Instagrama jeszcze za mało…

 3. Aktualnie Instagram ma duże problemy techniczne i sprawia wrażenie jakby miał swoich użytkowników gdzieś. Spróbuje przetestować konkurencję dla Instagrama, czyli portal Minds. Nawet wtedy, gdy wcale nie zamierzacie zostać tam na dłużej. Jeżeli Minds urośnie w szybkim czasie w wyniku migracji niezadowolonych użytkowników Instagrama, to może będzie to otrzeźwienie dla firmy. Jak widać jeśli Instagram nie ma żadnej motywacji do działania, to nic nie robi bo nie musi.

 4. Nie wyświetlają mi się story na kilku obserwowanych kontach. Ktoś może wiedzieć dlaczego?

 5. Brak możliwości otwierania story

 6. Nie mogę się zalogowac- wyskakuje błąd

 7. Podobno testują nowe ustawienia i stąd te blokady. Jednak to im nie wychodzi, bo nie można nagrać filmiku, a zamiast tego jest biale tło i nie można odświeżyć kanału. I nie wiadomo, jak długo to jeszcze potrwa.

 8. Prawie 3 tygodnie nie moge wejsc na konto pokazuje potwierdz dane a w aplikacji biale tlo i nie mozna odswiezyc zalozylam nowe konto najpierw blokada na tydzien za polubienia i obserwacje a teraz nie moge udostepnic nowych postow nie wiedziec czemu a nie wstawialam nic caly tydzien instagram schodzi na psy

 9. Już dwa tygodnie nie mogę wejść na swoje konto😂

 10. Instagram w przeglądarce mi nie działa i pokazuje się tylko białe tło

 11. Witam, dodaje relacje na 24h i nie wyświetla mi się ona w “archiwum relacji ” ktoś też ma taki problem?

 12. Nie mogę odświeżyć kanału. Jest bialy ekran, nic się nie dzieje. Odinstalowanie i zaisnatlowanie ponowne nic nie dało. Nadal instagram.mi nie działa

 13. Nie działa logowanie

 14. Mam biały ekran na laptopie – net z Netii,
  na komórce działa. Korzystam z przeglądarki Firefox.

 15. Muzyka na Instagramie. Wyświetla się 50 utworów których nawet nie znam, nie mogę wyszukać nic ,,popularnego,, dosłownie jest z 50 utworów i nie mogę znaleźć ani jednej piosenki którą znam ani jej wyszukać. To nie działa tylko na moim głównym koncie.

 1. Nie mogę odswierzyć kanału……pomocy

 2. Nie odświeża mi się liczba obserwacji

 3. Nie uruchamia się od 3 w nocy

 4. Mi nie działa od 2.11. Mam to samo co Wy i nie mogę założyć nowego konta, nie wiem co mogę jeszcze zrobić?

 5. Mi nie dziala juz od 2 tygodni potwierdz dane a aplikacja biale tlo

 6. Mi nie działa od 6.11. Mam to samo co Wy, założyłam nowe konto. Nie wiem czy kiedykolwiek to odblokuja

 7. Nie widzę swoich zdjęć na profilu,od wczoraj znikają

 8. dlaczego nie dziala instagram…..

 9. Dzień dobry,
  mam problem z instagramem. Nie mogę odświeżyć kanału, nie pokazuje mi w ogóle moich zdjęć, nie mogę zmienić nic w ustawieniach.

 10. Nie mogę wejść na moje konto

 11. Dodałem komentarz na temat Instagrama pod artykułem o Huawei na głównej stronie portalu Spider’s Web. Jedna z redaktorek tego portalu zainteresowała się tym tematem. Możecie wejść tam i dopisać coś od siebie. Można też pisać maile do redakcji tego portalu, adres znajdziecie na dole ich strony w zakładce Kontakt. Wejdźcie również na profil Instagramu na Google Play i dodajcie negatywną opinię z jedną gwiazdką. Teoretycznie ktoś z Instagrama czyta te wpisy więc jak jest dużo krytyki powinna być reakcja. Polecam też przetestowanie konkurencji dla Instagrama, czyli portalu Minds. Mają dużo mniejszy budżet a jednak potrafią zrobić aplikację, na którą nikt nie narzeka.

