Status Instagrama – Aktualne awarie i usterki

Aplikacja Instagram jak każda inna czasem miewa awarie. Warto sprawdzać Status Instagram aby być na bieżąco z aktualnymi awariami Instagrama. Użytkownicy Instagrama są już przyzwyczajeni, że co jakiś czas aplikacja nie działa w pełni poprawnie. Jest to sprawa ciągłego rozwoju oraz dostosowywania pod konkretne urządzenia. Instagram jest dostępny na iOS, Androida oraz jako strona, więc przy sprawdzaniu problemu zerknij na jego źródło.

16:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:0000:0001:0002:0003:0004:0005:0006:00

Mapa zgłoszeń

Czasami problemy z Instagramem mogą występować tylko w określonych lokalizacjach. Warto sprawdzić dokładne położenie problemu, szczególnie przed ważnym wyjazdem do innego miasta. Sprawdź mapę problemów Instagrama

Najczęstsze usterki

Użytkownicy Instagram często informują o problemach na Instagramie w sieci. Bywa, że opisywany przez kilka osób problem z Instagramem jest powtarzalny co jakiś czas. Warto sprawdzić najczęstsze problemy z Instagramem poniżej.

Zgłoszenie usterki

Jeżeli natrafiłeś na usterkę serwisu Instagram to warto ją zgłosić. Podzielenie się usterką z innymi pozwoli przygotować się na taką sytuację i uniknąć paniki. Zaraz po opisaniu usterki poniżej warto zgłosić awarie do Instagrama.

Parner

Dlaczego Instagram nie działa?

Instagram od 2012 roku jest formalnie w rękach Facebooka. O wsparcie programistyczne więc nie trzeba się raczej martwić bo aplikacja jest cały czas rozbudowywana. Nieustannie ktoś czuwa nad działaniem Instagram ponieważ jest to kolejne miejsce z reklamami na których Facebook zarabia. Jednak nawet mimo chęci utrzymania 100% sprawności to czasem zdarzają się awarie, które ciężko przewidzieć. Instagram posiada własne centra hostingowe i sam odpowiada za swoją infrastrukturę. Powodem awarii może być błąd ludzki lub niewytrzymanie presji przez jeden z podzespołów serwerowych. Ale dlaczego Instagram nie działa właśnie mi?

Instagram ma zdecentralizowaną infrastrukturę serwerową. Oznacza to, że centra hostingowe są rozmieszczone na całym świecie i mają wydzielone strefy działania. Dlatego często może być, że komuś z Polski może coś nie działać na Instagramie a kogoś z innego kraju problem może nie dotyczyć.

Awaria Instagrama – co robić?

Awaria na Instagramie może być spowodowana wieloma czynnikami. Zazwyczaj do problemów dochodzi gdy wchodzi aktualizacja aplikacji i wtedy są dwie drogi do wystąpienia awarii. Może być tak, że nowa aktualizacja Instagrama jest trefna i posiada niewykryty przez zaplecze deweloperów błąd lub stara wersja aplikacji przestaje z jakiegoś powodu współpracować. W obu przypadkach powinniśmy odinstalować i zainstalować Instagrama ponownie. Zazwyczaj to pomaga większości użytkowników.

Jeśli awaria Instagrama jest bardziej złośliwa i niespodziewana to z pewnością dostaniemy o tym informacje. Instagram przy większych wpadkach technicznych dzieli się aktualnym postępem w naprawianiu błędów i informuje o następnych krokach na swoim twitterowym koncie. Sam twitter w Polsce nie jest zbyt popularny więc dla tych którzy nie wiedzą dlaczego instagram nie działa stworzyliśmy sekcje statusu Instagrama w Instabaza.


Najczęstsze problemy z Instagramem

Mimo wyspecjalizowanego zaplecza programistów w Instagramie oraz Facebooku często pojawiają się powtarzające się problemy. Co jakiś czas użytkownicy ponawiają swoje komentarze, narzekając na problemy, które już kiedyś ich dotknęły.

Poniżej zebraliśmy najczęstsze problemy z Instagramem jakie udało nam się napotkać oraz otrzymać w formie zapytań. Mamy nadzieje, że żaden z nich was nie dotknął. Jeśli jednak mieliście jakiś z poniższych problemów to poznacie sprawdzone rozwiązanie.