 12. Od 10 dni nie mogę się zalogować na instagrama bo cały czas pokazuje mi ” Potwierdź swoje informacje przy użyciu aplikacji Instagram, aby podjąć próbę odzyskania dostępu do konta ” i mam pytanie kiedy zostanie to naprawione bo to już denerwujące się robi ?

 13. wrocil mi na parę dni, po czym znow to samo – zrob selfie i nie mozna odswieżyć kanału. witajcie again ;))

 14. Próbuje założyć nowe konto ale cały czas pojawia się komunikat, że wystąpił błąd spróbuje później i tak od 3 tygodni.

 15. Po aktualizacji automatycznej instagrama, wszystkie zdjęcia w tle w wyróżnionych folderach relacji na profilu same zmieniły się, dodatkowo podczas próby ręcznego zaktualizowania zdjęcia w tle – nie jest to możliwe

 1. Na koncie firmowym instagrama nie mogę dodać karty. Mam i formacje konto wyłączone, proszę uregulować należności aby ponownie wyświetlić reklamy. Tylko, ze ja mam to konto 7 dni i nie mam żadnych należności. Co zrobić?

 2. Aplikacja od 16.11 przestala dzialac. problem z zalogowaniemm sie.komunikat nie mozna oswiedzyc strony

 3. Czy ktos wie jak mozna usunac takie konto na ig jak nie mozna sie zalogowac bo wyswietla sie potwierdz dane w aplikacji zeby odzyskac dostep a w apce biale tlo i nie mozna odswiezyc pomocy!! Od 2tygodni tak mam dosyc chce usunac to konto jakos !!!

 4. Nie mogę się zalogować na konto. Pokazuje się błąd i prośba żeby odczekać kilka minut

 5. Instagram jest popieprzony zablokowal mi do 23-go dostep do polubien i obserwacji !!!!!!!! Co za idiotyzm zenada!!!! Mam juz tego dosyc !!! Nie naruszylam zadnych zasad a oni blokuja za polubienia skandal!!! Serio zastanawiam sie nad opuszczeniem instagrama!!!!

 6. Pani Klaudio- ja nie mialam od 3 ego dostepu. Nie probując czekać na cud, 13 ego założyłam nowe konto. Po przelogowaniu na stare, znow pojawil się komunikat z nagraniemfilmu video -zrobilam i !!!odzyskalam dostep do konta. Trzeba probowac z tymi filmikami do skutku. Tyle ze przed odzyskaniem dostepu dp konta, zrobilam sobie dzien przerwy. No i musi pani zglaszac to do centrum pomocy na insta-wiem ze to trudne, bo ekran skacze caly czas, ale da się,przy odrobinie cierpliwości.

 7. Nie moge sie zalogowac od 5.11 ! Ciagle wyskakuje zeby potwierdzic dane w apce zeby odzyskac dostep a w aplikacji nie mozna odswiezyc kanalu i biale tlo i tak ciagle

 8. Nie dość, że kilka dni temu namiętnie ( ktoś albo coś? ) zmieniało mi nazwę konta i mail i wydawałoby się, że już po wszystkim, ale nie! Teraz to nawet nie można się zalogować ! Ile razy później mam próbować ??!!

 9. Mam pewien pomysł. Piszcie wszyscy maile do portalu Spider’s Web. Oni zajmują się takimi tematami, jak media społecznościowe. Maila do nich znajdziecie na dole ich strony. Jak dostaną dużo maili na ten sam temat, to zrobią duży artykuł a wtedy wszystkie inne portale się tym zainteresują. Dopiero jak sprawa będzie głośna, to Instagram wyda jakiś oficjalny komunikat. Żeby była głośna, to musi być artykuł na popularnym portalu. Chyba nie ma innego sposobu na zmuszenie Instagramu do wypowiedzenia się. Piszcie też maile do Interii a konkretnie do Geek Week oraz do Onetu i WP.

 10. Nie mogę się zalogować

 11. od niedzieli nie mogę się zalogować.

 12. Wylogowywanie, zmiana nazwy konta

 13. Od kilku godzin nie mogę wejść na Instagram w smartfonie..
  Pojawia się po prostu biały ekran z komunikatem ” Nie można odświeżyć strony”
  Wcześniej miałam zrobić selfie dla potwierdzenia, że nie jestem robotem, jednak komunikaty co do dalszego postępowania nie pojawiły się..

 14. Nie mogę się zalogować.. “nie może odświeżyć kanału instagram

 15. Nie można wejść na instagram

 1. Nie dochodzą do mnie wiadomości nie można odświeżyć strony pojawia się ikona informująca o wiadomości po czym takowa nie dochodzi

 2. Nie mogę się zalogowac id wczoraj ,wyskakuje mi feedblock requided ,co zrobić?

 3. czarny główny feed, po chwili info “Nie można odświeżyć kanału” i dalej ciemność. Po kilku próbach reinstalacji, prosi o film selfie, przy próbie wysłania “Przepraszamy wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.” I tak w kółko od 2 dni.
  Drugie konto, praktycznie nie używane, działa bez problemu.

 4. Od ponad tygodnia echo potwierdź dane w aplikacji, o co tu chodzi?!!!

 5. nie mozna odswiezyc kanalu.

 6. nie moge odswiezyc kanalu

 7. Nie mogę odświeżyć kanału

 8. zadajecie pytanie, na ktore nikt to wam nie odpowie-to forum, na którym mozemy co najwyzej wymienić się swoimi smutkami z powodu nie dzialającego instagrama heh….umnie trwa to ponad tydzień…

 9. Ile to jeszcze potrwa?!!

 10. Nie mam dostępu do swojego instagrama.

 11. Mija tydzień i nadal to samo “potwierdź informacje w aplikacji”. Długo to jeszcze potrwa?

 12. Instagram wciąż nie działa. Dlaczego ???

 13. Dlaczego nie mozemy sie zalogowac? Ktos wie? To jakas kara ? Paranoja normalnie ja od piatku wieczora nie moge sie zalogowac mam tego powoli dosyc mozna zalozyc nowe konto ale co ze starym jak je usunac?

 14. z tego co czytam, użytkownikow zgłaszających problem z instagramem przybywa i to nie jest zbyt pokrzepiające. Ktoś to nie ma od 2 godzin, dnia…a cześc z nas nie może korzystać z instagrama od tygodnia! i nic nie wskazuje na to, by coś mialo się w tej kwestii zmienic.

 15. Nie mogę się zalogować do instagram. Pokazuje mi się błąd. Doczekaj kilka minut i spróbuj ponownie. Minęło już 2h.

  Dziękuję za odpowiedź

 1. Nie mogę się zalogować. Cały czas mam informację spróbuj za kilka minut. Od południa mam problem.

 2. No Ja mam biały ekran, jest napisane że nie można odświeżyć kanału. Jestem bardzo zła. Jest ktoś kto w ogóle odzyskał konto jak miał taką sytuację?! Co zrobić w ogóle? Bardzo proszę o pomoc

 3. Nie da się odświeżyć kanału mimo ze zrobilam.juz wszystko co jest zalecane

 4. Pani Magdo – u mnie też trwa to juz to ponad tydzień. Natomiast czytałam na innym forum historię pewnej pani, która mając identyczny problem,co my -odzyskala dostęp do konta po miesiącu. Musimy chyba czekac….