Zdjęcia na Instagramie się nie ładują

Jednym z najczęstszych problemów na Instagramie to nieładujące się zdjęcia. Tak jak wspominaliśmy Instagram ma zdecentralizowaną sieć serwerów a dodatkowo wyodrębnione serwery na zdjęcia i filmy oraz osobno, na pliki witryny i skrypty.

Takie rozwiązanie pozwala uniknąć awarii globalnej – czyli aplikacji i mediów. Sami przyznacie, że o wiele lepiej stracić na chwile dostęp do zdjęć aniżeli do całego Instagrama. W przypadku nieładowania się zdjęć warto też sprawdzić nasze łącze internetowe. Jeśli u nas wszystko gra to niestety musimy poczekać aż serwer instagrama zostanie postawiony na nogi.

Problem z dodaniem InstaStory

Wsród licznych i częstych aktualizacji Instagrama jakie ostatnimi czasy możemy obserwować zdarzają się takie, które oprócz wprowadzenia nowych funkcji psują też coś co działało świetnie. Tak bywało i z InstaStory. W przypadku wielu aktualizacji np. wprowadzających IG TV przestawało działać InstaStory.

Powodem awarii jak się później dowiadywaliśmy było zawirowanie między skryptami. Jednak czasem może to być także niezwykłe obciążenie serwerowych dysków, które nie ogarniają liczby przesyłanych stories – na przykład w przypadku masowych wydarzeń i przesyłania stories w jednym momencie przez miliony osób.

Nie można polubić postu innych użytkowników

Wiele osób zgłasza coraz częściej problem z polubieniem postów innych użytkowników. Dzieje się tak gdy polubimy już kilkanaście postów i chcemy polubić kolejne. Od 2018 na Instagramie weszły przeróżne algorytmy, które próbują ułatwić pracę administracji Instagrama.

W przypadku tego problemu, najczęściej chodzi o za szybkie rozdawanie polubień innym. Instagram coraz bardziej walczy z masowymi polubieniami oraz z tworzeniem sztucznych kont i tym zwiększania sobie polubieni. Rozwiązaniem jest tutaj chwila cierpliwości. Z doświadczenia po odczekaniu około 240 sekund już powinno być okej.

Aplikacja Instagrama niespodziewanie się wyłączyła

Problem niespodziewanie wyłączającej się aplikacji Instagram i nie tylko może być bardzo znajomy osobom z telefonem na Androidzie. Niestety ale wielu deweloperów ma problem z dobrą optymalizacją swoich aplikacji na telefonach z Androidem. Niespodziewane wyłączenie się Instagrama jest spowodowane tym, że deweloperzy Instagrama muszą dostosować go pod wiele wersji Androida oraz wiele urządzeń, które z nim współpracują.

Użytkownicy iOS raczej nie znają tego problemu bo w przypadku urządzeń Apple deweloperzy mają tak naprawdę za zadanie zoptymalizować swoje apki tylko pod kilka urządzań z jednym, dobrze działającym oprogramowaniem. Niestety ale nie ma za bardzo rozwiązania na wyłączanie się Instagrama na urządzeniach z Androidem. Prześmiewczo można powiedzieć, że rozwiązaniem jest kupno iPhona.

Nie można odświeżyć aktualnych postów na Instagramie

Odświeżanie aktualności to czynność, który każda osoba z Instagramem na swoim telefonie robi średnio kilka razy dziennie. Czasem mimo przeciągnięcia a aplikacji palca w dół na startowym ekranie nie jesteśmy w stanie ujrzeć nowych postów. Tak samo może być z nieładującymi się kolejnymi, nowymi InstaStories.

Zazwyczaj problem ten jest związany z naszym łączem internetowym lub korzystaniem z mocnego antywirusa. Nasze łącze internetowe powinno też być dość szybkie, tak więc przy korzystaniu z LTE w małych miejscowościach możemy mieć problem żeby odświeżyć aktualne posty na Instagramie. W przypadku korzystaniu z Antywirusa, warto wyłączyć go na chwilę ponieważ może on blokować treść na Instagramie.