 5. Ja za to od soboty nie mogę się zalogować , pokazuje komunikat , że mam spróbować za kilka minut . Tak jakbym dostała blokadę za ilość logowań w ciągu dnia

 6. Ja nie odzyskałam. U mnie trwa to już ponad tydzień.

 7. Nie mogę odświeżyć kanału. Co się dzieje z Ig???

 8. Relacje dodają się do góry nogami

 9. Nie mogę zalogować się na konto.

 10. Magdalena ja nie mam prawie od tygodnia dostepu nadal.

 11. Czy ktoś z komentujących odzyskał już dostęp do instagrama?u mnie od tygodnia bez zmian – biały ekran i info, że nie można odświezyć kanału.

 12. Opcja muzyka na instagramie, klikam i mam ciągle tą samą listę piosenek, czego bym nie wyszukał wciąż ukazuje się ta sama lista. W momencie, gdy klikam opcję „więcej” wyświetla się może z 10 piosenkę „R&B” i tyle. Nie mogę wyszukać piosenkę, których inni ludzie dodają na swoje story.

  Czy jest na to jakieś uzasadnienie? Jakieś rozwiązanie?

  Z góry dziękuje za pomoc

 13. Ja mam ten sam problem juz od piątku aż do teraz potwierdz dane a w aplikacji biały ekran i pusto szału mozna dostac juz

 14. Aplikacja wyłącza się po otwarciu

 15. Relacje wyskakują do góry nogami

 1. Nie można odświeżyć kanału. Już 10 godz trwa ten problem

 2. To samo u mnie, na desktopie proszą o potwierdzenie danych w aplikacji za pomocą selfie video a gdy przechodzę na telefon… Biały ekran i pustka. Nie da się korzystać

 3. Wciąż nie można korzystać z IG

 4. Nie mogę odświeżyć kanału naprawcie ten problem…!!!!!!!!!!!!

 5. Nie mogę odświeżyć kanału!!!

 6. Pani Moniko – na fb w prawym górnym rogu rozwija Pani pasek POMOC I WSPARCIE – zgłoś problem
  i tam można złozyć “reklamację” aczkolwiek tak jak Pani pisze- śmiem wątpić, że ktoś to w ogóle czyta i weryfikuje. A tymczasem konta z nagością mają się dobrze….naprawdę ktoś tam mocno stracił kontrolę nad Instagramem. Tak, slyszałam historie o nawet miesięcznej blokadzie. Należy mieć nadzieję, że tak jak samoistnie przestalo dzialać, tak samo samoistnie zacznie. Zapraszam Panią do kontaktu na mom fb, znajdzie mnie Pani pod nazwiskiem Lena Majchrzak. Tutaj zaglądam rzadko stosunkowo.

 7. Nie można odświeżyć kanału. Co się dzieje?

 8. Pani Magdaleno, miałam współprace z wydawnictwami, ale tylko dopisywałam na końcu, że dziękuję za egzemplarz temu i temu. Nic więcej nie zaznaczałam, nie dodawałam płatnych promocji, ani nic w tym rodzaju. Mam wrażenie, że oni chyba na pałę tak poblokowali ludzi. Trochę odetchnęłam, bo widziałam posty, że po 4-5 dniach wróciło do normy. Ale jakby się na to nie zanosi, a niektórzy piszą, że trwało nawet ponad miesiąc. Mimo wszystko mam nadzieję, że oni to rzeczywiście naprawią i nie trzeba będzie zrezygnować z konta przez insta fanaberie. Mogłabym prosić o podpowiedź jak to zgłaszać przez Facebooka? Ja zgłaszam co kawałek problem przez aplikację. Na szczęście to akurat mogę robić. Choć w sumie i tak wątpię, że to gdzieś trafia w ogóle;)

 9. Opuszczam Instagram i przenoszę się na portal Minds. Od tygodnia widzę tylko “potwierdź dane w aplikacji”. Skoro Instagram robi sobie jaja z użytkowników, to czas przenieść się gdzie indziej. Niech nie myślą, że nie mają konkurencji i mogą sobie robić co chcą. Otóż nie, konkurencja rośnie w siłę. Żegnaj Instagramie.