Parner

Twój Instagram nie działa? Podziel się tym!

Jeśli Twój Instagram przestał działać lub zauważyłeś, że jedna z funkcji nie działa to koniecznie daj o tym znać. Dzielenie się informacjami o błędach i usterkach pozwoli innymi się uspokoić i przygotować na taką sytuację. Tworzymy wspierającą się społeczność Instagramową 🧡

478 komentarzy

 1. Od trzech dni pojawia się komunikat nie można odświeżyć kanału

  Your comment is awaiting moderation.
 2. aktualizacja jest tylko na jednym z kont logując się na pozostałe jest ich starsza wersja jest szansa to zmienić?

  Your comment is awaiting moderation.
 3. Pomoże ktoś mi się zalogować na Instagrama bo od środy nie mogę ?

 4. Dzień dobry od środy nie mogę się zalogować na Instagrama , co chwilę mi wyskakuje że błąd i że mam spróbować za jakiś czas.
  Czy rozwiązał ktoś ten problem ?
  Jeśli tak to proszę o pomoc.

 5. Dzień dobry , mam ten sam problem przy logowaniu się na Instagrama , co chwilę wyskakuje mi błąd i że mam spróbować ponownie . Niech Instagram rozwiąże ten problem.

 6. Mam problem z tym, że gdy chce dodać instastory: dodam zdjęcie i gdy wybiorę lokalizację to zdjęcia już nie ma – zostaje jedynie czarne tło, w czym może tkwić problem?

 7. Od wczoraj nie mogę zalogować się na Instagram. Zaczęło się od zwykłej weryfikacji kodem z smsa, który po wpisaniu jakby się nie ładował. Wygląda to jak błąd witryny, która się nie odświeża po weryfikacji. Dodatkowo stresujący jest fakt, że moje konto “zniknęło” – znajomi nie widzą mojego konta po wyszukiwaniu, a w wiadomościach prywatnych moje konto podpisane jest jako “Instagram user”. Mam nadzieję że usterka zostanie naprawiona, ponieważ wygląda to jak problem z witryną, a żadnych maili o zmianie hasła (biorąc pod uwagę włamanie się na konto) nie otrzymałam. Zgłosiłam problem przez formularz i mam nadzieję, że odzyskam konto w niezmienionej postaci. Dajcie znać jak mieliście podobny problem.

 8. Witam
  Po włączeniu aplikacji zastaje puste okno z komunikatem “nie mozna odświeżyć kanału” robilem wszytsko aby wróciło do normy lecz problem dalej istnieje..

 9. Nstagram nie wczytuje nowych postów

 10. Nie mogę odświeżyć kanału. Wylogowałam się i zalogowałam i nic to nie pomogło. Proszę o usunięcie awarii.

 11. Moje zabezpieczenia zostały złamane a ja nie pamiętam hasła i nie mogę odświeżyć kanału pomimo przesyłanych linków na e-mail i SMS.

 12. Nie moge wrzucić story

 13. witam,aplikacja nie działa

 14. Nie mogę się zalogować w żaden sposób nic nie pomaga

 15. Nie działa

 1. Witam ,nie udaje mi się zaktualizować instagrama ,nie ma napisu aktualizuj tylko otwórz.

 2. Wszystko przystało działać

 3. Blokują się relacje na Instagramie po dodaniu nic nie można zrobić muszę wyłączać tel bo wszystko się blokuje

 4. Nie można odświeżyć kanału od wczoraj. W zasadzie to wszystko zniknęło.

 5. Nie mogę odznaczyć osób w poście.I to nie chodzi o ustawienia innych osób .Sprawdziłam.Nie mogę nawet przyjaciółki odznaczyć

 6. nie da sie dodac relacji i wyszukac kogoś
  “nie można odswiezyc kanału”

 7. po przełączeniu na konto profesjonalne nie da się nic zrobić ciągłe problemy z odświeżeniem czy przeczytaniem wiadomości. ma ktos podobnie ???

 8. Nie mogę dodać relacji

 9. nie dziala z pozycji komputera oraz urządzen mobilnych. mozliwy wirus

 10. Nie mogę pobrać polskiej wersji instagram

 11. Nie można odświeżyć kanału, tak próbowałam wszystkiego

 12. Witam,
  Nie działa mi Instagram. Odinstalowałam i zainstalowałam ponownie, ale nie mogę się zalogować. Czy jest jakaś awaria?

 13. Nie da się odświeżyć kanału od ponad godziny

 14. Nie można odświeżyć kanału

 15. instagram się nie odświeża, nie ładuje treści i nie działa w wyszukiwarce

 1. Nie mogę dodać zdjęć na relację ani postu. Przy wysyłce wiadomości do innych osób, nie mogę wysłać zdjęcia! Wyskakuje błąd.

 2. wyskakuje mi od rana blad logowania jak i na telefonie tak i na komputerze

 3. Od. Dwóch dni nie działa mi instagram na android.
  Wyskakuje ciągle komunikat “nie można odświeżyć kanału”

 4. Błędy nie moge wejsc na wlasny profil i innych

 5. Nie mogę nic zrobić, wyświetla mi się komunikat” nie można odświeżyć kanału” i ikonka mojego profilu, poza tym nie wyświetla się nic poza białym tłem. Odinstalowałam i zainstalowałam aplikacje ponownie, wylogowałam i zalogowałam się ponownie, nic nie działa. Dodam, że mam 3 konta i tylko na jednym z nich jest ten problem, niestety jest to moje główne konto i mam odcięty kontakt ze znajomymi i większość informacji.

 6. Nie mogę dodać posta do relacji jako „new post”

 7. Nie mogę udostępnić czyichś postów w stories, rolek także

 8. Nie można odświeżyć kanału już od tygodnia

 9. Mam problem z zalogowaniem sie, otrzymuje komunikat od kilku godzin,że ” odczekaj kilka minut zanim spróbujesz ponownie “

 10. Nie mogę się zalogować, od wczoraj pokazuje mi napis spróbuj ponownie za kilka minut .

 11. Nie mogę się zalogować , wciąż pokazuje spróbuj ponownie za kilka minut

 12. Od dwóch godzin mam informacje o potwierdzeniu swoich informacji o aplikacji w celu korzystania z Instagrama co robić dalej…

 13. Moja nazwa na instagramie to rozalkaa_35
  nic nie dziala, chce odzyskac to konto bo chyba mi je usunieto, stracilam wszystko z niego i nie moge nic zrobic, jedyne co mi sie wyswietla to “nie mozna odzwiezyc kanalu” prosze o pomoc

 14. Nie wyświetlają mi się żadne Instastories

 15. Nie wyświetlają mi się story osób, które obserwuje.

 1. Wyskakuje błąd “Instagram nie działa i uruchomienie aplikacjii nie jest możliwe.

 2. Nie mam nic na insta

 3. .nie można odświeżyć kanału

 4. Moje konto na instagramie zostało wyłączone bez powodu. Złożyłam odwołanie mam nadzieję że uda się je przywrócić

 5. Wczoraj beż powodu moje konto na instagramie zostało wyłączone.

 6. Nie działa mi instagram mogę się zalogować ale nic nie widze

 7. Wystąpił problem w postaci takiej że nie da się sprawdzić kto ci polubił zdjęcie albo skomentował gdy klikam w miejsce gdzie można to sprawdzić wyskakuje błąd “nie można odświeżyć kanału “

 8. Bartosz Wiktorowski
  Bartosz Wiktorowski

  Witam, od kilku dni mam problem z aktywnością na instagramie, nie mogę sprawdzić kto polubił moje zdjęcię oraz zaobserwował mój profil. Prosiłbym o jak najszybsze naprawienie usterki.

 9. Od 3 dni nie mogę odzwiezyc aktywności
  Ciągle jest kółeczko z napisem “nie można odświeżyć kanału”

 10. Mam problem z aktywnością

 11. Od wczoraj. Nie można odświeżyć kanału w zakładce powiadomienia. Reinstalacja nic nie pomaga. Xiaomi redmi note 8 pro

 12. Przy dodaniu posta usuwa mi się opis I go nie widać oraz nie mogę oznaczać zdjęć

 13. Nie można odświeżyć kanału w aktywnościach

 14. Dzień dobry, chciałabym zgłosić problem z aplikacją na telefonie, wyskakuje komunikat w aktywności “nie można odświeżyć kanału”. Odinstalowanie oraz wylogowanie nie pomogły.