 10. Nie można odświeżyć kanału od wczoraj

 11. Pokazuje że jestem na bieżąco, chodź pierwszy post jest z przed dwóch dni

 12. Pani Moniko, Pani Jolanto i pozostałe osoby….mam dokładnie ten sam problem od 3!! listopada…..i mam teraz do Was wszystkich pytanie -czy ktoś z Was posiadal tak zwane posty sponsorowane? podobno takie feedy blokują najcześciej. Jakimś cudem udało mi się przedwczoraj wysłac z pozycji bialego ekranu wiadomość do centrum pomocy – pisalam tez z pozycji facebooka o swoim problemie. Póki co nic nawet nie drgnęło. Mam zawieszone współprace i zaczyna mnie to mocno irytować.

 13. U mnie ta sama historia- potwierdź swoje informacje przy użyciu aplikacji Instagram potem weryfikacja selfie i błąd przy próbie wysłania. Teraz po zalogowaniu pojawia się biały ekran i nie można odświeżyć kanału. Mam to od 6.11…

 14. od 2 dni gdy próbuję się zalogować pokazuje się ” Potwierdź swoje informacje przy użyciu aplikacji Instagram, aby podjąć próbę odzyskania dostępu do konta !!!!!

 15. Czy problem zostanie kiedys naprawiony ? Ile mozna czekac to jakies kpiny! Od piatku nie idzie sie zalogowac wyskakuje potwierdz dane w aplikacji a tam nie idzie odswiezyc kanalu!

 1. Nie mogę od kilku miesięcy pisac komentarzy

 2. Od dwóch dni nie mozna odświeżyć kanału… Wylogowalam odinstalowałam, zrobiłam wszystko od nowa i dalej to samo!

 3. Nie mogę odświeżyć kanału

 4. Nie można odświeżyć kanału

 5. od 2 dni gdy próbuję się zalogować pokazuje się ” Potwierdź swoje informacje przy użyciu aplikacji Instagram, aby podjąć próbę odzyskania dostępu do konta. ” .

 6. Witam, nie można odświeżyć kanału instagram

 7. Nie można odświeżyć kanału…. Od wczoraj

 8. Gdy chcę wejść wyskakuje od razu powiadomienie że nie można odświeżyć kanału. Nic nie mogę zrobić. Proszę o pomoc.

 9. Od kilkunastu dni znika mi na dole “plusik”, gdzie dodaje się nowe zdjęcia z galerii, w to miejsce wskoczyło coś innego nie mogę dodać żadnego zdjęcia, po odistalowaniu i ponowym zainstalowania instagrama przez jakiś czas jest “plusik” potem znowu znika… ręce opadają

 10. Drugi dzień nie można odświeżyć kanału… Nie ma nic zupełnie nic.

 11. Patrycja Kuryś
  Patrycja Kuryś

  Od kilku dobrych dni nie mogę otworzyć swojego konta na Instagramie. Mam potwierdzić swoje dane ale nie mam w co kliknaknąć aby je potwierdzić. Pisałam już maila ale nie dostałam odpowiedzi.

 12. Od dwóch tygodni stories przekręcają się do góry nogami! Proszę zróbcie coś z tym ☹️

 13. Pojawiła się informacja: Potwierdź swoje informacje w aplikacji
  “Potwierdź swoje informacje przy użyciu aplikacji Instagram, aby podjąć próbę odzyskania dostępu do konta.” Nie można odświeżyć kanału i zawartość strony nie wyświetla się
  Nic nie mogę zrobić na swoim koncie, nie widzę postów, nie działa wyszukiwarka.

 14. Widzę ze duzo osob ma ten sam problem co ja czy to jakas awaria czy juz nigdy nie odzyskamy dostepu? Powoli juz dostaje szalu nie usmiecha mi sie zakladac nowego konta a co ze starymi skoro nawet usunac ich sie nie da czy ktos wie czemu tak jest?

 15. Po uruchomieniu Instagrama wyskakuje komunikat “nie można odświeżyć kanału”
  Proszę o rozwiązanie problemu.

Zostaw komentarz