 15. Nie działa ta ikonka co powiadomienia przychodzą

 1. Nie mogę wyświetlić od kilku dni powiadomień z aktualności. Wyskakuje komunikat “nie można odświeżyć kanału”. Wszystko inne śmiga dobrze. Aktualizowałam aplikacje, wyłączalam i włączałam telefon. Nic nie pomogło. Zgłosiłam kilka dni temu do Instagrama ale do dziś Zero reakcji.

 2. Nie mogę się zalogować ciągle to samo błąd spróbuj później
  Zrobicie coś z tym bo to chore się robi

 3. Od kilku dni nie mogę się zalogować wychodzi błąd próbuj lox

 4. Nie działają mi powiadomienia i aktywność żeby sprawdzić kto polubił i zaobserwował mnie

 5. Ciągle od 2 dni nie mogę odświeżyć kanału na powiadomieniach

 6. Mam problem z relacjami, czyli nagrywam dwie relacje i pierwsza się dodaje ale już druga wywala błąd i nie da się jej załadować ponownie ani usunąć ponieważ co kilka godzin się odnawia.

 7. Nie widzę powiadomień aktywnosci.

 8. Nie działa zakładka “aktywność”

 9. Od 2 dni pojawia mi się błąd “nie można odświeżyć kanału”
  Próbowałem różnych rzeczy by naprawić ten problem, ale bezskutecznie.

 10. “Nie można odświeżyć kanału”

 11. Błąd odwiezania kanału aktywności

 12. Relacje nie działają, nie można zobaczyć aktywności, zawiesza się

 13. Od 2h nie mogę zarejestrować nowego konta. Pojawia się komunikat o błędzie i prośbie o ponowne spróbowanie..

 14. Od wczoraj (18.08. 21) nie mogę się zalogować wyskakuje błąd i odczekaj kilka minut aby spróbować jeszcze raz.
  Ktoś coś wie czemu tak jest ?
  Ile to może trwać???

 15. Kiedy tylko wchodzę na instagram wyświetla mi się nie udało się odświeżyć strony i nic mi się nie pojawia

 1. Od kilku miesięcy nie mogę promować postów na insta gramie. wyświetla mi się komunikat że problem jest po państwa stronie .Proszę o usunięcie awarii .

 2. Od kilku miesięcy nie mogę promować postów na insta gramie. wyświetla mi się komunikat że problem jest po państwa stronie .Proszę o usunięcie awarii .

 3. mam to samo już dwa tygodnie. Nic nie mogę zrobić na Instagram

 4. Już dwa tygodnie nie mogę korzystać z Instagram. Cały czas pokazuje, że nie można odświeżyć kanału. W nic nie mogę wejść. Nie rozumiem tego.

 5. Od paru dni nie działa mi instagram.Zrobilem już wszystko by go naprawić i nic.Dalej pojawia się komunikat o tym że nie można odświeżyć kanału.

 6. Brak odswiezania czegokolwiek w insta i wysyłania wiadomosci prywatynych

 7. Nie mogę odświeżyć kanału

 8. Witam od wczoraj mam problem z logowaniem proszę o pomoc

 9. Nie mogę odświeżyć kanału.

 10. Mam te sam problem instagram nie może załadować zdjęć a reszta działa, mimo ze Wfi działa, zainstalowałam ponownie Instagram oraz zresetowałam telefon na Androidzie

 11. Witam,

  Od dnia wczorajszego nie mogę tj. 12 sierpnia nie mogę korzystać z Instagrama. Loguje się na swój profil, ale wyskakuje komunikat że kanał nie może zostać odświeżony.
  Czy mogliby Państwo sprawdzić co się dzieje? Dlaczego nie mogę korzystać z IG?

  Bardzo proszę o informacje

  Pozdrawiam
  Karol

 12. Nie można odświeżyć kanału

 13. Nie mogę odświeżyć kanału

 14. Nie mogę zmienić zdjęcia profilowego na Instagramie. Zdjęcie kadruje się, ale na końcu nie mogę zatwierdzić zmian, jakby nie działał przycisk.

 15. Nie mam żadnych aktualności , relacje wyświetlają się normalnie a zdjęcia w aktualnościach nie są widoczne w ogóle mam puste tło i komunikat nie można odświeżyć kanału. Nie pomogło odinstalowanie, wylogowanie.

 1. ..od kilku dni wywala mnie z Instagrama gdy chcę się zalogować na komputerze lub na telefonie, moje, konto nie ma blokady, co to może być za przyczyna?

 2. Gdy loguję się na insta wyrzuca mnie z logowania na każdym urządzeniu w domu, co to może być? Jakiś błąd systemu? Jak z tego wybrnąć?

 3. Gdy loguję się na insta wyrzuca mnie z logowania na każdym urządzeniu w domu, co to może być? Jakiś błąd systemu? Jak z tego wybrnąć?

 4. Nie mogę otworzyć aplikacji instagram

 5. Nie można odświeżyć kanału i tak od kilku dni

 6. Aplikacja co chwilę przestaje działać

 7. M
  Od kilku tygodni mam klopot z relacjami. Instastories wgrywają się przez cały dzień. Wylogowanie się, odinstalowanie aplikacji nic nie daje.

 8. Od dwóch dni wyskakuję informację że kanał nie może być odświeżony.
  Jestem podłączona do wi-fi, próbowałam się wylogować, zainstalować na nowo instagram ale to nic nie pomaga.

 9. Nie można odświeżyć kanału

 10. Nie można odświeżyć kanału . Próbowałam wsyzstkiego bez rezultatu

 11. wyrzuca mnie podczas logowania, co to może być?

 12. Po wejsciu w aplikacje wylacza się odrazu

 13. czy już możesz wejść?
  czy już możesz wejść?

  Czy już możesz wejść i co pomogło ?

 14. Nie mogę wejść w moje konto od wczoraj, wyrzuca mnie za każdym razem, korzystałam ostatnio tylko z kompa. Nie otrzymałam żadnego maila od Insta . Nie wiecie co to może być ?

 15. Wyświetla się komunikat “Nie można odświeżyć “

 1. Instagram niczego nie wyświetla oraz się nie odświeża “nie można odświeżyć kanału”

 2. Nie mogę odświeżyć kanału, wyskakuje błąd ładowania. Nie przychodzą smsy weryfikacyjne.

 3. Od kilku dni nie mogę zalogować się na Instagrama.
  Nie rozumiem dlaczego moje konto zostało zablokowane.
  Proszę o pomoc w odzyskaniu konta

 4. Nie można odświeżyć kanału od tygodnia

 5. Nie można się zalogować

 6. Cały czas błąd nie można odświeżyć kanału. Nie działa dosłownie wszystko. Nie widzę wiadomości postów moich i innych

 7. Mam zablokowane moje 1 konto sebulenka bo zaobserowalem że dużo osób na raz i wstawiłem relacje na tym ig i teraz nie mogę przełączyć konta co robić ?

 8. Kiedy chce zrobić zdjęcie, odrazu wyrzuca mnie z aplikacji, i wyskakuje czarny ekran.

 9. Długie dodawanie relacji a na końcu ich odchucenie

 10. Nie działa story na insta. Nie mogę przeglądać odpowiedzi na naklejki, ani tego jak obserwujący głosują, bo po prostu tych statystyk nie mam. Co za gówno.

 11. Mam problem z instagramem nie mogę zmienić zdjęcia profilowego, wstawić zdjęcia ani wysłać filmów na priv

 12. Problem jest taki ze nie mam już możliwości udostępnienia postów na stories. Dlaczego ?

 13. Pojawia się komunikat: aby chronić nasza społeczność ograniczamy częstotliwość pewnych działań wykonywanych przez Ciebie na instagramie.

 14. when I go to instagram error pops up that I have to try later to protect the community and do not understand what’s going on

 15. Dostałam ban konta za odczytanie wiadomosci

 1. Od Ok godziny non stop wyświetla mi się komunikat : „Aby chronić nasza społecznośc…”

 2. Nie moge odczytac nowych wiadomosci bo pojawia sie provlem

 3. Wyskakuje mi jakiś komunikat, że została ograniczona jakaś funkcja

 4. Od dzisiaj zaczęłam korzystać z relacji na Instagramie firmowym. Nagrywam filmiki “bez użycia ręki”. Nagrywam 4 filmy, ale tylko pierwszy się publikuje – trzy pozostałe mają status czerwonej ramki i informację, że niemożna opublikować spróbuj ponownie. Próbuję i nic. Jak to naprawić?

 5. Nie działa istagram.. Gdy naciskam aplikacje nie pokazuje się profil.. Odinstalowalam i ponownie zainstalowałam nic nie pomogło.

 6. Jest problem z dodaniem kilku zdjęć w poscie. Po dokonaniu wszystkich korekt w zdjęciach,dodaniu oznaczeń oraz opisu,klikam końcowy przycisk,żeby dodać post,wyświetla się napis “nie można opublikować”, nie można ani dodać ponownie,jedynie usunąć i zacząć od początku,tylko po to,żeby pojawił się ten sam błąd.

 7. Nie mogę wejść na stronę

 8. Problem z włamaniami od około 2 tygodni a obecnie z logowaniem proszę o pomic

 9. Nie mogę wejść w wiadomości ani na żadne inne konto

 10. Czy ktos ma problem z płatnością za promocje zdjec? Odrzuca mi kazdy rodzaj platnosci

 11. W edytorze zdjęć na instagramie nie działa opcja STRUKTURY i to już od kilku tygodni

 12. Mam taka opcje, ze nic mi się nie ładuje i jest napisane nie można odświeżyć kanału. Próbowałam się wylogować, wyłączyć tel i nic

 13. Od kilku dnu mam problem z IG. Nie mogę oglądać relacji jednego użytkownika. Jesli wstawi post widzę go, ale nie widzę żadnych jego relacji. Kilka razy juz odinstalowałam i ponownie zainstalowałam IG. Co jeszcze powinnam zrobić?Proszę o pomoc.

 14. Nie mogę wykonywać żadnych czynności na instagramie. Wyskakuje jakiś błąd : spam, true, fail

 15. Nie można się zalogować na instagram przez Facebooka

 1. Mam problem z Instagram , zdjęcia się nie aktualizują i komunikat mówi o tym że nie można odświeżyć kanału.

 2. Nie działa struktura przy edycji zdjec

 3. Witam. Mam ciągle ten sam problem. Nie wczytują mi się w aplikacji zdjęcia i instastories.

 4. Nie mogę opublikować posta na PC
  wyświetla komunikat Nie udało się opublikować posta. Spróbuj ponownie
  nie ważne ile razy bym próbował cały czas to samo

 5. Nie widze widocznosci osoby z ktora pisze na direct, ta osoba nie ma wyłączonego statusu aktywności…

 6. Mam co rusz ten sam problem. Co się dzieje Z Aplikacją? Nie wczytują się zdjęcia i instastories.

 7. Nie mogę otworzyć insta ‼️‼️‼️

 8. Problem z instagramem od kilku dni. Nie mogę wejść na stronę. Pojawia się pytanie o datę urodzenia, ale miga i nie można nic wypełnić.

 9. nie mogę zdjąć ograniczenia z konta koleżanki cały czas wyświetla się bład

 10. Nie uruchamia się aplikacja

 11. 1. Po zapisaniu wersji roboczej posta ona znika.
  2. Nie mogę zmienić nazwy użytkownika. Wywala komunikat, że w ciągu 14 dni była zmieniana, co nie jest prawda.

 12. Witam w momencie gdy wstawiam post i chce oznaczyc czyjs profil, nie moge tego zrobic? Odinstalowalam aplikacje, resetowalam telefon i wciaz jest ten sam problem. Dodatkowo nie widac jak ktos mnie oznacza w postach.
  @karinka_rafinka

 13. Ponownie piszę ta sama usterka tekst jest, aplikacja na telefonie nie wyświetla zdjęć i stories

 14. Znowu mam ten są problem. Nie ładują się instastories i zdjęcia.

 15. Nie odświeża. Tak, mam internet

Zostaw komentarz